Къде ще почивате това лято?

  • 11 222
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 5 553
Уви, където и миналата и поминалата година, т.е. никъде Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 46
  • Мнения: 4 546
Еех, Лили!  smile3518 Ние пък сме в Бургас. От 20 август. Надявах се да спретнем една среща на бургаските майки от форума...
smile3508

# 47
  • Мнения: 94
Ние от 12.08. сме в Каварна на гости на родителите ми.Не бях си ходила две години покрай бременността и раждането, та чак сега май месец успях да отида и сега имам да наваксвам. Има там едно заведение между Каварна и Българево, точно на брега на морето. Любимо ми е, защото   хем си правиш плажа, хем си хапваш миди и риба. Другото ми любимо е ресторанта на нос Калиакра, но то е по-добро за вечер. Изобщо ако се ходи с кола, има какво да се види - Балчик е на 20 км, Калиакра на 12, Русалка на около  18, Албена на около 24, не съм сигурна точно.но май се отплеснах. Като заговоря за тоя край и ми е трудно да спра. Пожелавам на всички  приятна почивка където и да отидат.

# 48
  • Мнения: 5 539
bibi, голямо благодаря!  bouquet Hug Много полезно инфо!

vilito, ние ще пътуваме чак началото на септември, така че няма да се разминем за срещата! Grinning

# 49
  • Мнения: 522
vilito, ние ще пътуваме чак началото на септември, така че няма да се разминем за срещата! Grinning
ОК  към средата на август ще пусна тема, че да се уговорим къде и кога.

# 50
  • Мнения: 181
На 26.07 тръгваме към Златните - Морско око бийч за една седмица - от време на време си отварям страницата му и се наслаждавам и си представям ..... дано не се разочаровам.
Приятна почивка на всички!!!!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Еех, Лили!  smile3518 Ние пък сме в Бургас. От 20 август. Надявах се да спретнем една среща на бургаските майки от форума...
vilito, ние ще пътуваме чак началото на септември, така че няма да се разминем за срещата! Grinning
ОК към средата на август ще пусна тема, че да се уговорим къде и кога.

Ще спретнем среща, как няма!!!

# 52
  • Мнения: 1 313

Цитат
ОК към средата на август ще пусна тема, че да се уговорим къде и кога.
Цитат

Ще спретнем среща, как няма!!!
Цитат

# 53
# 54
  • UK
  • Мнения: 3 959
Вкъщи! Днес ми беше първата баня...

# 55
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Вече водихме бебока за 5 дни на Синеморец. Ако не ни мине котка път ще го заведем за още 5 на Априлци.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 572
На 26.07 тръгваме към Златните - Морско око бийч за една седмица - от време на време си отварям страницата му и се наслаждавам и си представям ..... дано не се разочаровам.
Приятна почивка на всички!!!!
а как стои въпросът с паркирането - на нас ни казаха 10-15 лв на ден, и това го казаха след като изрично попитах . За сравнение нощувката със закуска беше 25лв. на човек ( това по една промоция за ранно записване)

# 57
  • Мнения: 5 370
Вече водихме бебока за 5 дни на Синеморец. Ако не ни мине котка път ще го заведем за още 5 на Априлци.
АБСОЛЮТНО СЪЩАТА ПРОГРАМА!!!! Само че без бебок-догодина и той с нас.Аз вече мног пъти споменах,амаа..и тук да се разпиша Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 29
За съжаление нито аз нито мъжа ми ще можем да си вземем отпуски сега,но малчо ще изпратим на почивка с баба с дядо в местността Копривките в Родопите.Там има доста станции,но аз лично най-често съм ходила в "Гочо Грозев" (не помня новото име ,но всички така я знаят).Там е идеално за малчовци,защото е точно 1000м надморска височина.
Ние сме си морски и на плаж си ходим  когато си поискаме,та затова ни влече планината.А и рязката смяна на климата-от плаж на планина,ще се отрази чудесно на малкия.  Wink

# 59
  • Мнения: 2 596
Във Влас, но дотогава има много вода да изтече.

Общи условия

Активация на акаунт