Вместо коледно звънче в мама бие АВГУСТовско сърчице

  • 12 145
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен!
Гледам за симптоми си говорите-и при мен останаха само болките в гърдите. Незнам до колко е нормално, но довечера съм на лекар и ще разбера какво се случва. Много съм притеснена. дано всичко е наред. Хубав ден момичета   bouquet

# 271
  • Мнения: 9 973
аз вече почти нямам болки в гърдите.Само след 16ч. започва леко да ми се гади

# 272
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте,момичета! Искам да споделя с вас,че аз нон стоп повръщам,няма сутрин,няма вечер.Така съм се паникьосала,на лекар ще мога да отида чак другата седмица и адски се притеснявам , защото всички казват че повръщането води до обезводняване.Пия много течности,хапвам си доста,но след всичко повръщам.Посъветвайте ме моля ви какво да правя,трябва ли нещо специално да пия или ям?С предишната си неуспешна бременност не съм имала такива проблеми.

# 273
  • Мнения: 97
Тъкмо мислех да се похваля че вече не ми се гади и... пак се почна  Sad
Установих че като хапна и се чувствам по-добре, или поне ми се гади по-малко. Но имам друг проблем, не съм казала на никой още за бебчо, а до скоро бях на един режим с който свалих доста килца, но Simple Smile прекратих всичко като видях положителния тест. Та проблема е че като си взем нещо за ядене и всички ме гледат странно Simple Smile а все още неискам да им казвам защо прекратих всичко Laughing
И само си измислям оправдания  Laughing

# 274
  • Мнения: 9 973
Бубо,яж много често по много малко  Wink
Аз нали имам дете и съм като прахосмукачка.Неговите солети,пръчки,вафли,като престоят отворени 1 ден и ги изяждам за да не хвърлям.Наистина помага да си похапваш дреболии,а солети за киселините  Peace

# 275
  • Мнения: 97
Ама в къщи когато сме с половинката само е добре, но и сестра ми е да същата диета, и от месеци у нас не се купуват такива неща  Simple Smile

# 276
  • Мнения: 9 973
теб какво те бърка сестра ти  newsm78

# 277
  • Мнения: 143
Не ще момичето да им казва на хората все още явно, а промените в диетата и начина на живот правят впечатление...
Аз лично няма как да обясня на приятелките си защо не пия бира, защото преди това само това правехме по цяла вечер... Та нямаше как да не им кажа, въпреки че е рано.
Диди, аз бих те посъветвала да си поскриваш храна. Тайно до магазина и така. Laughing Може да е смешно, но пък може и да проработи.

# 278
  • Мнения: 97
Ами въпроса е че бях решила след като така или иначе си мълчах до сега да кажа на коледа, а и след като имах малко проблеми да не им давам напразни надежди
Bagneto, аз правя горе-долу така Laughing щото така или иначе основно аз ходя на пазар, и в спалнята имам разни запаси. Но пък лошото е че сега ми се яде нещо, купувам си го и след около час вече ми се повдига само от мисълта за него  Laughing Laughing Laughing
А сестра ми ме бърка, щото живеем заедно  Simple Smile

# 279
  • Мнения: 19
deedee83 , това да кажем на Коледа за бебето е чудесно.
В моят случай освен мъжът ми разбира се, никой друг не знае още.
Решила съм към подаръците на ббите и дядовците да прикача картичка в която да пише, че на Коледа стават чудеса и малко бебче във корема носи тяхната дъщеря" ха ха ха
Нашите родители/моите и на съпруга ми/ знаят че подготвяме документи за инвитро и много се тревожат. Сега като им кажем че бебчето вече се е вгнездило, сигурно тов ще бъде най хубавият им подарък за коледа. Нямам търпение да дойде 25.12 и да се съберем всички на празника.
На 23.12 съм на поредния преглед при лекарката и надявам се всичко да е ОК .
Толкова съм щастлива Simple Smile, това е най голямото ми щастие което съм изпитвала.
Сега ми хрумна идея - предлагам да си направим тема кой как ще поднесе/или е поднесъл/ новината на близките си, че ще стават баба и дядо, леля и чичо... Какво ще кажете? Би било интересно как се поднася и приема тази новина от различните семейства.

