Моля за мнения

  • 2 142
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • bulgaria
  • Мнения: 15
ще изчакам закъснение и за нова година когато се върна в БГ ще ида на преглед

# 16
  • Мнения: 285
Днес ти е датата, миличка. Незнам как ще издържиш до Нова година. Аз си направих теста 3 дни преди закъснение, защото не мога да чакам и адски ми е нетърпеливо. Аз бих те посъветвала да идеш до аптеката да си купиш тестче, а кръвния-после. Наистина чакането последната седмица убива, всеки ден по три пъти си броях колко дни ми остават до М, но така и не го дочаках и сега съм много щастлива  Laughing. Успех и ни пиши какво става.

# 17
  • Мнения: 3 092
Чакам авторката да се включи и стискам палци  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 973
и аз се нареждам да чакам с вас Simple Smile

# 19
  • Мнения: 568
Днес на авторката й е датата на лелката, така че очаквам до края на деня да ни каже какво е продължението на историята... Flutter

# 20
  • bulgaria
  • Мнения: 15
Благодаря ви момичета за палците. Лелката все още я няма и корема дори не ме боли ама знае ли се. Преди 2 дни не издържах и си направих тест ама не беше с първата урина и теста беше отрицателен. Надявам се лелката да не ме посети  Praynig

# 21
  • Мнения: 9 973
направи си шуър чек ако не можеш сутрин да го направиш.Дано нямаш неканени гости  Praynig

# 22
  • Мнения: 69
Мили дами! Искам и аз да споделя нещо и да поискам съвети от Вас! Два месеца неуспешни опити - само аз си знам какво ми е било /тоест всяка от Вас знае какво е  Cry/ Сега се замислям, че при мъжа ми има доста прозрачна течност и мнооого малко бяло..... Възможно ли е да няма сперма, а да е само семенна течност? Докторите ми казаха след 6 месеца неуспехи да търся тяхната помощ, но се измъчвам дали не губим ценно време, защото сме на по 34 и......незнам. Ще се побъркам. Остават ни още 4 месеца и ще тръгна по този ужасен път на изследвания.......Пък дано стане нещо и без проблеми, тайничко се надявам....Дайте ми съвет. Моят не иска и да чуе за доктори......Дано Господ ни даде щастието и на нас! Не искам нищо друго на този свят!

# 23
  • bulgaria
  • Мнения: 15
добро утро момичета лелката ме посети  Cry и сега ми е много криво ама ще продължаваме с ловуването. лек ден на всички и стискам палци на не чакащите  Praynig

# 24
  • Мнения: 9 973
husi  Sad
идва коледа,дано успееш  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 4 884
Мили дами! Искам и аз да споделя нещо и да поискам съвети от Вас! Два месеца неуспешни опити - само аз си знам какво ми е било /тоест всяка от Вас знае какво е  Cry/ Сега се замислям, че при мъжа ми има доста прозрачна течност и мнооого малко бяло..... Възможно ли е да няма сперма, а да е само семенна течност? Докторите ми казаха след 6 месеца неуспехи да търся тяхната помощ, но се измъчвам дали не губим ценно време, защото сме на по 34 и......незнам. Ще се побъркам. Остават ни още 4 месеца и ще тръгна по този ужасен път на изследвания.......Пък дано стане нещо и без проблеми, тайничко се надявам....Дайте ми съвет. Моят не иска и да чуе за доктори......Дано Господ ни даде щастието и на нас! Не искам нищо друго на този свят!
Съветът ми е да си пуснеш някои изследвания преди да са изтекли 6те месеца,особено ако нямате други деца и двамата.Не искам да те стряскам и въобще не казвам ,че имате проблем,но аз ако можех да върна времето назад,щях да се изследвам още първия един месец и да си спестя много тревоги.Пусни поне репродуктивни хормони и си проследи овуто на фоликулометрия PeaceТова е моят съвет,успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт