Дядо Коледа ела при СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ добри деца

  • 40 227
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 919


Хубав ден от мен!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 279
Добро утро! Поли, мерси за кафенцето  Grinning
Качих малко нови снимки: http://lexi81.multiply.com/photos/album/7/Simona_i_Magi#227

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
КОЛЕДНО ПАРТИ 2008 - 21 декември (неделя), 10.00ч., детски клуб "Къщата на приказките", ул."Родопски извор" 60
Потвърдили: ЙОРИ81 с Вероника, АниК с Габриел, pipiole със Сашо и Вероника, Астарта с Алекс и Илия, Deysi с Бобката, Ruxi с Никола и Елизабет, Sunny с Яни, NinaKM с Вики (?), Anqui с Ивана (?), Ради с Мия и Никола (?), Luluto с Мартина и Ина, Roshko с Момчил, Дани с Цвети, Тони и Анди, vesi_n с Дими

Предложението за цената е следното:

*** santa2 *** Nature Snowman *** Gift *** santa2 *** Nature Snowman *** Gift *** santa2 *** Nature Snowman *** Gift *** santa2 *** Nature Snowman *** Gift *** santa2 *** Nature Snowman *** Gift ***

Икономичен пакет – зала Ресторанта (деца от 1г. до 101г.) за 10 – 12 деца и 10 – 15 родители за 2 часово парти: 360лв

Пакета включва:
Детско меню ”Малечко палечко” - сандвич, сок Капи, шок. яйце, купа пуканки,купа зрънчо и солети.
Кетъринг за родителите - панирани сиренца и кашкавалчета 1пл – 1кг., флейки в корнфлейкс -1пл. – 1кг, Панделки – 1пл.-500гр.  Питиетата са на място на принципа пито-платено.
Украса на залата с балони и парти комплекчета за всяко дете.
Анимация – актьор преоблечен по ваш избор и наем зала.


Допълнителна програма:
Подаръци "От мама за мама" - с цел разчупване на стереотипа, предлагаме този път ние да си разменяме подаръци на стойност до 5 лв. Нямате идея  newsm78 Предлагам  Wink Лабело, пила, лак за нокти, шапка, стринг, книга, списание, свещ, коледна украса, ръкавица за горещо, химикалка, вино, шоколад, хавлиена кърпа и ... много други. Ще подготвя номерирани пликове. На място само ще пуснем нещата в тях и ще си теглим номерче. За децата ще има малък подарък-изненада от организаторите. Ще има и още изненади  Heart Eyes

Тема за аниматорите - само Снежанка. Дядо Коледовската програма е по-скъпа.
Горепосочената цена е пакетна. При промяна на участниците, ще претърпи корекция. Формират я на база изброените храни и услуги. Точната цена на човек ще стане ясна като се изброим на място.
Грубо сметката е по 20 лв. за малчо + 10 лв. за мама + 5 лв. за второ дете.



Пепееее, досаждай ни  Peace Hug Тогава ще е редно аз да се позагубя, че работа ме чака, ама да видим дали ще се отървете от мен  Mr. Green
Разгледах снимки сладурски от всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз днес пак отивам да пазарувам  Embarassed pipiole, обаждат ми се стари болести тия дни  Money Ела да ме видиш с торбалъците  Joy

# 63
  • Мнения: 919
Анииииии  Ани - то това е като дрога - не пуска за дълго Joy
Недей мълча, кажи къде с ахубавите стоки Simple Smile



Хайде на работа Mr. Green

# 64
  • Мнения: 5 393
Добро утро, момичета.
Най-вероятно ще пропуснем партито утре Rolling Eyes Има малък шанс за идване, ако стане ще се появим неканени Laughing 
Днес трябваше да работя, но вчера вечерта Иво го заболя ухото и си го взех от майка ми ревящ(иначе трябваше да спи там и днес тя да го  гледа) Мина му доста бързо с една доза Нурофен и едно капване на капки.
Поли- мерси за кафенцето Hug
Алекс- страхотни са девойките Heart Eyes   Тази ме разби просто   http://images.lexi81.multiply.com/image/3/photos/7/400x400/234/D … amp;nmid=56242164                Joy Joy Joy

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
КОЛЕДНО ПАРТИ 2008 - 21 декември (неделя), 10.00ч., детски клуб "Къщата на приказките", ул."Родопски извор" 60
Потвърдили: ЙОРИ81 с Вероника, АниК с Габриел, pipiole със Сашо и Вероника, Deysi с Бобката, Ruxi с Никола и Елизабет, Sunny с Яни, NinaKM с Вики (?), Anqui с Ивана (?), Ради с Мия и Никола (?), Luluto с Мартина и Ина, Roshko с Момчил, Дани с Цвети, Тони и Анди, vesi_n с Дими

Предложението за цената е следното:

*** santa2 *** Nature Snowman *** Gift *** santa2 *** Nature Snowman *** Gift *** santa2 *** Nature Snowman *** Gift *** santa2 *** Nature Snowman *** Gift *** santa2 *** Nature Snowman *** Gift ***

Икономичен пакет – зала Ресторанта (деца от 1г. до 101г.) за 10 – 12 деца и 10 – 15 родители за 2 часово парти: 360лв

Пакета включва:
Детско меню ”Малечко палечко” - сандвич, сок Капи, шок. яйце, купа пуканки,купа зрънчо и солети.
Кетъринг за родителите - панирани сиренца и кашкавалчета 1пл – 1кг., флейки в корнфлейкс -1пл. – 1кг, Панделки – 1пл.-500гр.  Питиетата са на място на принципа пито-платено.
Украса на залата с балони и парти комплекчета за всяко дете.
Анимация – актьор преоблечен по ваш избор и наем зала.


