Житейска дилема.

  • 9 185
  • 185
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 496
Не ми се чете цяла тема, но...може по-късно да я попрегледам. ))))
Има няколко варианта - зарязва и двамата и намира перфектният мъж, красив, богат, успял и със секса да е ок (трудна работа, но не невъзможна). )))
Остава да си чука въпросното "лошо момче", което предполагам доста бързо ще я смени със следващата мацка, когато тази му писне. )))
Избира сериозният мъж с всички останали плюсове, но се отказва от разкрепостен секс с него.
Мъж за секс винаги можеш да намериш, но такъв, който да те уважава, обича и т.н. не е толкова лесно.
Като толкова и харесва разкрепостен, див и нестандартен секс - плаща си и го получава.

# 76
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
         Аз за себе си съм разбрала, че без секс се живее, ама без Човек до теб - много трудно...

# 77
  • Мнения: 59
Според мен е по-добре да заложи на сериозния мъж в живота.Това че не практикуват разкрепостен секс не означава,че никога няма да опитат и че на него няма да му се прииска след време.Все пак хората се променят.А какво ще стане ако новия след време я изостави заради някоя по- разкрепостена от нея?Лично аз не смятам,че това е кой знае каква дилема.

# 78
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Според мен е по-добре да заложи на сериозния мъж в живота.Това че не практикуват разкрепостен секс не означава,че никога няма да опитат и че на него няма да му се прииска след време.Все пак хората се променят.А какво ще стане ако новия след време я изостави заради някоя по- разкрепостена от нея?Лично аз не смятам,че това е кой знае каква дилема.

          Дилемата по-скоро е ще бъде ли щастлива със сериозния мъж, щом не си допадат в секса или няма да бъде...  Peace

# 79
  • Мнения: 46 580
        Аз за себе си съм разбрала, че без секс се живее, ама без Човек до теб - много трудно...

Никой не й казва да ходи в манастир. Предстоят й още много срещи в живота, светът не свършва с този мъж  Rolling Eyes
Хората са различни - ти може да живееш без секс, но има други като нея, които не могат. Щом още в началото (когато е нормално да не ти се иска да се разделяте и за 5 мин.) не й достига нещо и го търси на друго място, какво остава за след няколко години? Когато ще бъде още по-силно наранен, ще имат и деца ...

За мен, ако тя наистина чувстваше нещо към него, дори това със секса нямаше да я кара да се замисли, от негова страна пък, ако той толкова я обича, щеше да преглътне едни топчета Crazy

pasinet, всъщност той наясно ли е, че НЕ са за него  newsm62

# 80
  • Мнения: 2 448


pasinet, всъщност той наясно ли е, че НЕ са за него  newsm62


Абсолютно , Никол, само че виждам че и на теб ти е интересно, аз наистина нямам свои и няма да откажа такъв интересен подарък, пък бил той и от съфорумка, още повече, че няма да се налага да ги крия от мъжа си. Така, че ако имаш желание можеш да ми подариш едни за Коледа.   Simple Smile

# 81
  • Мнения: 46 580
Дай адрес  Sunglasses

# 82
  • Мнения: 301
Романтичана съм  Mr. Green романтиката за мен означава, че не мога да започна семейство (сериозно обвързване), ако преди да съм го започнала знам, че там нещо ми липсва. Сексът е важен, не е най-важен, но е важен достатъчно, за да разваля семейства. Така че, аз не вярвам във начало на връзка поставено при липса или незадоволително представяне в секса. Предполагам, че става въпрос за жена около 30-те - т.е. още дълго секса ще е фактор за нея. Предложенията да заживее с човека пък да си пази другия за любовник са несериозни за мен. Защо й е изобщо, ако от началото ще се лъжат. Просто за да не е сама - ми тя пак ще е сама, ако се чувства непълноценна в тази връзка.
"Лошите момчета" винаги са били слабост за жените  Crazy за мен пък съвсем. С мъжа ми (късмет) уцелих десятката - като го взех беше типичното "лошо момче", но с годините се разви в стабилен мъж. Но пък новия приятел на приятелката на Паси едва ли е на 22 г. като мъжа ми и промяна не бих очаквала. Не мисля и че тя го обича.
За стабилния мъж - крайна съм, обаче не вярвам в любов без секс (с годините може би намалява и секса и любовта), но пък да избере него ми е като доброволнo да се обречеш в следващите (в най-хубавите си) години на диета.
Не мога да й дам съвет - мога само да кажа, че аз не бих избрала нито единия за постоянен партньор.

# 83
  • Мнения: 2 471
Ако ще се подаряват играчки, да дам и аз адресче. Коледа наближава, няма да откажа  Gift

# 84
  • Мнения: 46 580
Аз твоя го знам Mr. Green ще питам Дядо Коледа дали си слушала Laughing

# 85
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
то подарък добре, ама мъжо на Pasinet знае ли тези мечти?


# 86
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лошото е, че много рядко се срещат свестни мъже. Какъв е шанса в близките няколко години (все пак 28 не са 18- часовника тиктака) да срещне свободен мъж, с добро финансово състояние, отговорен, внимателен, разкрепостен в секса и да със сериозни намерения към нея?!
Компромиси всички се налага да правим. Да, секса е много важен, но и той не е импотентен, нали?!
Ако тя не държи да създава семейство и да отгледа деца- нека му бие шута и да си гледа сексуалия кеф.

# 87
  • Мнения: 2 448
то подарък добре, ама мъжо на Pasinet знае ли тези мечти?

Казах вече, че не бих имала проблеми от негова страна за играчки , тройка с друг мъж е единствената ми категорична забрана от негова страна.
Никол пратила съм ти адреса на ЛС.
И моля не ми спамете темата, то е ясно, че подаръци обичаме всички.  Laughing
Пишете по същество, ще я показвам на момичето да чете все пак. Много ме излагате.  Laughing Как да и давам съвети да остане със сериозния приятел, а аз да се забавлявам с играчки, нали няма да ги вземе предвид.

# 88
  • Мнения: 2 471
Слушках, слушкааааааах.
Само кажи, кога да те чакам пред входа Joy
Аз твоя го знам Mr. Green ще питам Дядо Коледа дали си слушала Laughing

# 89
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
        Аз за себе си съм разбрала, че без секс се живее, ама без Човек до теб - много трудно...

Никой не й казва да ходи в манастир. Предстоят й още много срещи в живота, светът не свършва с този мъж  Rolling Eyes
Хората са различни - ти може да живееш без секс, но има други като нея, които не могат. Щом още в началото (когато е нормално да не ти се иска да се разделяте и за 5 мин.) не й достига нещо и го търси на друго място, какво остава за след няколко години? Когато ще бъде още по-силно наранен, ще имат и деца ...


       Логиката ми е такава - ако се наложи мъжа /събирателен образ/ да замине за година някъде /може и за половин/ , какво ще и липсва на жената - точно този мъж или секса? Ако се разделят - поради глупост или пък защото съдбата е била такава - дали ако това е бил Мъжа в живота и, няма да и се струва, че света е свършил...
       Ако няма да ми липсва Човека или света няма да свърши за мен, когато него го няма - какво правя аз с този мъж...


    ПП  Мисля, че ако приятелката на pasinet наистина обичаше сериозния мъж, дилема нямаше да има. Това изброяване на положителните му качества ми звучи като компромис

Общи условия

Активация на акаунт