85 предколедни пожелания в САЩ

  • 18 993
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честит Рожден Ден Джена!

Здраве, щастие, любов, късмет и много нови положителни емоции!  bouquet


Благодаря на всички за пожеланията за РДто на Дени. Изкарахме много хубав РД. Игри, викове, смях, веселие, обърната къща наопаки - супер! Grinning

Искам да честитя и именния ден на Ники1 с малко закъснение ! Здраве и късмет ти пожелавам.  bouquet

Списък на задачите не правя. Докъдето стигна-дотам. Най-важното е децата да са щастливи-за тях подаръци ще има, елхата е украсена. Всичко останало е както дойде. Зор не си давам.   Но сладко на децата давам. Laughing



Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 05:18 от irka

# 61
  • Мнения: 3 491
Честит празник на Лени!  bouquet

# 62
  • Мнения: 1 593
ех, да, остарях с още една година  Confused

благодаря много за хубавите пожелания на всички писали в темата и на лични  bouquet

# 63
  • Мнения: 384
Джена, Честит рожден ден, много здраве, късмет. любов и пътешествия  bouquet

# 64
  • Мнения: 7 837
Поздравления на всички, които са имали повод да празнуват тия дни.  Simple Smile
Бъдете здрави.

# 65
  • Мнения: 7 091
It's official  както се казва, зимата при нас дойде , - 21 градуса е тази сутрин. Нямах време да ви чета, защото наваксах с бисквитките този уикенд, ама по- късно ако имам време ще пиша.  Peace

# 66
  • Мнения: 1 173
Лени хайде и от мен честито . Малко със закъснение но ... newsm67
 Децата снимах с Дядо Коледа , снимките са ужасни дори и тази на мнимата фотографка дето ме изчаржи 10$ за снимка .
 
Вчера чистих из тази къща след драйуолаждията че търкал гипс , праймвал- всичко с 1см прах покрито. Та както рече мъжо да съм си дадяла и аз приноса към начинанието  Mr. Green. Накрая приличах на хлебар , цялата омазана в бяло  Laughing
 Ще се боядисва вече , брей види му се края ( а таваните са ги наклепали вече) . Естествено се избраха най - неутралните тонове , Дида розово в стаята няма да я огрее понеже ако някога стигнем до маркета да я продаваме не му се "пребоядисвало " .(коя година ще да е , кой знае
 Ирка това е най-важното , децата да са си прекарали добре .

За сладкото - аз давам на Дида , на Матю все още не , освен съвсем малко в киселото мляко. Дида я ограничавам преди хранене да не яде , и като количество да не прекалява ( не че го прави). Имам приятелка - шоколад не дава . Децата като видят и очите им се ококорват. ( колкото повече не им се дава , толкова повече искат) . В нас винаги има една пълна купа сложена( за мъжа ми де , не за детето ) , Дида понякога със седмица не посяга да си вземе .

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 19:41 от raya_usa

# 67
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Лени-Джена, и от мен честито! Ники, честит имен ден на патерица (и други, ако има скрити).

Аз водих брат ми на концерт в събота за рождения му ден - гледахме Франц Фердинанд и се наскачахме. Вчера на детски рожден ден, тия дни Дани става и от сутринта почва - birthday cake, духа свещички.

Иначе вчера сняг, днес минус 11 градуса. Зима.

... Вчера чистих из тази къща след драйолаждията че търкал гипс , праймвал всичко с 1см прах покрито...

Хъх?

# 68
  • Мнения: 3 367
Ima nauka за неполезността от ярки стени за малки и големи бтв,аз до днес се втрещявам като видя винено червен хол със зелени драперии,декърейшън каза нашия риалтор било,и повече пари искат за красотата..

# 69
  • Мнения: 2 563
видя винено червен хол със зелени драперии

 Sick

Джена
, да си здрава и много обичана!!!

В събота бях на представление на Alvin Ailey Dance Company. Жестоко си прекарахме. Лека седмица!

# 70
  • Мнения: 1 147
Откъде я намирате тази енергия списъци да правите, курабиики да печете и всякакви подобни, не зная.. Аз си живея без големи планове свързани с празниците, и ми е доста добре. Подаръци за Коледа няма да си правим, прибираме се при семействата, какво повече ми трябва. Меню и украса - да му мислят в България  Simple Smile
Вчера ходихме на Tree Farm,  голяма радост беше. Александра не спря да реве от мига, в който видя Дядо Коледа до момента, в който го изгубихме от поглед. 
В последните дни всичките сме болни, тъко някой оздравее, и другият веднага прихваща... Александра кашля вече повече от седмица и се чудя дали не е нещо по-сериозно.

# 71
  • Мнения: 1 173


... Вчера чистих из тази къща след драйуолаждията че търкал гипс , праймвал- всичко с 1см прах покрито...

Хъх?
Бубка , нали стоим ние ( от цяла вечност Mr. Green) , но нещо drywall на Бг не можах да го докарам.
Иначе виненочервено само през трупа на мъжа ми  Joy ( макар и на чери паркет и кабинети )

# 72
  • Мнения: 1 393
Чевръста мома Зорка, я не се праИ ти, че да не издам тук набързо кой вече си е пратил коледните картички отколе- отколе  Hug
(аз моите даже още не съм ги измислила, камо ли да съм ги поръчала или пратила  Embarassed).

Анет, ами сега като се окаже, че  половината тук са със стени бордо и зелени драперии?  Wink

Студ, а? Тук пък е само около 22 градуса (с + отпред, надебелявам да не се объркате  Simple Smile), сутринта се чудех София дали да и облека блузка с дълъг ръкав или да си кара по фланелка.  smile3534

# 73
  • Мнения: 3 367
Анет, ами сега като се окаже, че  половината тук са със стени бордо и зелени драперии?  Wink
Аз изразих лично мнение, за вкусовете нали знаете поговорката. Аз си се втрисам,моя си е грижата,само казах че има и наука по темата за вредата от ярките наситени цветове в дома (по повод розовата стая на Дида с което ишу аз се боря вече 2 години),ако някой се интересува.

# 74
  • Мнения: 2 255
Бубка, ФФ, браво, много ги харесвам.
 Половината ми хол е бордо някакво...цветът носи гръмкото име "Умбрия ред", екскюз ми. Flutter
 ( ша отскоча за зелени завеси тези дни около нова година и всичко ще е тип-топ.)  Laughing
   Движа се по плана. До края на седмицата картичките ще летят към получателите си. Подаръците са намислени. Аз пазарувам светкавично.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт