Отговори
# 75
  • Мнения: 2
Честити бебета на мама Верита, мама Мира, мама Пупинка и мама wondergirl, да са им живи и здрави, а мамите бързо да се оправят! Днес определено бихме всички рекорди по бебета  newsm44

Елмина, днес бях на консултация с анестезиолог. Принципно за самото секцио се прилага спинална упойка, която действа за час-два, докато трае самата операция, а след операцията за обезболяване могат да сложат епидурална, защото така вливат постепенно обезболяващо за времето, през което е необходимо. Не сме говорили за секцио изцяло с епидурална.

Абел, много свежо звучиш, а това с килограмите много ми хареса. Laughing Тъкмо се чудех какви дрехи да си приготвя за изписването, т.е. какво ще ми стане, сега малко ми се изясни картинката.

Нина, няма случайни неща, ще чакаме новинки Simple Smile  fingerscrossed

# 76
  • Мнения: 0
Да са им живи и здрави рожбите на Pupinka и Wondergirl и много да ги радват, а на мамите бързо възстановяване!   bouquet

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 326
bg_desi , посъветваха ме за изписването да съм с бременлийските си дрехи, че килата добре се свалят, ама кокалите няма да са се прибрали. Аз съм качила 11 кг и така като гледам ще си ги оставя в родилното. Grinning

# 78
  • Мнения: 30
 ЧЕСТИТИ СЪКРОВИЩА НА bebenceto verita mira pupinka wondergirl !!!! НАПРАВО НОВ РЕКОРД ЯКОООООООО

Днес ми е термина. Някой няма ли да подскаже дали ще ме огрее???  Rolling Eyes

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честити рожби на мами Wondergirl и Pupinka !Да са им живи и здрави   bouquet!Бързо възстановяване  Hug !
Didi  Hug Peace Да така е точно това и аз имах предвид , но се изразих шеговито  Laughing!

Ники  Hug на малката Алекс  Heart Eyes

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Зиги почвай с денса  newsm68 и  luvbed!Пък и да пуснеш една  newsm79 няма да е зле!Успех ти желая  Praynig

# 81
  • sofia
  • Мнения: 1
Честити рожбички на мама Верита, мама Бебенцето,мама Пупинка,мама Мира,мама Wondergirl!!!!!!!!!!!!!!Да са им живи и здрави!  bouquet

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 326
ziggie_81, и мен нещо неще да ме огрее и вече ме гонят нервите. Ама дори и цялостното чистене на къщата не помага. Една контракцийка не получих. Wink Ама аз нали бях се настроила да пренося...

# 83
  • Мнения: 2
bg_desi , посъветваха ме за изписването да съм с бременлийските си дрехи, че килата добре се свалят, ама кокалите няма да са се прибрали. Аз съм качила 11 кг и така като гледам ще си ги оставя в родилното. Grinning

Права си, бубабо, ще си вляза и ще си изляза с едни и същи дрехи, кво толкова пък му мисля...

Зиги, направи една голяяяяяяяяма разходка в това хубаво време, може пук на бебо да му дойде музата.  baby_neutral

# 84
  • Мнения: 386
Честито на новите мами! Добре дошли на малките бебоци!

Имам едно странно питане:
Изписаха ми преди два дни вагинално хапче (Ломексин май се казваше) против гъбички и доки каза, че мога да получа някакво течение от него. Имам едно такова като пресечен белтък( извинявам се  за сравнението), но днес на бельото си забелязах нещо друго- едно такова слузесто  почти прозрачно...Та питането ми е ползавала ли е някоя от вас въпросното хапче и дали е получила някакво течение? Дали това слузестото е било част от тапата ми или ...? Уф  ooooh! много объркано стана, дано сте ме разбрали Embarassed

# 85
  • София
  • Мнения: 179
Честити бебчета на Wondergirl и Pupinka.  Нека да са здрави и много да радват родителите си.  smile3525 smile3525

Зиги, дали пък следващата щастливка няма да си ти.  Hug  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 86
  • Мнения: 9
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ И ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ БЕБОЦИ ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАТ БЪРЗО И ДА СЕ ПРИБЕРАТ ВКЪЩИ ЗА ПРАЗНИЦИТЕ!
Здравией те мамчета аз все още сме си 2 в1 и май вблизките 2 седмици няма да се появи малкия бебок макар че аз вече нямам търпение да го гушна. Много ми се иска да е преди празниците, защото не се знае моита докторка кога излиза в отпуск и ако нея я няма а аз тръгна да раждам не ми се мисли какво ще правя.

# 87
  • Мнения: 65
Честито на всички нови мамчета да са им живи и здрави бечетат и много послушни
Ето я и нашата малка принцеска http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307490&pid=9234498

# 88
  • София
  • Мнения: 438
Еха, още бебенца Simple Smile

Честито на щастливите мами, да са им живи и здрави малките слънчица! 

bg_desi - аз на изписването съм с дрешки, които носех като бременна. Килцата се свалят, но корема ми спадна основно след изписването. Най-добре да са ти по-свободни, с оглед да не ти причиняват дискомфорт и на мястото на операцията (ако не бъркам и ти беше секцио) Wink

Аз да ви кажа съм много доволна от моята комбинация за упойките - спинална анестезия в комбинация с епидурален катетър, който остана за 24 часа обезболяване след операцията. Реално болките бяха основно след като махнахме катетъра на втория ден и те бяха съвсем поносими Simple Smile

Класирах се и аз да кача няколко снимки в албумчето:
http://www.dek2008.snimka.bg/album.php?album_id=307490&pid=9234718

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 17:13 от abel

# 89
  • Мнения: 20
Здравейте мами  Hug
Честити нови бебчета,много здраве и успехи им желая, на мамите бързо възстановяване.
Аз днес ходих по препоръка на Чаената при една лекарка.Та нейното мнение отново е че бебо няма да се обърне  Sad явно ще ме режат.Нооо важното е да сме живи и здрави.Бебо е около 3.200-3.400,водите ми били доста намалели иии бебо няма място да се обърне  Sad.Иначе всичко е наред. Ако устискаме до 10 влизаме в 2 гр за изследвания и раждане а ако не преди това  LaughingНе остана,още 4-5 дни  Hug и ще се срещна с моя красавец.Само да е жив и здрав,друго не искам,много ме е шубе всичко ли с него ще е наред.

Общи условия

Активация на акаунт