Мило сладко мъничко човече, Дядо Коледа пристига от далече

  • 16 700
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • София,
  • Мнения: 4 267
ЕХО  gydi днес нещо голямо затишие в темичката, къде сте всички newsm78, не ме оставяйте сама да си говоря Naughty
Аз чакам Вероника да се наспи, а таткото ми слага рафтовете на новия шкаф и ще почвам да подреждам и да  поизчистя, и с първокласника трябава да сепозанимавам, да попишем малко диктовки, че на последната контролна доста се е поизложил! Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 39 922
Аз поспах днес Simple Smile Дияна вилнее по апартамента и няма желание да си подреди боклуците. иска да рисува Simple Smile

Вики побавих линк към темата ти в библиотеката, редактирах 1вия пост.

# 77
  • Мнения: 6 604
Най-после имам Интернет newsm44 newsm68.
Тъкмо се бях приготвила за скандал утре и те взеха,че го пуснаха smile3508 smile3501.
Да ви питам нещо-за колко време се преработва храната  newsm12? Сега Мимето повърна Sick на кашата и заедно с нея извади и плодовото пюре от вчера на обед. Та затуй питам -нормално ли е или тя нещо не преработва храната както трябва newsm78?
За вигантола-ние от мноооого отдавна не го пием. Фонтанелата се затваря и така и го спряхме. А нали беше и лято с разходките навън си наваксвахме .
И накрая-черпя за племеницата ми-вчера имаше Имен ден. Да ни е жива и здрава  bouquet newsm67.

# 78
  • Мнения: 47
Здравейте на всички.
Аз родих на 18.01.08г.Точно 2 месеца преди термина ми.Родих момче 1750г и 40см. Казва се Атанас.
Само ,че бебчо не изплака и го сложиха на апарат и вече 19 дни е така. Преместиха го в Детска Университетска  болница . Има два неуспешни опита да диша самичък , с анемия е и вчера за втори път му преливаха кръв. Има ифекция и е на два вида антибиотици.От тази седмица са ги сменили. smile3518. Моля се третия път да е успешен опида да диша самичък newsm17. Толкова ми е трудно да го гледам така. Целия в системи и тръбички. Малките му краченца и ръчички са целите набодени и в ранички от иглите Weary.

# 79
  • София
  • Мнения: 39 922
Кейт пожелавам всичко да е наред с бебо  bouquet
Добавих те в 1вия пост. Писах, че си родила на 18.11, с термин 18.01.2009г.
Беше писала в темата за Тина Киркова? Там ли роди? надявам се всичко да е наред.

# 80
  • Мнения: 923
Кейт добре дошла при нас.  Hug Hug Hug Не се притеснявай всичко ще бъде наред и скоро ще бъдете заедно. Моят син беше 3 месеца в Университетска болница по педиатрия и след това в Първа градска болница. Коки също беше доста време с анемия, има 6 кръвопреливания, но сега е един палав юнак.
Кой доктор се грижи за твоя син?

# 81
  • Мнения: 47
Благодаря ви.
Да в Тина Киркова родих. Благодаря ,че си ни вписала в списака.
Иначе за Наси се грижи д-р Деянкова (ако не се пише так имато и се извинявам). Много мила жена и винаги усмихната. ПОне с такова впечатление съм останала. Занам ,че в тази болница са най-добрите лекари и знам ,че бебчо ще се оправи и вярвам в това. Просто по някога се сривам.
Пак ви благодаря от цялото си сърце. smile3525

# 82
  • Мнения: 1 685
Здравейте!Привет на новата мама Hug      Тони, честито ви прохождане Simple Smile  Viki i mama,аз също видях новата снимка на Вики Heart EyesТи си знаеш HugПрекрасна е!Радвам се ,че си носи очилата ,радвам се че ходи HugРадвам се!

# 83
 HugДобре дошла на новата мама!   bouquetВсичко ще се оправи и когато гушнеш малкото съкровище всичко преживяно ще ти се струва лош сън. Кураж и позитивно мислене. Peace

# 84
  • Мнения: 3 914
Viki_76 , да пише всичко под аватара ми,дори не съвсем всичко ,че нямаше място повече Mr. Green
*GERI ,очилата ги носи,но е почти мисия невъзможна,единствената и мисъл ,когато е с тях е как да ги свали,ако не я гледам Joy,но на мен изобщо не ми пречи ,по цял ден да я наблюдавам и да и ги слагам,когато ги махне.Представете си ,тикосах се вече Mr. Green Joy,но целта оправдава средствета,така че............... Peace
Момичета не пиша често ,но чета,само дето напоследък не мога дави хвана "спатийте",ми много пишете бе Mr. Green
Поздрави и за новото майче,ние сме с теб и сме тук ,за каквото и да ти потрябваме Hug

# 85
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро на всички  Hug Аз набързо да се отчета, че Вероника още спи  Hug
Ама Вие вчера доста сте изписали Joy, аз после си имах мноооого работа и така и не успях да ВИ прочита поне! :hug

ДОбре дошла на новата мама!  Hug Изпращаме и много позитивна енергия, и да не се тревожи, а да  ходи и да купува подаръци, че до Коледа бебо ще си е в къщи! Praynig

МИдичка възможно е да не се преработи добре храната, и на мен ми се е случвало понякога Вероника като повърне да си повърне три яденета едно след друго, ама чак пък от предния ден, да не си и давала някакъв плод преди това през деня? newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 1 711
Добре дошла на новата мама  Hug Ние сме с теб и дано скоро да си гушкаш бебо вкъщи  Hug

Мидичка и на мен ми се вижда станно чак от предниа ден да не се е преработила храната  newsm78 Но пък е възможно ако нещо е раздразнено стомахчето и за това да е повърнала, защото не е успяла да се справи с храната. Дано да е било случайно  Hug

# 87
  • Мнения: 47
Благодаря ви на всички за подкрепата. smile3525.
Сега да честитя студентския празник на всички настоящи и бивши студенти.

# 88
  • София
  • Мнения: 39 922
Мидичке на мен ми се е случвало, но аз имам някои стомашни болежки.
Не ми се вярва от предният ден да задържа непреработена храна. Ако имаше проблеми някакви със стомаха щеше да разбереш.

# 89
  • Мнения: 2 070
Добър ден HugАди тръгна на градина,стягат Коледно тържество.Аз се стягам,пък да не се разболее.Психясах с тия сополи.НА ВИКИ МАМАТА,страхотни сте ,много ви се радвам HugДругите дечица,чета че са добре,което също ме радва.Мидичка ,и ние имахме същия пробле,вярно че отдавна беше,но и Ади ,имаше периоди от по2-3 месеца,в които почти не ядеше,и все повръщаше.Знам че няма да то успокоя много,но сега пък е обратнот,крием храната от нея Mr. GreenЗдравей и на новата мама.Какво да и кажа.Разбираме я напълно,всички тук сме минали през този кошмар.Кураж,късмет и търпение,вярвам че всичко ще е наред с бебчо HugВики76,температурата е била временна ,надявам се,дано сте добре вече.Вероничка е добре,Жорката и той,както виждате добре се информирам.Хубав ден и здрави дечица

Общи условия

Активация на акаунт