Лапароскопия

  • 611
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!
От 3-4 години имам киста на яйчника,която не се  влее от никакви лекарства. Пила съм какво ли не и резултата се оказа нулев. Ходих на доктор в София и ми казаха,че кистата е параовална (не съм сигурна дали така се пише) това означава външна киста на яйчника,която не се повлява от лекарства - може да се махне само по оперативен път. Сега последно ходих на доктор и ми казаха, че  е пораснала и е станала около 3,5 см. и че трябва да я махна защото с годините можело да се превърне в злокачествено образувание. Много съм уплашена и вече съм съгласна на операция. Аз съм от Казанлък и мисля да направя операцията в Стара Загора, но не знам при кой доктор да бъде. Четох в Интернет за Д-р Бузалов, че правел успешни лапароскопии и бил добър гинеколог. Не съм раждала до сега и това ме притеснява дали при една бъдеща бременност операцията може да окаже влияние или да ми създаде проблеми.
Можете ли да ми препоръчате добър специалист в Стара Загора и ако някой има лични впечатления за д-р  Бузалов като специалист да ми пише.
Предварително Благодаря на всички!!!!

# 1

Общи условия

Активация на акаунт