Допълнителна програма:
Подаръци "От мама за мама" - с цел разчупване на стереотипа, предлагаме този път ние да си разменяме подаръци на стойност до 5 лв. Нямате идея  newsm78 Предлагам  Wink Лабело, пила, лак за нокти, шапка, стринг, книга, списание, свещ, коледна украса, ръкавица за горещо, химикалка, вино, шоколад, хавлиена кърпа и ... много други. Ще подготвя номерирани пликове. На място само ще пуснем нещата в тях и ще си теглим номерче. За децата ще има малък подарък-изненада от организаторите. Ще има и още изненади  Heart Eyes

Тема за аниматорите - само Снежанка. Дядо Коледовската програма е по-скъпа.
Горепосочената цена е пакетна. При промяна на участниците, ще претърпи корекция. Формират я на база изброените храни и услуги. Точната цена на човек ще стане ясна като се изброим на място.
Грубо сметката е по 20 лв. за малчо + 10 лв. за мама + 5 лв. за второ дете.


Полче, ти пък, хубави стоки - просто хване ли ме манията, купувам наред  Mr. Green Е, само от няколко магазина де Wink Този път не само за себе си, аза ВСИЧКИ  Grinning
Мечи, стискам палци да ни изненадате утре!!!
Момичета, повече не искам ЛС-та, че някой няма да дойде  Stop

Днес било работен ден, а newsm78 Joy

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Аз пък да напиша, че има реална опастност да дойдем, ще се напъна поне, може малко да закъснеем..
и залостете вратите , че идва детето-беглец Simple Smile

# 67
  • Варна
  • Мнения: 3 279
Мечо, мерси  Hug Странните идеи са на мъжа ми  Laughing
Ние днес бяхме на празник от работата на мъжа ми, Симона не плака и беше впечатлена от дядо Коледа. Той пристигна по море на лодка, влачена от 4 водолазни елена  Joy

# 68
  • Мнения: 3 595
Утре трябва да си имам снежинка, досега преправях костюма, че и е голям, да видим дали ще успея да и го облека  ooooh!
Алекс чудни са Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 858
 Милички, много съжалявам , че го пиша, но няма да можем да дойдем. За първи път ще пропусна Коледно парти  Cry Вчера вечерта ми дойдоха близки роднини от провинцията изненадващо на гости и просто въобще не върви да ги оставя  сами вкъщи. Веселете се много и чакаме снимки! Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 230
Здравейте на всички, днес ще чакаме много снимки от партито. Желаем ви весел купон и много усмивки. Надявам се, че следвашия път с Оги ще успеем да дойдем.
Целуваме ви всички  bigdance2 Tada

# 71
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейтем
Благодаря първо на организаторките!  bouquet
Благодаря на малцината, които се отзоваха!Изкарах си чудесно!Точно този състав от които имах нужда! Hug Heart Eyes

На всички останали ще кажа с риска да ми се обидите, да ме посочите с пръст или каквото и там да се случи - Постъпихте некоректно, и с голямо неуважение както към организаторите на първо място, така и към всички нас, които намерихме време измежду проблемите, измежду нямането на време да се появим...

Хубав ден на всички!
Весело посрещане на празниците!Много топлина, усмивки и любов от и с хората, които обичате и искате да споделят с Вас вълшебството на Коледата от сърце желая!

# 72
  • Мнения: 528
Здравейте понеже не дойдохте а обещахте няма да ви дам снимки само на Лс на тези 5 човек който дойдоха,а и на тези от провинцията че те нямат вина smile3534 smile3534 smile3534-
Съни надявам се че Светли не се обиди че така го нарекоха децата.
Беше хувабо ,изкарахме чудесно но повече инфо няма ще си замълчиме.

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 15:28 от ЙОРИ81

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
Е, аз пък ще дам повече инфо:
бяхме 5 майки с 5 деца. Разделихме си сумата от 360лв. На собствениците на клубчето им дожаля за нас и ни приспаднаха 7 детски менюта = 42лв.
Та на всяка от нас (AniK, Ruxi, ЙОРИ81, pipiole, S_Sunny) се падна да платим по 65лв.

Клубчето беше хубаво, организацията супер, децата се забавляваха много и получиха подарък, който им бяхме приготвили, майките също си разменихме...
Благодаря на дошлите - бяхте страхотни   bouquet Hug

Аз лично повече в такава организация няма да участвам  Stop

# 74
  • Мнения: 2 171
Съжалявам, че се е получило така. Аз лично бях писала на Аник 2 дни по-рано, че няма да мога да дойда. Имах (по мое мнение) доста основателна причина да не дойда. Но понеже явно няма как да ги предвиждам нещата, повече няма да се записвам в подобни събирания, за да не подвеждам никой за бройката.

Общи условия

Активация на акаунт