ПредКоледна Италия 89

  • 30 244
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
До Иринии -http://www.alcatrazmilano.com/

http://www.magazzinigenerali.it/

http://www.rollingstone.it/main.htm

Това са 3 от най известните и близки за теб дискотеки.
Относно шопинга,не разчитай само на Б.Айрес,а и ценичките там си ги бива.Има хубави магазини в големите търговски центрове.
Относно кафетата,тези в центъра ще ти стигнат...

Ш.Пиколина- viva la lega nord!!!!!!.

# 16
  • Мнения: 1 545
Лени, умрях си от смях! Joy Честито обаче!
Овчева, чети, чети....
Днес водих младежа на втора ваксинация. Докато го боцкаха, една сестра ме заразпитва как се казвам и прочие, и все да попълва един формуляр. Първо ми говореше на ти, ама като стигнахме до въпроса "какво си учила" и разбра, че имам лауреа, мина на вие  Laughing. Та сега ще трябва да меря температурата на бебо довечера, утре сутринта и вечерта, и после да докладвам на АЗЛ. Даже и термометър ми дадоха  Rolling Eyes.
Такъв вятър е задухал тук, че направо покрива ще ни издуха още малко.... Страшна работа.
Относто коледните подаръци - ние си направихме семеен подарък Нинтендо Уии с всичките му джаджи - и педана, и всичко. Тъй че след Коледа почваме семеен фитнес пред тв-то  Joy. За сега други подаръци не съм мислила. Утре ще правим елхата.

# 17
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз пък ви поздравявам с тази снимка:



Пак ботуШ .... Никаква фантазия зна4и! Но поне по4итателите на Лега Норд могат да се радват, 4е все пак са отцепени под формата на Шал4е. Laughing

Шуре, зеленото Шал4е не е ли Ирландия? или аз пак ниЩо не съм разбрала  newsm78 Embarassed

коледни подаръци само за децата при мен, другите каквото искаме може да си го купим  Twisted Evil

ниЩо не знам за газови бутилки и за дискотеки  Confused

# 18
  • Мнения: 2 379
Зеленият Шал е Испания, а Ирландия е оранжева. Швейцария и тя е оранжева. Кажи какъв цвят и от каква материя е Франция и Ще ти вдигна оценката по география на 4= (4етири на релси му викахме на това, помните ли). Laughing

# 19
  • Мнения: 5 710
аз си балансирах емоциите, почиствайки рутинно, седнах да си изпия кафето  и успях да загрея, че това е карта на Европа;-)) много идейно!

голямото зелено трябва да е Испания , малкото .. хм, Португалия. Франция доста белезникав цвят - така им се пада на Саркозитата. Mr. Green ще го покажа на приятели)))

# 20
  • Мнения: 2 379
Само аз и Миликс имаме малко по_раз4упено мислене, ей тва е. Mr. Green Мноооого бавно загрявате.
Миликс дори видя, 4е Италия се готви да бие Шута на Сицилия, което беШе много идейно. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 379
Аз имам една теория заЩо Изто4на Европа пак я няма на картата и какво ни намекват с това.
Но май няма да я кажа, 4е може и да стане бой в наШата тънкообидна тема. Simple Smile

By the way, Лени, видя ли малкото Саркози какво е хубаво? Пуснаха му снимка в една тема за дългокосите мъже.
Виж сега: http://www.gala.fr/var/gal/storage/images/media/images/actu/phot … rkozy_article.jpg

# 22
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Зеленият Шал е Испания, а Ирландия е оранжева. Швейцария и тя е оранжева. Кажи какъв цвят и от каква материя е Франция и Ще ти вдигна оценката по география на 4= (4етири на релси му викахме на това, помните ли). Laughing

Да бе, тъпотия от бързане  ooooh!
хванах се за зеленото, Щот нали са зелени тия от легата, въобЩе не се загледах в Шал4ето Embarassed

ина4е с географията съм ок, има6е един линк с бяла карта с о4ертания и формите на държавите да се сложат вътре, ама не мога да го намеря сега. оба4е съм пълна отли4ни4ка  Twisted Evil
ах, картата е само на Европата де, ако беШе Африка, Щях да съм веднага на поправка  Rolling Eyes

вие с Миликс много обЩи работи в последните дни имате... песни4ки, Шал4ета...  #Crazy

# 23
  • Мнения: 2 379
Да бе, тъпотия от бързане  ooooh!
хванах се за зеленото, Щот нали са зелени тия от легата, въобЩе не се загледах в Шал4ето Embarassed
На това твоето му се вика: "Политиката да ти мъти мозъка". Simple Smile

Ако намериШ линка с играта, давай. Интересно е.
Да не е онази игра, която понякога те пита: "Ти на тази земя ли живееШ?" Laughing Мен така ме попита, когато забу4их една азиатска държава в Южна Америка. Blush

# 24
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз имам една теория заЩо Изто4на Европа пак я няма на картата и какво ни намекват с това.
Но май няма да я кажа, 4е може и да стане бой в наШата тънкообидна тема. Simple Smile

By the way, Лени, видя ли малкото Саркози какво е хубаво? Пуснаха му снимка в една тема за дългокосите мъже.
Виж сега: http://www.gala.fr/var/gal/storage/images/media/images/actu/phot … rkozy_article.jpg


я кажи, кажи  Laughing
голямо 4удо, са, нали не те е страх от един въргал  Mr. Green

пп. не е тази играта. не мога да я намеря, дявол го взел  Confused

# 25
  • Мнения: 5 710
ха-ха, тази съм я играла и аз)))
няколко пъти ме пита дали съм сигурна, че съм земен жител Mr. Green
Много съм зле. Добре, че отидох в Тайланд да разбера, че Малайзия е страна, а не полуостров, като Балканския.
но, feiam  ако подаде да тренираме, като нищо ще се засрамя и ще науча и аз нещо)))
В географията дядо ми няма равен , искам да ви го похваля специално. 90г. мозък бръснач.
Исках да ходим на стани богат с него, когато имаше двойки. Дядо ми може да каже имато на всяка планина, връх, река, долина, остров, архипелаг и каквото се сетите на тия години. Как са учили, не знам, но знае и помни всичко. Като добавим и познанията му за театър, опера, знае всяко либрето, всеки класически герой.. абе, бяхме близо до милиона с него, ама къде гледахме:-)))

# 26
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
не е то4но съЩата, ама ей, забавлявайте се  Laughing
http://www.lizardpoint.com/fun/geoquiz/euroquiz.html

# 27
  • Мнения: 2 379
Аз имам една теория заЩо Изто4на Европа пак я няма на картата и какво ни намекват с това.
Но май няма да я кажа, 4е може и да стане бой в наШата тънкообидна тема. Simple Smile


я кажи, кажи  Laughing
голямо 4удо, са, нали не те е страх от един въргал  Mr. Green

Еми ... хрумна ми една тъпотия, 4е не са имали толкова много парцали, 4е да изобразят и Изто4на Европа. Laughing

Сега, моля, да не се обижда никой. Не мразя България и изобЩо не ви/ни нари4ам парцали. Шега!

Лени, браво на дядо ти!! Аз само от време на време имам проблясъци, но постоянно не мога. Не ми е такова нивото.
Веднъж разбих италианската ни компания, когато на Тривиал Пурсуит (игра с въпроси) отговорих, 4е "Фонтанаросса" е летиЩето на Катания, а никой от присъстваЩите италианци не го знеШе. Laughing А аз го знех, понеже тук се беШе вклЮ4вала една мама, която имаШе неЩо семейни проблеми май и трябваШе спеШно да лети до Катания и аз се опитах да помогна в търсенето на полети. Laughing

# 28
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей ме на. Simple Smile  Продължавам да се по4есвам от време на време ама май не е Херпес Зостер.  newsm78
4етох из нета какви са му симптомите и не се помествам в тях. Тоя ДиРок само ме стресира пък и аз патката му се вързах. ooooh! На мен ми мяза пове4е на еритема ама не мога да си обясня от какво Ще да е. ОЩе не съм звъняла на ДжиПи_то Щото му давам последен Шанс на обрива да из4езне сами4ък и с добро  Twisted Evil Ще преслуШам за всеки слу4ай баЩа ми дове4ера, да видим така с вързани о4и и от разстояние какво Ще ми каже по въпроса. Mr. Green

По география едно време бях бетон,но откакто дойдох тук в Италия се заразих от тяхното незнание и взех да давам заето,тъй ,4е преска4ам аргумента Embarassed Rolling Eyes

Някой питаШе за подаръците: днес купих един обЩ на двете систърки ( нали е криза  Mr. Green ) и се надявам да се хареса. Blush За малката предполагам,4е Ще е ОК ама голямата имаШе някакви други идеи,които оба4е искаха бЮджет колкото за целия китайски народ та реШих да разсро4а до РДто и. Ето това им боднах на девойките Мъжът ми пък веднага ме оплЮ,4е била голяма,4е била скъпа,4е не знам какво си.Голяма е консерва тоя 4овек. Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 5 710
Мерси феиам, ще започна да се образовам:-)) така де, стига тестове " Коя отчаяна съпруга сте".

аз понеже си падам по политика да ви препоръчам един филмчик ( тук чух за него, гледам го на порции, връщам, мъча си мозъка да вниквам.. не се гледа като сериалче)... има го в гугъл, за полза на човечеството.
http://video.google.com/videoplay?docid=7065205277695921912

в един момент филма се насочва към една тема, дето ми е малко чужда ( като живяла все пак малко в комунизъм), но е интересно.

има и субтитри на италиански, но не знам как се вкл.

Ани, малкото Саркози не ми допада. Да се подстриже  Twisted Evil

Дирок, много яка .. печка. Защо не съм дете!

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 19:45 от 10cent's

Общи условия

Активация на акаунт