Пиано барове и ресторанти с пиано и/или роял

  • 6 966
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
Синатра ми харесва. Атмосферата там е чудесна Hug

# 31
  • Мнения: 2 708
На мен пък в 2night ама хич не ми хареса. Според мен изобщо не могат да пеят тези младежи от групичката. Пак казвам, абсолютно лично мнение. И песните бяха ужасни, и фалша в повече. За обстановката и обслужването нямам забележки, но музикантите са ужасни според моето скромно ухо. Докато не мога да кажа същото за Камино. Музикантите там са многооооо класи над тези в 2night. Въпрос на лично усещане и изобщо не се заяждам. Все пак питат за впечатления.
Харесва ми и в Синатра, особено частта с пеещите сервитьори, създават много приятно настроение. Иначе номерата със златната вода, дето не си я поръчваш, пък после се оказва колко струва е друга тема.
В Лайм лайт също ми харесва как пеят.

# 32
  • Мнения: 187
Много моля за по-подробни впечатления от пиано бар Лайм лайт от тези които скоро са ходили там.Мисля да резервирам за 12-14 човека другата неделя, колебая се дали да е неделя вечер или събота вечер. Какво ще ме посъветвате? Да питам ли кой пее , всъщност какви са певците, да имам ли някакви предпочитания  Rolling Eyes Посъветвайте ме !!! Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 6 561
пее Звезди от Ахат, още един младеж и 2 певици руса и брюнетка (не им знам имената  Embarassed, затова така ги описвам) - всичките са готини.  Peace Аз като бях последно на 20.12 беше и бившият собственик Лъчо - направи 3-4 страхоооооотни импровизации (например Били Джийн на М.Джексън като балада  Shocked Shocked Shocked направо ме разби). Пяха и разни песни от типа на Земля в илюминаторе. Много як купон стана.  Peace

# 34
  • Мнения: 187
А бе ще ходим и ние, ще пиша после впечатления! Благодаря за отговора! Hug

# 35
  • Мнения: 101
Аз преди няколко дни бях в фолк пиано-бар Силикон, а.к.а. бившия Джак и макар и доста предубедена, защото това не е никак моят стил музика, останах очарована и си изкарах страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт