Житейска дилема.

  • 9 196
  • 185
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 22 496
Абе какви са пък толкова тези нейни желания, дето въпросният мъж не желае да ги задоволи?
То направо ми стана интересно. )))

# 106
  • Мнения: 569
За мен когато сексът куца от самото началото на връзката значи рано или късно това ще се окаже проблем във взаимоотношенията между двамата партньори. Защо този проблем да не се отстрани още в зародиш- първо като се прекрати връзката или- второ като се промени секса във връзката. В случая приятелката ти трябва да подреди приоритетите си в този момент. Ако иска стабилност, дом, семейство, любов, то тогава нещата са ясни, а ако се чуди и мае какво да прави то тогава за мен тя не е готова и не е проблема само секса,  а изобщо това не е нейния човек, изобщо. Другия мъж изобщо не го споменавам, защото не е той определящ в случая, с извинение ама той е само един член и в момента, в който срещне друг трети член, който пък и да притежава част от качествата на настоящия и приятел нещата ще се решат от само себе си......да не прибързва казвам аз..

# 107
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
     Не изчетох всичко, но и за мен е въпрос на приоритети. Златната среда трудно се достига. Аз лично бих заложила на стабилността, другото е преходно и лесно достижимо. Тъпкачи лесно се намират, но качествените мъже определено са на изчезване.

# 108
   Тая  жена не знае какво иска, още по-малко знае какво е любов.Вероятно Любов е = на това да получи максимум удоволствие  при минимум опит да жертва нещо заради другия.Мисля, че и с двамата  няма да й е добре.Не я обвинявам,  нямам и това право, просто констатирам.

# 109
  • Мнения: 2 502
Абе какви са пък толкова тези нейни желания, дето въпросният мъж не желае да ги задоволи?
То направо ми стана интересно. )))
Сексуални са желанията, какви може да са други.
Може да го кара да и се хвърля от полилея #Crazy
Или да иска духова музика...
На мене ми се е случвало - с БНД секса никак не вървеше и накрая просто спряхме да го правим Laughing
И двамата бяхме консервативни и срамливи.
Днес поне нещата не стоят така Embarassed

# 110
  • Мнения: 2 448
На тези, които не са чели темата, в която съм писала 20 поста сигурно да обяснявам,а просто са се записали накрая, , няма да обърна внимание.
На тези, които само укори ръсят и са света вода ненапита, обичат както "трябва", че и определения кой кого обичал.
Нека си гледат собствения живот.
Пуснала съм темата за конкретни съвети от различен ъгъл и благодаря на всички, които се опитаха да вникнат в ситуацията и изказаха своето мнение. Ще и дам да прочете, все пак последната дума е нейната, тя най добре може да си прецени какво би я карало да се чувства щастлива.

# 111
  • Мнения: 2 471
pasinet тук е като на Женския пазар Simple Smile Дано жената намери правилния път за своя живот и успех

# 112
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
             Все ми се върти усещането, че с лошото момче не е само секс, въпреки че приятелката ти много би искала да е така. Мисля, че в момента е увлечена, там има тръпка... естествено - нещо ново, интересно, скрито и  забранено донякъде... а пък и тези лоши момчета, с такава лекота успяват да ни завъртят главите... Grinning  уж винаги с тях всичко е ясно и лесно, ама що ли все по някакъв начин ни пообъркват подредения живот...
             Ако беше моя приятелка в такава ситуация, бих я посъветвала да поизчака, защото сега ако вземе решение, винаги ще има усещането, че нещо е загубила. Може и да не съм права, но ми се струва, че връзката с лошото скоро няма да я удовлетворява, защото ние жените нали така сме устроени - винаги искаме нещо повече...  Mr. Green А пък ако лошото момче реши, че иска да и даде нещо повече от секс, ако осъзнае, че не може да продължи  без нея.... размечтах се  Mr. Green
             Аз бих си задала въпроса - кой от двамата ще ми липсва повече, ако го загубя. А пък и винаги има надежда сериозния да  се поразчупи малко  Grinning   Или пък да се появи трети - сериозен и с желание да удовлетворява всички сексуални желания на жената до себе си - с две думи - идеалния мъж!!!  Mr. Green
            Каквото и да реши приятелката ти - желая и късмет  Peace

# 113
  • Мнения: 2 556
Не вярвам чак такава стагнация да е настъпила на пазара за мъже, че да трябва да се заживее с някой само защото има хубава работа и е сериозен. Пък и ако имаше тръпка между тях, секса щеше да й се види перфектен, ако ще и само в мисионерската поза да го правеха. Да правиш секс с някого отскоро и вече да не ти допада е много лоша индикация. Мъже много, а да се забиеш с безинтересен от самото начало ми се струва неоправдан напън... (за себе си говоря поне)

# 114
  • Мнения: 17 546
Абе какви са пък толкова тези нейни желания, дето въпросният мъж не желае да ги задоволи?
То направо ми стана интересно. )))
И аз върху това се замислих. Чак пък да не иска въобще да се говори за тези неща сериозният господин!? Имам чувството, че той и като човек е скучен. А със скучен човек, аз поне, не бих могла да живея.

# 115
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Не вярвам чак такава стагнация да е настъпила на пазара за мъже, че да трябва да се заживее с някой само защото има хубава работа и е сериозен. Пък и ако имаше тръпка между тях, секса щеше да й се види перфектен, ако ще и само в мисионерската поза да го правеха. Да правиш секс с някого отскоро и вече да не ти допада е много лоша индикация. Мъже много, а да се забиеш с безинтересен от самото начало ми се струва неоправдан напън... (за себе си говоря поне)

         Ами кризата е навсякъде  Grinning

         Сериозно, ти наистина ли нямаш нито една неомъжена, преминала трийсетте позната около себе си. Мъже вярно много, ама свестен и незает... А бе, ти ако имаш свестен мъж, нали хващаш и не пускаш  Grinning А пък щом се разхожда свободен на тези години...  трябва да се огледа за скрити дефекти  Wink 

# 116
  • Мнения: 4 668
Не мисля , че в нейната ситуация ще е добре да избере уж сигурният , добър и с добра работа мъж . Дори и да остане с него ще е против волята и и след много кратко време няма да може да го гледа ...  Confused
С лошото момче и аз си мисля , че не е само секс . Всъщност никога не е само секс - намесват се и емоции - 100 % .
И изобщо , защо е притисната да избира - нека да си даде време .

Ако бях на нейно място не бих останала със сигурният , категорично .
И аз съм човек , който има нужда от адреналин и ми е ясно какво изпитва тя в момента .

Имала съм връзка с едно много , много лошо момче ... Взех решение да я прекратя - имах сериозни съображения .
Въпреки , че мъжът ми е страхотен във всяко едно отношение и аз много го обичам и до ден днешен ми се обръща сърцето , когато срещна синеок мъж напомнящ ми на онзи лошият  Confused

Нека да не бърза да взема решение  ... това е моят съвет . Освен ако фикс идеята и не е да се омъжи и да има свестен мъж , каквото и да значи  това .

# 117
  • Мнения: 5
             Все ми се върти усещането, че с лошото момче не е само секс, въпреки че приятелката ти много би искала да е така. Мисля, че в момента е увлечена, там има тръпка... естествено - нещо ново, интересно, скрито и  забранено донякъде... а пък и тези лоши момчета, с такава лекота успяват да ни завъртят главите... Grinning  уж винаги с тях всичко е ясно и лесно, ама що ли все по някакъв начин ни пообъркват подредения живот...
             Ако беше моя приятелка в такава ситуация, бих я посъветвала да поизчака, защото сега ако вземе решение, винаги ще има усещането, че нещо е загубила. Може и да не съм права, но ми се струва, че връзката с лошото скоро няма да я удовлетворява, защото ние жените нали така сме устроени - винаги искаме нещо повече...  Mr. Green А пък ако лошото момче реши, че иска да и даде нещо повече от секс, ако осъзнае, че не може да продължи  без нея.... размечтах се  Mr. Green
             Аз бих си задала въпроса - кой от двамата ще ми липсва повече, ако го загубя. А пък и винаги има надежда сериозния да  се поразчупи малко  Grinning   Или пък да се появи трети - сериозен и с желание да удовлетворява всички сексуални желания на жената до себе си - с две думи - идеалния мъж!!!  Mr. Green
            Каквото и да реши приятелката ти - желая и късмет  Peace

 Peace Подкрепям напълно и безрезервно!
Само да добавя, че неудовлетвореността от секса прераства в неудовлетвореност от отношенията с партньора въобще и колкото и да ти е подреден живота с него, пак ще си самотна като кукувица ако няма кой да ти загрее качествено чаршафите и душата newsm78

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 15:22 от Kalideska

# 118
  • Мнения: 217
Нито консервативният ще стане по-разкрепостен в леглото, нито "лошото момче" за дълго ще и е верен. Както казва народната мъдрост: "Вълкът козината си мени, но нрава не". Може би трябва да намери нов среден вариант на тях двамата. Wink


И аз съм на това мнение Peace

# 119
  • Мнения: 2 502
Един единствен въпрос към авторката на темата -
Доколкото разбрах, твоята приятелка е на 28г., а на тази възраст тя не може да не знае към кого какво изпитва - дали с единия е само секс, т.е. тя има нейните и причини да не се влюбва в него; дали скуката в леглото с другия крие нещо повече от обикновен женски стремеж за сигурност или се касае за лИбоФ. Женските и  колебания на мен ми говорят единствено, че девойката не е готова все още.
А за мен съветът как да постъпи е абсолютно неудачен - да се научи да поема отговорност за решенията си и мотивация за всичките си постъпки и то не само когато вдига краката и на двете места. Simple Smile
Всички тук знаем, че последната дума ще е нейна, не на писанията и съветите от форума.
Де да знам - ако сърцето и мълчи и в двата случая?!
Може да си мечтае да префасонира "лошото" момче или да обучи "консервативния" така че да разчупят сексуалните си преживявания.
Едно е сигурно - не бива да оставя нещата както са.
Току виж, някой от любовния триъгълник, в който се е забъркала, взел, че решил нещо вместо нея.
Нали от цялата работа търсим келепир в нейна полза? Simple Smile
Тогава?

Общи условия

Активация на акаунт