herbafast

  • 33 226
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
В една опаковка са 10 хапчета. За месец ти трябват 3 опаковки.
За хранителния режим  newsm78 пия само вино вечер, вече не близвам хард алкохол и гледам да не се натъпча преди да се гмурна в леглото.

# 16
  • Мнения: 18
dami zapo4nah 2 opakovka,za 10 dni svalih 2kg,4uvstvam se mnogo dobre.Hap4etata ubivat apetita.6te pi6a pak 6tom imam o6te dobri rezultati,no idva malko skupi4ko 4e ednata opakovka e 19.60lv i e za 10 dni samo.

# 17
  • Мнения: 87
Момичета пиете ли Хербафаст
Какви са резултатите

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте,

 Казвам се Андрей Първанов и съм управител на Фитофарм София.Ние сме вносители на ХЕРБАФАСТ във момента имаме промоция .Купувате 3 получавате 4 .Офисът на фирмата се намира на Цар Борис 3 номер 23 телефон за връзка е 02/953 28 51 .fitofarm_sofia@abv.bg

# 19
  • Мнения: 0
от днес почнах да пия herbafast 63кила съм ще пиша резултати споделете вашите какви са

# 20
  • Мнения: 87
Здравейте,пия го тоя хербафаст,но не виждам разлика.В началото като почнах да го пия не ми се ядеше изобщо,сега не е така.На кг не мога да ви кажа,защото не съм се теглила
Да каже вносителя на хербафаст какви резултати да очакваме и след колоко време

# 21
  • Мнения: 0
Днес ми е трети ден и съм свалила 1кг апетита наистина  ми намаля за напред ще разкажа

# 22
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Здравейте,пия го тоя хербафаст,но не виждам разлика.В началото като почнах да го пия не ми се ядеше изобщо,сега не е така.На кг не мога да ви кажа,защото не съм се теглила
Да каже вносителя на хербафаст какви резултати да очакваме и след колоко време
А по дрехите не виждаш ли разлика?

# 23
  • Мнения: 87
Ами да ти кажа има разлика но не е фрапиращо
Всички ми казват че съм отслабнала-аз не виждам обаче

# 24
  • Мнения: 0
venka linka  от колко време ги пиеш

# 25
  • Мнения: 87
Изпила съм 6 опаковки-тоест 2 месеца

# 26
  • Мнения: 0
Четах в  чужди сайтове,че на 3 опаковка се прави почивка и по време на 5дневната почивка пак се отслабва,аз днес съм 60кг

# 27
  • Мнения: 0
КЪДЕ СТЕ НИКОИ ЛИ НЕ ПИЕ ХЕРБАФАСТ

# 28
  • Мнения: 2
Од скоро пия Хербафаст и мога да кажа че сам страшно доволна и ви го препоръчвам горещо, ако искате да намалите апетита и да отслабнете здравословно щото не се изисква никаква диета(но са не може да се тъпчеме като невидяли, все пък искаме да отслабнеме без да гладуваме),а се изисква само пиене на повече вода около 2-3 литра на ден което е по принцип нормално.Сега съм на втората опаковка и сам свалила 3.5 кг което е за мене много при положение че сам пила какво ли не и никакъв резултат,така че ще продължавам още и ще кажа резултата пак.Пие се само по 1 капсула на ден сутрин на гладно.Ако имате други вапроси сам на расположение.
Успех в отслабването!

# 29
  • Мнения: 6
офф аз се чудя много,обаче виждам доста добри отзиви и утре ще си ги купя!аз и без това си пия чай инхуа по 1 на ден и се надявам да има ефект за лятото Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт