Житейска дилема.

  • 9 193
  • 185
  •   1
Отговори
# 165
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Въпрос на късмет е, просто с годините вероятността намалява.

        Свободните свестни мъже намаляват  Mr. Green

# 166
  • Мнения: 139
Скоро ще стана на 29  Cry
Много ще съм благодарна, скъпи съфорумки, ако някоя от Вас знае за действащ манастир близо до София, щото едва ли вече, на тези ми преклонни години нещо хубаво някога ще ми се случи Cry Cry Confused

Айде стига бе, хора, какви са тия приказки, животът на жената започва около 30-те. Поне моят в момента е несравним с когато бях на 20. Рецепта за щастие няма. Ако на човек му е писано и на 60 може да срещне своята си собствена, направена точно по мярка на душата му половинка. Това може на някои да се случи и на 15. Какво пречи докато сме в режим на "stand by" да черпим с пълни шепи от живота. Да не би да живеем вечно.
Имаме една безсрамно млада жена, на 28 години, която всичко необходимо го е открила у 2-ма човека. Ами "евала" казвам аз на това. А тук на горкичката й вещаят, че нямало било свестен мъж да срещне ooooh! Точно такива не са за жалене.
Много повече се стряскам като прочета за 28 годишна жена с 2 деца, без стабилна работа, подложена на системен тормоз от съпруга си и без особено големи шансове да промени положението, ама нали тя рано е срещнала "подходящия" ooooh!

Никой не може да се скрие от късмета си. И слава Богу. А жената започва да старее откъм душата си. Тогава и на 20 няма особено големи шансове.

# 167
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преиначаваш ми думите. И каквото и да говориш срещу природата не можеш да вървиш.

# 168
  • Мнения: 2 448
muneca de porcelana , права си, но само донякъде. Няма човек, на който да не му се иска да срещне своята половинка, направена точно за него като по мярка, обаче ......... тук идва голямото НО, защото човекът е такова същество, че не само че постоянно иска още и още, ами и самия той се променя.
Ако да речем сега тя мисли, ех ако "сериозния" приятел може да бъде и в секса като другия, ако стане след време, може и да се окаже, че нещо друго и могло да бъде и по хубаво.
Има хора, които лесно се впускат във връзки, такива които могат да срещат любовта дори по няколко пъти в живота си и все да обичат, да се чувстват добре, макар и да съжаляват след края, а има и други, които все търсят тази заветната направена точно за нас любов, която ни чака и така и не я дочакват. И не защото са стари, а защото с годините започват да осъзнават все повече, на колко много неща всъщност се крепи една връзка и когато нямаш такава започваш да изискваш все повече в началото и да "проверяваш" това ли е точния човек.
Не знам дали успях да се изразя разбираемо, какво точно казвам.
Понякога я срещаме рано, понякога късно, понякога никога, и в най късметския случай точно навреме, но никой не знае какво го очаква и за кое в живота си един ден ще си каже постъпих правилно или сбърках.

# 169
  • Мнения: 1 447
Хей Пас нищо не каза какво стана с приятелката ти? Взе ли някакво решение?
Ама нали съм една такава любопитна Embarassed

# 170
  • Мнения: 562
Хей Пас нищо не каза какво стана с приятелката ти? Взе ли някакво решение?
Ама нали съм една такава любопитна Embarassed

И аз тъй.  Mr. Green

# 171
  • Мнения: 1 447
Хей Пас нищо не каза какво стана с приятелката ти? Взе ли някакво решение?
Ама нали съм една такава любопитна Embarassed

И аз тъй.  Mr. Green
Има и други като мене.Сега остава да чакаме развръзката. Wink

# 172
  • Мнения: 562
мхммм

Даже вчера или онзиден мислех да търся темата. Хубаво, че беше ти да я откриеш.  Laughing

# 173
  • Мнения: 1 447
мхммм

Даже вчера или онзиден мислех да търся темата. Хубаво, че беше ти да я откриеш.  Laughing
Ами чаках,чаках и като видях,че никой не я отваря реших да я потърся.
Сега Пас е на ход. Hug

# 174
  • Мнения: 562
Пишем си ние, пък отговор няма ... Sad Да, тя е на ход. Wink

# 175
  • Мнения: 2 448
Като има развръзка ще пиша, за сега положението остава същото. По празниците ще бъде само със сериозния приятел в Гърция, може и да и се отрази добре за да вземе решение, след като няма да може нито да се вижда, нито да се чува с другия. Това ще им е първо такова романтично заминаване някъде за седмица, така че може и да има положително влияние, кой знае.

# 176
  • Мнения: 1 447
Е и това е нещо дано тази почивка и се отрази добре и вземе правилното за себе си решение.
Благодаря Пас,че ни информира  Hug

# 177
  • Мнения: 562
мхммм благодарим
Само дето на другия няма да му се хареса това пътешествие. Wink Айде ще чакаме нови вести.

# 178
  • Мнения: 2 448

Само дето на другия няма да му се хареса това пътешествие. Wink

Защо мислиш така, той знае за съществуването на този приятел и не е имал претенции, сериозния не знае за него обаче.

# 179
  • Мнения: 562

Само дето на другия няма да му се хареса това пътешествие. Wink

Защо мислиш така, той знае за съществуването на този приятел и не е имал претенции, сериозния не знае за него обаче.

Защото нали беше писала, че другият вече я иска само за себе си. Та заради това така си мисля. Ама знам ли ...

Общи условия

Активация на акаунт