85 предколедни пожелания в САЩ

  • 18 983
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
Мерси за посрещането Simple Smile

Като гледам при някой е зима, а в Ню Йорк си е направо пролет....

Към мамите в Ню Йорк: можете ли да ми дадете координати на някой свестен педиатър, че май простудих малкия орел Sad

# 286
  • Мнения: 1 800
Добро утро от мен

Малее, какви са тези студове Shocked, при нас захладня-тези дни ще е 56Ф(13С) и ще вали.
Приятно ми беше на студа за малко в Сиатълско, но дано не ми се налага пак да живея където има големи студове.  3 години в Ню Хампшър се настудувах достатъчно за мен.

Биз, тениската Joy

Зора, приятно изкарване с приятелите.

къдрокоса, нямам време тези дни, но искам да разгледам магазинчето на Етси скоро.

Тандури, дано няма поражения и скоро да имате топла вода. Май днес/утре Т са по нормални при вас.


аз имах някакви пари още от първи клас, но понеже съм заплес от малка, често ги губех...иначе ги харчех за сладолед Ескимо, ядях по 2 всеки ден, когато имах балет(един на отиване и един на връщане). Спомням си, че продаваха сухо мляко в лафката в у-ще, понякога си купувах пакет и го "ядях" на път за вкъщи, майка ми правеше от остатъците течен шоколад....Гууд Таймс Laughing


---------------------
някой давал ли си е апартамент/къща под наем тук? имам няколко въпросчета Mr. Green

# 287
  • USA
  • Мнения: 559
Тандури, значи при вас буквално дърво и камък се пука от студ.  Hug Изпращам ти топли вълни от дъждовен ЛА.

Знаете ли откъде може да се слуша БГ радио по интернет? Оня ден бях на гости и ми пуснаха Радио ФМ+. Направо се размазах, пускаха песни, които не съм слушала с години.

Зори, благородно завиждам за милите гости. Искам и аз така. Я кажи, хареса ли ти новата книга на Алиенде?

Ммм, домашен течен шоколад от сухо мляко. Ммммм.

# 288
  • Мнения: 7 091
Днеска е направо топло, 5 градуса е, почна да се топи леда, ама днеска пред мен в/у стъклото на една кола падна от една улична лампа заседялия се там лед и пукна стъклото. Изкара ми акъла, защото се чу такъв трясък.  Confused
Половината пътища са затворени, само коли на електрическата компания и тези дето се занимават с рязане на дървета и събиране на боклук. Трафика по големите улици е ОК, можеш да стигнеш навсякъде, е с малко обикаляне заради камионите. Всичко вече се връща в нормален ритъм, дори децата са на училище. А иначе има още хора без ток, от училището на Калин 5 от 12-те семейства са все още без.
Ние сменихме бойлера, ей сега си замина водопроводчика, сега само паля свещи да ни го покрие застраховката  Laughing
Отиваме да правим рамката за снимка на тати Simple Smile

# 289
  • Мнения: 109
Winx, виж това - http://www.utv.bg/cat/cat_43.html Аз лично от тук слушам БГрадио и Радио 1 (това нещо напоследък не мога). Най-добре е обаче да потърсиш в сайта на желаното от теб радио. И Дарик слушам по този начин.

Tandoori, стискам палци. Simple Smile

Кадрокоске, да ти я върна  Hug

# 290
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Внимавайте много като започне да се топи след заледяване, миналата (или беше по-миналата) зима от един ван пред мен изхвръкна огромно парче лед и ми счупи предното стъкло... нищо ми нямаше, но голям страх после брах (сега да видиш каква дистанция спазвам, че тогава не можах ни да извърна, ни да намаля).

Буш го замериха с обувки в Ирак, той се скри (наистина беше смешно, аз по-скоро се учудих, че не го повалиха тайните служби, никой не знаеше в началото какво хвърлят по него).

Мерси за идеите за бисквитите - направихме една партида (Дани се омаза яко, но беше доста весело, помага ми детето), леко ги препекох и си ги изядохме, че не бяха за пред хората.  Grinning Ще правим втора партида, спряхме се на една лесна рецепта, с по-малко захар, искам да направим залепени (Линзер) бисквити с малиново сладко. Ще ви се похваля, ако станат, има си хас.

Кукита планираме да занесем на масата учителки (непрекъснато се въртят из стаите и всички го гледат за по малко), на основните две гифт карти сигурно.

# 291
  • Мнения: 7 091
Бубка, ако искаш виж на блога ми има сума рецепти за бисквитки, има дори такива без печене. Ако ще правиш линзер с малиново сладко, прецеди сладкото да няма семки.  Peace

# 292
  • Мнения: 868
В ToysRus днес за доста от играчките имаше просто демо-то и табелка да търсиш помощ за тоя "айтъм" означавайки, че ги няма. Така че не отлагайте... Много от боърд игрите, които видях в Тоус,  видях после на сейл в Таргет.

Тандури, дано да минава това време и последиците! И аз искам рецепти за бисквитки плз.

Бенсън, единственият съвет, който мога да дам е да работиш с компания която мениджва рентълс. Различните имат различни практики, вземат процент от наема, но си спестяваш главоболия, особено ако си out of state.

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 23:32 от Pixie

# 293
  • USA
  • Мнения: 559
Марлела, много благодаря! Не можах да ги подкарам някои от станциите, но сега слушам Дарик.  Flutter

В Олд Нейви има кашмирени пуловери по $30.

# 294
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Бенсън, искам да ти изпратя ЛС, но ти е пълна кутията.  Grinning
Пикси, мерси за инфото за Тойс.   bouquet
Тандури, разгледах ти блога с ледените снимки.  Peace Имаш уникални такива!   bouquet Сега ми изглежда само красиво, но преди няколко дни не е било хич само така!

Буш го замериха с обувки в Ирак, той се скри (наистина беше смешно, аз по-скоро се учудих, че не го повалиха тайните служби, никой не знаеше в началото какво хвърлят по него).

 Joy

# 295
# 296
  • Мнения: 3 988
Тандури, разгледах ти блога с ледените снимки.  Peace Имаш уникални такива!   bouquet Сега ми изглежда само красиво, но преди няколко дни не е било хич само така!

Точно това влязох да напиша. Снимките са красиви, някои са направо вълшебни, но кой знае какво им е било на хората...

# 297
  • Мнения: 7 091
Тандури, разгледах ти блога с ледените снимки.  Peace Имаш уникални такива!   bouquet Сега ми изглежда само красиво, но преди няколко дни не е било хич само така!

Точно това влязох да напиша. Снимките са красиви, някои са направо вълшебни, но кой знае какво им е било на хората...

Имаше още толкова много неща за снимане...но ме достраша.  Embarassed Rolling Eyes Сега ме е яд, че не направих повече, ама какво да правиш.

# 298
  • Мнения: 1 783
Единствените сладки, които правя са меденки и виненки, ама чак за снимки не са  Mr. Green

# 299
  • Мнения: 1 147
Иве, property management компания е най-добре. Знаят какво правят, плащаш си за услугата и получаваш обслужване. Чиста работа.

Общи условия

Активация на акаунт