herbafast

  • 33 235
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Ехо......какво стана със отслабващите?
Има ли минусчета и как се чувствате?

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте. Аз съм нова във форума. Отдавна гледам рекламата на хербафаст по телевизия пинк, и преди малко я видях по нова. Реших да се поровя в нета и попаднах на вас. Пробвала съм доста неща за отслабване. От всичко, което съм пила, ми помогнаха само китайските капсули, но са ми доста солени. Станаха 28лв. за 12 дни. Затова искам да пробвам и нешо друго. Моля Ви за повече мнения по въпроса. Благодаря предварително.!.!.! newsm78 Wink

# 32
  • Мнения: 117
моля тези които го пият нека напишат кави билки съдържа.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 493
Ето тук пише какво съдържа / ако може да им се вярва де/     http://www.herbafast.com/index.php?option=com_content&task=v … id=2&Itemid=2 а също така виж и тук http://www.aspirinbg.com/index.php

# 34
  • Мнения: 2
Наистина се отслабва с тези капсули, те просто намаляват чувството за глад и отам идва всичко.Иначе аз се чувствам добре и сам доволна за сега.

# 35
  • Мнения: 366
Наистина се отслабва с тези капсули, те просто намаляват чувството за глад и отам идва всичко.Иначе аз се чувствам добре и сам доволна за сега.
Не само това.Пречиства организма от токсините.Мек,ама много мек слабителен ефект и диуретичен също.Някак си по-лек се чувстваш.Най-накрая си закопчах панталоните.

# 36
  • Мнения: 117
Благодаря, прочетох какво пишат. Но две от съставките ги има и в китайския зелен чай който има само слабително и диуретично действие. И другите подобен ефект. Това ли е цялото действие на продукта newsm78.

# 37
  • Мнения: 0
Момичета, явно тези таблетки действат като китайските капсули. Ако е така, определено ще има ефект. Само чакам да ги докарат в нашата аптека. Там ми казаха, че ще са около 15лв. Ще ги започна, защото имам да свалям 15-20кг. Да се надявам, че ще успея.

Успех на всички които водят война с килограмите  Sad

# 38
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Аз също се чудя вече какво да пия и мисля да ги пробвам и тях.
Дали ще имам някакъв ефект незнам,защото имам да свалям 5-6кг.,а те се свалят най-трудно. newsm78

# 39
  • Мнения: 2
Пробвайте капсулите, аз съм убедена че ще останете много доволни от тях и след това пишете!

# 40
  • Мнения: 9
а къде в София могат да се намерят и на каква цена???

# 41
  • Мнения: 2
В аптеките го продават, аз го купих за 18 лв.

# 42
  • Мнения: 9
а би ли споделила моляте как действат при теб??Аз пия вече втора опаковка Карбослим и не забелязвам ефект,та затова си търся нещо по-ефекасно.Ти съчетаваш ли с диета и спорт?Аз съм на 90 дневната диета и тренирам на кростренажора по 30мин на ден

# 43
  • Мнения: 0
здравейте! първо искам да се извиня за постването ми тук, но имам по ефикасен начин за отслабване и не ви трябват никакви хапчета. Нямам нищо против херба фаст казали са ми, че е много добро, но пробвайте тази диета и ще се обедите че действа наистина бързо. Всеки ден се сваля по един килограм аз я правя 0т 6дни и съм свалила 6кг от 62 на 56 http://bglog.net/Zdrave/10628

# 44
  • Мнения: 176
Днес ми е първия ден с Хербафаст.
Не ми е ставало лошо нито имам сухота в устата.
Обикновенно имам доста голям апетит и се тъпча дори да не съм гладна само,защото ми се яде нещо.
Днес не съм се сещала за нищо,което да ми се прияде.
Пила съм Редуктил и Линдакса,от които също губех апетит,но и ми ставаше лошо от време на време.
Ако довечера си спя нормално утре ще продължа с Хербафаст.
Редуктила и Линдакса ги спирах,защото не спях добре.

Общи условия

Активация на акаунт