# 280
Още не мога да повярвам какво ми се случи вчера! Отивам до НОИ - една от любимите ми институции, за да подам декларация за промяна на състоянието. Нали започнах работа, а все още съм в майчинство и трябва да ми го намалят наполовина. Даже закъснях с 1 мес. и очаквах някаква санкция. И съвсем любезно ми обясниха, че няма нужда да подавам никакви документи, а майчинството ми няма да се намали наполовина, защото все още се водя на трудов договор в старата фирма/която е на мъжа ми/, а аз съм започнала нова работа в друга фирма/моята/. Така ще си получавам цялото майчинство до 2 год. възраст на детето, стига да не се прекрати договора от старата фирма. Има едно изключение от това правило - ако забременея  Twisted Evil. Тогава 45 дни преди раждане се подава такава декларация, за да започне да се изплаща другото обезщетение - за новото бебе.
То като ти кажат нещо хубаво в тези служби е толкова невероятно, че пак ще проверя, да не се наложи после да връщам пари.
И двете счетоводителки не знаеха за тази "вратичка" в закона. Проверете и се възползвайте! Така сега може да ви назначат фиктивно или не в някоя фирма, различна от предишния ви осигурител- ще получавате настоящото майчинство и можете да плащате осигуровки за по- голямо обезщетение догодина.
Дано да ме разбрахте!

# 281
  • Мнения: 751
Добро утро и от мен момичета. HugКакво е това спане от мен незнам,нямам наспиване. Blush
Стискам палци при Багнето всичко да е наред. fingerscrossed
BAYCHE много се радвам за теб мила,ще зарадваш много всички за Коледа. Hug
И ние мислихме да чакаме да кажем новината на празника ама трънци,то детето само като разбра и вече знаеха всички роднини. Crazy
Лек ден мацки,пазете се. Hug

# 282
  • Мнения: 2
привет на всички мамита и от мен  bouquetнадявам се всички да сте добре.Аз да ви споделя какво ме мъчи,от днес излизам в болнични,но не по желание а защото трябва.надявам се всичко да е наред до август,само да сме живи и здрави  ние и бебчетата.

# 283
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен! И аз ще съм от мамитата който ще се радват август. Бремена съм в 6 г.с по калколатора ш сайта. Досега бях двапати на доктор,имах два дена закаснение и  3 положителни теста и не издържах и отидох. Тогава с вагиналенехограф видяхме че имаме сакче. Този понеделник отново бяхме на доктор защото докторката така каза,засега каза че всичко е наред и утре пак съм при нея вече да ме записва на ЖК и да ми пуска изследвания......но ме тревожи това че каза че матката ми е мн силно изместена в ляво...четох в интернет че овечето жени са с изместини на ляво и на дясно и всичко е оки ,но при мен е мн силно изместена вляво и на обикновен ехограф не улавя точицата..... забрани ни секса до второ нареждане ,а като попитах кога мога най рано да изляъа болничен (че на работата условията не са мн добри,вдигане на тежко и шефа мн пуши и само ми вика а аз само плача) каза чесега като ме запише в петак може да ми издаде.....а това мн ме тревожи...вие на какво мнение сте да се страхувам ли...и кога може да се чуе сарчицето на точицата. А иначе на мен мн ми се гади и ми е замаяно,но докторката каза 4е 6те трая 6том ми е така значи точица се развива.....а да попитам някоя знаели какво значи че яйцето има жалтак,това добре ли е ....и се извинявам за далгото писане и честито на всички

# 284
  • Мнения: 19
Извинявам се мн за правописа ми и за обърканите ми букви  Embarassed  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт