Житейска дилема.

  • 9 188
  • 185
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 965
Добре, де. Аз наистина в подобна ситуация бих се омъжила за първия - любов, спокойствие, сигурност и т.н. Липстващите ми неща в секса щях да си ги набавям навън - дискретно...

# 61
  • Мнения: 205
  Просто и двамата не са за нея, светът не свършва с тях,нали?.. Laughing

# 62
  • France
  • Мнения: 726
За първи път ще си позволя да споделя за интимният си живот. Това го правя за приятелката ти.
Та, моят мъж беше такъв- правихме любов, нежно, спокойно, по-рядко и бурно. Мен това ме удовлетворяваше. Осъзнавах, че той много ме обича, и това е неговият начин да го покаже. С времето, той се "разкрепости" и започнахме да пробваме "това-онова", но по негово желание, което пак ме удовлетворява.
Да вметна, че преди да заживея с мъжа си, бях много "палава".
Така че, да си опича акъла твоята приятелка, защото съвестни и отговорни мъже, практически, не се срещат.

# 63
  • Мнения: 2 471
Аз не разбрах, тя дали обича този праволинеен праведник?

# 64
  • Мнения: 2 032
Това не е житейска, а е форумска дилема в стил "да обсъдим другите".

# 65
  • Мнения: 2 448
Аз не разбрах, тя дали обича този праволинеен праведник?

Ами мисли си, че го обича. Както казах, не че не е забелязвала разликите в техните желания за секс преди, но след като се появи този новият, тогава някак ги усети по силно. Мисля си, че с него се отпуска да бъде такава каквато е, и това прави нещата в момента трудно да се реши на избора да заживее с приятеля си. Ако и беше предложил преди 3 месеца,мисля, че по лесно би приела.

# 66
  • Мнения: 2 448
Това не е житейска, а е форумска дилема в стил "да обсъдим другите".

Пуснала съм темата с нейно съгласие, тя не пише по форуми и искам да прочете други мнения. Не виждам лошо в случая.

# 67
  • Мнения: 2 471
То е като, да оставиш питомното и да гониш дивото. Когато съпругът ми предложи да създадем семейство - изобщо не съм се двоумила. Вярно, че връзката ни е моногамна и не съм имала подобна дилема. Но си мисля, че щом не го е направила до сега - няма да се случи и за напред.

# 68
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
                Че в секса имат разминавания, ясно, а другите неща, които са част от съвместния живот - интереси, прекарване на свободното време, разговори, весело ли и е с него, приятно ли и е просто да са заедно...  Пишеш, че се отпуска да бъде такава, каквато е, когато е с другия. Това само в секса или във всичко?

# 69
  • Мнения: 2 448
                Че в секса имат разминавания, ясно, а другите неща, които са част от съвместния живот - интереси, прекарване на свободното време, разговори, весело ли и е с него, приятно ли и е просто да са заедно...  Пишеш, че се отпуска да е такава, каквато е, когато е с другия. Това само в секса или във всичко?

Не е казвала да има нещо против всичко друго, което правят заедно. И преди новия на хоризонта ми е споделяла, че и се иска да го поразчупи малко в леглото, но без успех. Нищо друго, останалите им разбирания са в синхрон.
 С другия само секс ги свързва.

# 70
  • София
  • Мнения: 12 555
То е като, да оставиш питомното и да гониш дивото.

Точно това щях да напиша, ама Денчо ме изпревари.  Mr. Green
Видях й съвет да си изживеела тръпката, пък после да се жени за сериозния. Да, ама рискува през това време сериозният да се усети, а от два стола най-лесно се пада на земята.
Иначе - сексът не е най-важното нещо на този свят. Защото след 15-20 години, когато вече сексът няма да е като на 25 - какво?
Чувствата, уважението, разбирателството, обичта, любовта, приятелството са много много по-важни в една връзка.

# 71
  • Мнения: 1 447
Ако кажа,че секса в една връзка не е от особено значение ще излъжа,но и повечето жени биха искали да имат тази сигурност,която предлага първия.
Наистина приятелката ти е пред голяма дилема/е не,че направих някакво откритие Wink/.За мен най-добрия вариант е да търси нещо ново в трето лице.
И дано успее да намери на половина в третия човек това ,което и предлагат първите двама.
С голям интерес ще следя развитието на нещата.Дано ни кажеш за решението на приятелката ти,когато го вземе.

# 72
  • Мнения: 830
С усмивка на лице ще ти кажа единият е идеалният съпруг, другият идеалният любовник. Съвет не мога да дам, ама не е хубаво да се прави компромис, нито с едното, нито с другото, а само ако беше разрешено да имаш повече от един мъж и при това законно Wink

# 73
  • Мнения: 1 447

Иначе - сексът не е най-важното нещо на този свят. Защото след 15-20 години, когато вече сексът няма да е като на 25 - какво?
Чувствата, уважението, разбирателството, обичта, любовта, приятелството са много много по-важни в една връзка.
Съгласна съм,че секса след 20 години няма да е така желан,но тя е млада не е на 50-60/с извинение да не убидя някой/,че да се успокоява.
Сега е момента да живее и да се чувства добре.Ако в началото,когато всичко е хубаво не е удовлетворена,какво остава след 20 години,
ако изобщо стигнат до там.

# 74
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Бих предпочела стабилния и сериозен мъж. Сексът е важен, но не толкова, че да подчиниш посоката на живота си на него.

Общи условия

Активация на акаунт