С какво бихте заменили " висенето" във форума....?

  • 1 744
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Ако се събудите един ден, без форум, без компютър...., просто така...хипотетично, а?

С какво ще заместите " висенето " тук?
Не, че  "вися" тук... но ако го няма форума - ше изплющя някоя от шефките си! Даже, смятам на коледния банкет да се пробвам...
Да благодарим на форума ,че го има. Форумът за един по-добър свят.  ooooh! ooooh!
Да му благодарят шефките ми.., на мен къФ ми е кяра от тая работа?

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ако не беше форума, нямаше да стоя будна до 2ч вечерта, щях да се наспивам...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Клавиатурата успявам по-успешно да си я опазя от всяка книжка или списание.Беби е много сръчна. Mr. GreenИначе,ако нямаше компютъра повече бих си играла с нея,но не се чувствам гузна,че имам час на ден за себе се.Пък и научавам и много полезни неща.

# 18
  • Мнения: 604
С удоволствие бих го заменила с тренировки в залата, басейнчето и джакузито·Очаквам финансова инжекцийка от Дядо Коледа и после действам Mr. Green·

# 19
  • Мнения: 2 907
Излиза, че всички щяха да са много начетени ако го нямаше форума.
Тоест затъпяваме бавно, но славно.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 120
Влизам във форума предимно от работа, вкъщи имам други занимания. Предполагам бих консумирала повече алкохол с колегите си  ако не бе форума. Положително ми влияе.

# 21
  • Мнения: 3 622
Ще гледам филм, ще чета книга, ще шия или ще играя на някоя игра със сина ми Peace

# 22
  • Мнения: 712
Имайки предвид, че "вися" във форума предимно в работно време, като гледам умно компютъра, тракам по клавиатурата и изобщо симулирам активност, предполагам, че ще го заменя... с друг форум. Така и така не мога да мръдна от бюрото...

# 23
  • Мнения: 25 610
Излиза, че всички щяха да са много начетени ако го нямаше форума.
Тоест затъпяваме бавно, но славно.  Mr. Green

О, никак не е бавно.  Mr. Green
Но е славно, да.  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 898
С  шопингтерапия, но   Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 448
Без форум или без компютър?  newsm78
Второто със сигурност не искам да го заменям с каквото и да е. Интернет връзката е най лесния и евтин начин да контактуваш с хора, с които не можеш да се видиш на живо.
Преди повече излизах по кафета денем, по кръчми нощем, но честно казано не ми липсват почти. Дори понякога се усещам, че предпочитам да прекарам вечерта пред компютъра , отколкото да отида на заведение, кво да се прави, все някога се остарява.  Laughing

# 26
  • Мнения: 17 546
Ще чета книги! Всичките онези, които все не намирам време да прочета, а съм натрупала. Ще излизам по-често ей така просто да се разходя. Ще ходя да плувам при мъжът ми на басейна редовно. Ще сложа най-после цялата къща в ред, който обичам, но все не постигам напълно! Crazy

# 27
  • Мнения: 494
Охооо,Фиатаджията отсега иска да си затвърди заявката за Плейбой на годината за 2009,а?
А по темата,единствено и само с една дълга почивка,някъде на топло, иначе не заменям (поне следващите пет месеца де)!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
С нищо! Висенето  си е висене, четенето-четене, хайтенето по кафенета, също...
Ми не мога да го заменя Crossing Arms Виж , ако нямам комп или нет е друга работа Wink

# 29
  • Мнения: 152
Охооо,Фиатаджията отсега иска да си затвърди заявката за Плейбой на годината за 2009,а?
Аз всяка година съм си актуален (Сопраното също де).., ама понеже сте с капаци...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт