Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 726
  • 237
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 453
Да се съберем пред Парламента - само това ми хрумва в момента.
Ще подкрепя всяка инициатива, която даде гласност!

# 31
  • Мнения: 3 634
За мен петиции, медии и протести са недостатъчни. Обидата е голяма, трябва да се направи нещо драстично!

# 32
  • Мнения: 2 022
След като прочетох темата в Зачатие се опитвам да намеря дума, описваща тези персони. Единственото, което подхожда е БОКЛУК #Cussing out #Cussing out #Cussing out!

Има има много красиви думи в българския език дето от вчера на обяд са ми в главата ама не ми се нарушават правилата на нито един от форумите. Каквото и да напиша за този ***** ще ги наруша ...

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 00:30 от Cygnus

# 33
  • Мнения: 54
здавейте момичета и аз ще се включа в общото ВЪЗМУЩЕНИЕ от нашите парламентарни представители(УПРАВЛЯВАЩИ БОКЛУЦИ) които от 18 години са все едни и същи в парламента ,но нали знаете който налапа кокала трудно го пуска.Ние им купуваме скъпите мерцедеси а те се гаврят с нас и крадат бедната ни държава но на тях никога не им стига.Предложението за предаването на Милен Цветков е идеално но не е достатъчно по мое мнение трябва да се даде гластност по всички медии и предавания.Каквото и да предприемете и аз съм с вас.А предложението за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire емалко исках да изобразя бомба но не намерих такава в омекотините.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 302
Господи, чета и не мога да повярвам.... как може да има такива хора?  #2gunfire
Момичета, наистина трябва да направим нещо. Дайте да организираме наистина един протест пред парламента (даже не заслужава тази дума да я напиша с главна буква!). Нека го обмислим, да създадем пълна организация, с разрешение от общината и всичко, каквото е нужно. Ще подкрепя всяка смислена идея. Не може да се оставим да ни мачкат така.

# 35
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Четох тук, четох и в Зачатие.... Аз съм потресена и бясна! Бясна от безсилие!
Дайте да организираме наистина един протест пред парламента (даже не заслужава тази дума да я напиша с главна буква!). Нека го обмислим, да създадем пълна организация, с разрешение от общината и всичко, каквото е нужно. Ще подкрепя всяка смислена идея. Не може да се оставим да ни мачкат така.
Аз също ще подкрепя!

# 36
  • Мнения: 1 951
Чак сега прочетох темата и направо настръхнах и ми се насълzиха очите. Потресена е много точно каzано. Неzнам просто...

# 37
  • При семейството си
  • Мнения: 6 587
Необясним /поне за мен/ цинизъм! Не искам да казвам и пожелавам нищо повече.

# 38
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Гласувайте, момичета! Не пропускайте избори!
Не ви ли е ясно, че гласувате за душманите си!
Много ме боли от това, което прочетох.

С вас съм. По всякакъв начин.

# 39
  • Мнения: 712
Когато прочетох темите за заседанието на комисията, за пръв път откакто разбрах за проблема ни, ми прилоша чисто физически. И повърнах. Не съм повръщала нито когато видях първата спермограма със заключение "Азооспермия", нито при следващите, нито при заключението на д-р Кацаров "Мислете за донорство", няколко дни преди Коледа.
Вчера повърнах.
Думите не ми стигат, в гърлото ми се е надигнала горчилка, съзнанието ми е обвито в червена мъгла и не ражда идеи. Освен да дера, да хапя, да плюя. Да убивам. Така както няколко цинични "мъже", отдавна преминали репродуктивната възраст, са си позволили да убият надеждите на хиляди семейства за това, че държавата, в която са родени, на която плащат данъци и осигуровки години наред, ще помогне за сбъдването на най-човешката и най-съкровената мечта - рожба...
Не знам как бих реагирала, ако аз бях на мястото на тази достойна жена, получила тези цинични подмятания в лицето си. Слава Богу, че не съм била аз - тогава вече заседанието щеше да се превърне в журналистическа сензация. Сигурно много им се иска на тези дърти мизерни перверзници да "помогнат" за ин-виво оплождане... ако все още са годни. Но едва ли има има българка, която да се съгласи детето и да носи такъв генетичен товар, такава обремененост  Sick!
Съгласна съм да подкрепя с името и с лицето си всяка конструктивна идея, която да даде  гласност на тази отвратителна сцена, на тази унизителна действителност, разиграла се в българския парламент. Искам наказание! Искам кръв! Искам този изрод да се изправи пред моя мъж и на него да му каже, че иска да направи нашето дете, вместо да харчи пари за инвитро (пари, които не са негови!).
Според мен, ако се прибягва до помощта на журналистите, Карбовски е правилният избор. Никога не съм имала контакти с предавания, не знам как се прави, но съм насреща. Ако мога да помогна - пишете - и тук, и на лични!

# 40
  • Мнения: 1 441
Момичета, дайте да отидем всички пред парламента с огромни плакати:
"Г-н ......... (както там му е името на този), дойодхме за ин виво-то! Излезте, чакаме ви!"
Ще му се дрьпне мерака на нещастника!
 smile3515

# 41
Гнусно!!! Чак вони. Тя и държавата такава. Макар, че много си обичам страната. Обаче рибата замирисва откъм главата.
С едно предаване в една медия не е достатъчно според мен да се разчуе. Във всички медии има хора, които се интересуват от този проблем и са правили репортажи и предавания по темата. Пък и ако се съберат заедно трите сдружения, асоциацията, фондацията, а защо не и клиниките, и изтепосат тез хубавци с изказванията...... Дано все нещо проработи!
Съжалявам и съчувствам за обидните думи, които е чула ета.  Аз вече имама бебе, но все още си плача и сигурно винаги ще е така, когато чета и слушам нещо по проблема.

# 42
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Момичета, дайте да отидем всички пред парламента с огромни плакати:
"Г-н ......... (както там му е името на този), дойодхме за ин виво-то! Излезте, чакаме ви!"
Ще му се дрьпне мерака на нещастника!
 smile3515
А всъщност кой е циникът? Никъде не прочетох име.

# 43
  • София
  • Мнения: 679
Потресена съм, аз самата вече имам две дечица, но имам толкова приятелки борещи се да чуят думичката мама, знам какво е да се радваш само на чуждите деца, надеждата да те напуска, макар  и за кратък период от време го изпитах на собствен гръб.
Момичета подкрепям ви, трябва да се даде гласност на това отношение, нека всички хора разберат какви са нашите управляващи, само мислят как да си напълнят собствените си джобове, нехаят за народа, при този отрицателен прираст как подкрепят българските семейства борещи се за най- милото и свидно детето.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 363
надявам се представителката ни на срещата да успее да разпознае "кандидат-оплодителя" по снимките от сайта на парламента и ще оповестим името му, няма да пропусна това!

Общи условия

Активация на акаунт