Петъчна - Фантазии...

  • 2 588
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма проблем да постват и видео клипове ...

ъъъъ всъщност татти трябва да се изкаже.

# 16
  • Мнения: 674
МАРИЯНКА-к'во ще правите на тоз плаж бе мила.Ще ви се напълне д-то с пясък. Mr. Green

По темата-ако напиша какви са ми фантазиите,рискувам този път бана ми да е без помилване.
 
Опиши я по повествователно и завоалирано без подробности.... Grinning

# 17
  • Мнения: 830
Прибирам се в къщи, мъжът е в комондировка, детето на бабин дом, лягам..... и спя два дена като бял човек Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 447
Карибски плаж, кристална вода, слънце, самотен плаж, а аз гледам какво чудо невидяно ще направят Мариянкаа и любимият й мъж  Simple Smile

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ето я ... очаква го
http://www.dailybikinis.com/pages/5555.html

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А аз се нареждам до Дона с пуканки. Ще си обсъждаме кое как го правят, дали е правилно така да се прави, има ли симулация - няма ли, ъгълът правилен ли е, такива ми ти работи.

# 21
  • Мнения: X
Представям си карибски плаж, палми с тукани по тях ( по възможност невкочанени), изтегнала съм морен бут на шезлонг и си пийвам малинов коФтейл. Мечтая със широко затворени очи и широко кръстосани крака...
Току виж иззад ухаещите орхидеи изскача Матю Макконъхи, гол до кръста, с разголени мишци прасци, дегизиран с брада на дядо Коледа (понеже знае, че ненавиждам ужааассните му тръпчинки) и шапка съсъ топчИ. В ръка държи своят голяям......чувал и ми казва с най-възбуждащият си глас:
"buttinsky, ай хев ъ презънт фор ю, май диъ , хо, хо, хо ! Ти беше много послушно палаво бутче и аз съм тук, за да те наградя."
Аз със тръпнещ поглед поглеждам отново към напращелия му ...чувал, той бавно и еротично го развързва и вади от него супер-дупер секси компУектче бельо на Севън секъндс. Почти примряла от щастие, го чувам да казва: " Затвори очички, миуо мое зайче, купих ти мекичи, купих ти кравайче". Аз затварям очи в трепетно очакване, ама мноооого широко ги затварям...
Когато отново поглеждам отново виждам палми и плаж, само че туканите незнайно защо са отлетяли и гледата е някак размазана. Бързо се ощипвам да видя дали не сънувам, но о, не, там до орхидеите виждам стройна мускулеста фигура на Матю, която ми кима благо и с елегантно фръцкащо движение подрусва сочни задни части във прашките от Моето!!!  Shocked подаръчно компУектче, яхва един елен..или пък еленът го яхва ( не мога да видя добре, защото съм си забравила очилата) и така вплетени в едно се понасят в небесата, припявайки: "йо-хо-хо и бутилка Кока-кола"....а аз си оставам ей така втрещена като истукан със широко затворени очи и със тясно зяпнала уста.....

# 22
  • France
  • Мнения: 726
Имам фантазия: да спечеля шестица от тотото и да наема камериер, готвач, шофьор, които да ме обслужват........ Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 070
да си легна на спокойствие ,без да слушам вечния укор-как не се наспа?

# 24
  • Мнения: 851
Имам нов обект на желанията си. Ако ми падне, малееей! Кви фантазии.... ще му стопя лагерите. Дано издържи. Въртят ми се некви сметани и червени коледни прозрачни роклички с бели пухчета. Заради периода ли е незнам, но романтиката ме е гепила. И все пак всичките ми мисли са свързани със секс и то не само в петък. Просто тук се говори за него само в петък, при това културно! /така и не разбрах защо Thinking/

# 25
  • Мнения: 3 447
Интересно ми е да чуя мъжко мнение по въпроса със сметаните и пухчетата Grinning

# 26
  • Мнения: 2 196
Интересно ми е да чуя мъжко мнение по въпроса със сметаните и пухчетата Grinning
Няма как да го чуеш, те само при споменаването на такава работи подпалват с двеста в обратна посока. Поне повечето. Laughing
На мен ми напомя за овъргаляне в катран и перушина. Crazy

# 27
  • Мнения: 301
По въпроса за сметаните и пухчетата за мъжете незнам, но на мен не са ми във фантазиите  Grinning По-скоро предпочитам нещо в стил от "вратата за краката". Романтиката отдавна ми мина - предпочитам екшъна. Страст да има.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Интересно ми е да чуя мъжко мнение по въпроса със сметаните и пухчетата Grinning

в кой вариант? м->ж или ж->м

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573

По темата-ако напиша какви са ми фантазиите,рискувам този път бана ми да е без помилване.
 

а аз да се самобанна  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт