Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честита принцеса  на Yammy   bouquet !
Йоанка   Hug  bouquet Перфектна и бърза както винаги !Как се чувстваш?Ходи ли на преглед?

# 16
  • Мнения: 20
Мами чухте ли какво казаха по новините  Hug НДСВ няма да подкрепи бюджет 2009 ако не се увеличи платеното майчинство на 12 месеца  Hug Дай Боже

# 17
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТО НА МАМА ЯМИ ДА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА И ММНОГО МНОГО ДА Я РАДВА  Hug
ЙОАНКА КАК СИ ?КАКВО СТАНА С ПРЕГЛЕДА?

# 18
  • Мнения: 4 589
Честито бебче Патриция на мама Yammy

Бела радвам се че сте си в къщи. Да се гледате с малкия Герорги и много да слуша мама и тати.

Йоанка темата е супер, да и е на късмет.

# 19
  • Мнения: 46
Eses, да чух, но ако си гледала сутринта дискусията в "Тази сутрин" ще си по-скоро песимистично настроена за това, че ще го приемат. Аргументите им против бяха много обидни според мен - щели сме да се деквалифицираме ако си останем вкъщи още три месеца. Що за простотия? Направо лошо ми стана да слушам глупости сутринта. Дано все пак НДСВ успеят!

# 20
  • Мнения: 45
Здравейте момичета Simple Smile

С огромна радост потвърждавам яваването на моята беба Димана на 30.11 рано сутринта:) Еми обаче или от силните контракции не ме е разбрала, или беба наистина изглежда огромна, но е увеличила теглото с половин килце Simple Smile Не че 4 килца са малко де  Laughing
И двете вече сме в къщи, добре сме и се учим да живеем заедно Simple Smile Благодаря на всички за прекрасните пожелания  Hug

Виждам че за краткото ми отсъствие са се събрали много темички за четене, та ще дочитам като имам време.
Искам да честитя на всички обебили се мами - да са ви живи и здрави бебчетата и бързо възстановяване.
А на чакащите - търпение и леко поне колкото моето раждане Simple Smile

# 21
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Здравейте мами влизам набързо да честитя на всички обебили се до сега и специално на тези от днес.Пожелавам им много здраве и щастие с малките съкровища. Аз съм от декемврийките 2006 и синът ми е роден на 4 декември.На тези които са в очакване бързо и леко раждане им желая.

# 22
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА МАМА Yammy

wondergirl 120 лева ми се струва доста за термометър... ох и аз не знам вече... ама трябва все пак да купя накъкъв...

# 23
  • Мнения: 342
rrhh Hug didi Hug
Не събирам албумин, нямам проблеми с кръвно или хемоглобин, обаче краката ми са като понички. Доки каза само да ги вдигам нависоко, да ги държа в хладка вода, масажи и да огранича малко движението на не повече от 2 часа разходки дневно.
Беба вече минава заветните 3 килца, да се готвя за голямо бебе. Главичката е голяма - 97 мм, а таза ми не е от най-широките и ще има шоу на финала Joy baby_neutral

Успех на Пупинка и Бебенцето! Всичко да мине гладко и безболезнено. Praynig

# 24
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честита дъщеричка на мама Yammy! Да е живичка и здрава малката принцеса Патриция! Финна дама, но да е послушна!

yoyoana важното е, че нямаш албумин, хемоглобин и не вдигаш кръвно! Краката ще ги вдигаш нали от вдигане сме на това дередже!  hahaha preggo

Leny добре сте си дошли с Димана!  Hug Много успехи и на двете и бързо свикване една с друга и влизане в ритъм на живот!   bouquet

# 25
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Аиде копнала съм го това съобщение от старата темичка:

"Хайде и куклата на verita76 чука на ''вратата" и сигурно ще излезе до няколко часа   Хаиде Верче , чакаме да станем чичо и леля "

Успех на verita76! Леко и безпроблемно!  Praynig Hug
 
 

# 26
  • Мнения: 252
Добро ви утро!!!Човек за малко да се отдели от компа и сега няма да мога да смогна да чета и чиститя.
Честито бебче Албена на мама Stassi!!!  [/size
Честито бебче Патриция на мама Yammy!   
Честит юнак на мама Bibi-Sz!
Дано не съм забравила някой.На всички завърнали се със своите бебоци добре дошли и чакаме разказчета и снимки.А може и разкази по снимки.
Аз днес след обяд съм на лекар да видим до къде сме.Доки ми звънна,че трябвало да отида,защото вече месец и половина съм с това разкритие 2 см. и да не станела беля.Много се ошашках и рев.Също така ми каза,че при толкова изглдена и скъсен шийка трябвало отдвна бебка да е тръгнала и  ....Еми като ми изписа магнерот-а в 8 месец и половина сега кво иска?Много съм уплашена и не  знам как ще устискам до прегледа. 
На всички раждащи и запътили е натам УСПЕХ!!!ДАНО ВСИЧКО МИНАВА ПО ВОДА!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 222
Честити рожби на Ями и Стаси! Simple Smile
на очакващите днес, леко раждане! Peace

хубав ден от мен!

# 28
  • Мнения: 174
Здравейте момичета,имам честта да ви съобщя една прекрасна новина!Мама bebenceto снощи в 12часа без 2-3 мин. роди бебе Ралица,3800гр. -секцио по спешност,защото водите й изтекоха  newsm44 newsm44 newsm44 Да им е жива и здрава и много да ги радва!
                                                     

# 29
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Е Ново нетърпеливо бебенце!  newsm51

Честито на мама bebenceto и малката принцеса Ралица! Да е жива и здрава! На мама бързо възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт