Умеете ли да спорите или предпочитате да се фръцкате?

  • 1 743
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 892
Умея да споря. И с мъже и с жени. Фук! Никакво фръц!
Като всеки себеуважаващ се инат и суетник, понякога ми е леко трудно да изрека - да, прав си, или први сте, зависи с кого споря, но определено изричам и това. Не съм за спора като спорт.
Почти нищо не е в състояние да ме извади от равновесие - нито обиди, нито нищо. Дори понякога се наслаждавам съдистично на загубилите почва под краката си. А мазохистинча наслада изпитвам към обиждащите ме.
Обичам интелигентните спорещи.
Единственото нещо, което може да ме изкара от равновесие е, когато при липса на аргумент, едната страна извади някакви дълбоколични драми, тежки житейски проблеми, с които да се опита да ме манипулира.
А споровете във форума са съвсем друга хава - тук пък съвсем съм перде. Само една потребителка успя да ме ядоса и то поради изтъкнатата по-горе причнина.

# 16
  • на майната си
  • Мнения: 425
Истината е, че у нас по-скоро мъжът ми избягва да спори с мен. Не знам защо, но е убеден, че ако спори с радиото, има по-голяма вероятност да го убеди в нещо, отколкото ако спори с мен.
Сигурно все пак е осъзнал, че аз винаги съм права.Винаги.Фръц. Crossing Arms

 Peace, наясно е, че винаги имам железни аргументи Simple Smile

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Лабрадоре, сигурен ли си, че си женен за жена?  newsm78
За първи път чувам за жена, която да не може да надприказва един мъж. Ха!
Я си свери часовника в мъжките форуми, моля ти се! Колко мъже са убедени, че женската уста се затваря само с удар, бедна ти е фантазията... Останалите я затварят с друга част от тялото си...
Е, ако спориш с долната си глава, тогава да, може да се стигне и до фръц. С пълна уста не е възпитано да се говори!  Naughty

не съм твърдял такова нещо .....
казвам, че жената дори и да не е права приказва много, като накрая демонстративно се фръцва ....

# 18
  • Мнения: 822
Спорът с мъже винаги е бил удоволствие за мен, без значение, дали ще завърши с "Да, права си" или "Съгласна съм с теб"...
При жените ситуацията наистина е различна. Мръсни номера, удари под кръста, носене на вода от 10 кладенеца...
Няма 'фръц', но понякога е по-достойно просто да обърнеш гръб... За мен поне целта не оправдава средствата... Начинът, по който спориш, може да бъде по-важен от идеята на самия спор и по-убедителен от всякакви други аргументи.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392


ако искаш може да споделиш как проектираш "фръц" върху темата секс.
няма лошо. всъщност как се превежда "фръц" ... "пръц"?
Ако държиш на "-ръца" може да е "пръц", ако пък държиш на "Ф"-то, може да е "фъс". а ако държиш на "п"-то, може и да е "пръст"


ти си извратена !

# 20
  • Мнения: X
Стига си се фръцкал, а дефинирай "извратен"  Naughty

# 21
  • Мнения: 24 467
А защо да спорим и да се фръцкаме? Обличам мнението си в необходимата словестна форма и давам срокове за изпълнение.
Ти женен ли си?  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 018
У дома спор няма. Равнопоставени сме.

Когато сме на различно мнение се зачита моето, когато сме на едно мнение, се зачита на мъжа ми.  Laughing

# 23
  • Мнения: 488
Никога не споря, ако не съм права. Така че не ми се налага да се фръцкам.

# 24
  • Мнения: X
Като става въпросТ за спор(т), все някой трябва да излезе прав на края, а дали ще го направи с чупка в кръста си е въпрос на естетически възгледи. По-важното в случая е дали спорът е заради спорта или за да се реши нещо конкретно. Като си навиеш на пръста да надвиеш словестно някой, трябва да си готов и за евентуално поражение, но пък сладък е триумфът, когато въпреки това се прибегне до практически действия в твоя полза.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Лабрадоре, ти прав ли искаш да си или щастлив?

# 26
  • Мнения: 2 926
Умея да споря и обичам да споря, но само когато си заслужава.
Когато усетя, че спорещия срещу мен е пълен нещастник и пълен селяк се фръцвам.
Понеже каузата е загубена!

# 27
  • Мнения: 2 448
Лабрадоре, ти прав ли искаш да си или щастлив?

Ама моля ти се, има ли мъж, който да не предпочита да е здрав, прав и корав , пред някакво си щастие там.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 919
Много споря и баща ми е виновен за това.На него съм се метнала. Mr. Green
Споря ако виждам че съм права де,или ако си мисля че съм права. Laughing

# 29
  • Мнения: 2 099
Предвид това,че очакваш лабрадорче приятелски съвет:не спори сега с жената-винаги изважда аргументи,когато те свършат излизат сълзите ,после сополите после е киселка цял ден.Не ти трябва да се захващаш с бременна да спориш,нтц.Скатай се нейде тихо докато й умине Wink
Инак споря да.Даже и крещя и правя скандали.Нищо не е в състояние да ме спре когато ме обхване гнева.Мъжа ми е тих човек,не крещи.Даже веднъж като побеснях и той понечи да се развика и едва се не напиках от смях,викам му ако с този гласец викаш за помощ при нужда направо са ти видели сметката.За жалост и двете деца са взели моя глас-гръмогласни са с много широк звуков диапазон.И обичат да крещят. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт