20 годишен студент почина след побой в Студентски град

  • 6 045
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 508
ужасно е дано господ пази децата Praynig
  И аз се моля за това. Praynig   Такива новини ,направо ме побъркват,къса ми се сърцето. Cry Cry Cry

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 19:05 от nezito

# 16
  • Мнения: 943
Много е тъжно,трагично и ....нелепо! Милите родители! И аз се моля за момчето,дано да е на по-добро място Cry
Да си отиде по такъв жесток начин Cry

# 17
  • Мнения: 4 292
Никога не искам да разбирам, какво е да отгледаш едно дете и то да ти бъде отнето по такъв начин.  Cry Подобни новини ме вкарват в ужасни филми. Наистина, Господ да пази децата ни.  Praynig

# 18
  • Мнения: 27 524
Блонди, знам за какво говориш, но това не се случва от вчера. Винаги е било така, винаги е имало агресивни момчета и момичета, побойници. Разликата е в това, може би, че напоследък са по крайни.
Тъжно е, но е факт. Това не се случва само тук, в България. В Англия, например, почти ежеседмично някое дете е наръгано с нож или пребито. Предполагам, че живеещите там могат да потвърдят.

Не, не е било винаги така. Поне в България. Да, много неща се покриваха навремето, но все пак - такова чудо не е било.
И тук на наш познат заклаха поляци 17-годишния син за една тъпа МР3, ама...
Не знам... че навсякъде пият, пушат и прекаляват - така е. Но все пак има някакъв контрол. В Щатите например защо няма детски дискотеки? Защо не се продават алкохол и цигари на деца, о, не, те не са деца, на мъже и жени под 21г!!! Защо не може и у нас да се спазва? Защо нямаме закони, или ако ги имаме, тълкуването и спазването им никакви ги няма  Tired Защо самите родители не си внимават за децата? Аз, да изляза на под 15 сама, по ноите,д а се върна пияна, друсана, да ме няма, да не уча... е, как, абсурд. Да, може тогава да не ми е харесвало, но - изпуснеш ли детето, трудно е после...
WHITE DREAM, какво си мислиш, че тепърва с бой ще се постигне нещо? Напротив, ще стане още по-лошо.
И за АНглия или друга страна - някои страни, като Герлания например, имат хипер проблеми с деца, пубери, метали, хипари, нацисти... Но важното е да има закони, да има полиция, да има някаква сигурност, защита, права. Неща, които у нас липсват. Наред и с други неща  Tired

# 19
  • Мнения: 335
Просто учудващо, че никой до втора страница не е креснал още: "Стига драми, бе авторката!"
Е, поне един се разписа да твърди как "Винаги е било така".

Защо на някои им е важно децата ни да си мислят, че не е "чудо голямо" да си размазват главите с метални боксове из училищните дворове?
Кога преди ученици са размахвали бойни пистолети в час, ученици са пребивали учители, родители са нахълтвали в клас, за да пребиват учителки и н.н.

Само едно хлапе (и всеки под 20-25 год.) без грам спомени в главата си от друго време може да повярва че "винаги е било така". Всъщност действителността никога не е била толкова еднаква с изродските сценки на днешните филми, електронни игри и клипове с насилие и кръв...

Жалко за децата.

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 01:10 от Холограма

# 20
  • Мнения: 27 524
Холограма, извинявам се, ама аз нищо не разбрах  Embarassed

# 21
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Винаги е било така - само ще кажа ХА ХА ХА по повод това твърдение...
Такова беззаконие безхаберие, такова страшно нещо...
Просто ми се иска да си стегна саковете, и да извлеча с мен всички, които обичам на едно по-нормално място.

Всъщност, MeaCulpa - права си, винаги и навсякъде е имало агресия, но такава наглост и безконтролност не е имало.

# 22
  • Мнения: 107
Ок, не искам да споря...може би наистина по-рано е било по-контролирано.
Тъжно е...няма смисъл да се чешат езици отново.

# 23
  • Мнения: 27 524
Ок, не искам да споря...може би наистина по-рано е било по-контролирано.
Тъжно е...няма смисъл да се чешат езици отново.

Не, само си говорим, тъжно е от всички гледни точки  Sad

 Hug

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Гадни мръсни УБИЙЦИ . Наляво надясно все на бой  налитат. Пълно с откачалки.

# 25
  • Мнения: 2 229
И аз познавах едно момче, което наръгаха някакви пияни на по 20 години..ужас..

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
Холограма, извинявам се, ама аз нищо не разбрах  Embarassed
И аз не разбрах нищо, Холограма!

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Жалко е, че такива случай все повече зачестяват.

# 29
  • Мнения: 335
Холограма, извинявам се, ама аз нищо не разбрах  Embarassed

Редактирах се, вместо да обяснявам любимата ми реплика:
Стига с тези драми бе Холограма!



Общи условия

Активация на акаунт