Отговори
# 270
  • Мнения: 1 102
Ох мила Ваилет, и аз силно те прегръщам.  Cry Бог да ти даде кураж да преодолееш болката. Ако имаш сили разкажи как стана, бебето би трябвало да е голямо, не мога да си го обясня.

# 271
  • София
  • Мнения: 120
Невенче, да ви носи само радост малката сладуранка!Да ви е жива и здрава!

Вайлет 79, не мога да ти опиша колко много съжалявам, всички сме с теб и  искрено ти съчувстваме newsm45 - дано успееш да се справиш, какво нещо е живота само, пожелавам ти да бъдеш много много силна и да намериш начин да се превъзмогнеш  това PraynigБъди смела, мила!

# 272
  • Мнения: 19
vailet_79 , Cry
Изчетох последните ти постове и видях ,че си писала че не си усещала бебето си напоследък и след това  си ходила и на доктор ,доктора ти  е казал,че всичко е ок.Много,много съжалявам!!!

# 273
  • Мнения: 68
Е това направо ме разби... Първо пуснах радостни сълзи за Невенчето, а като прочетох за Вайлет ... и направо още не мога да ги спра...

Много съжалявам, миличка Вайлет... ще се моля Господ да ти помогне да преодолееш това...  Praynig  Praynig  Praynig

# 274
  • Мнения: 2 122
Cry Вайлет, съжалявам да го чуя, така се надявах нещата за теб да са се развили по най-добър начин
никой не може да облекчи болката ти, само времето ще успее
кураж и сила да превъзмогнеш случилото се  Cry

# 275
  • Мнения: 2 122


Честита розова радост на Невенчето, да е здраво и послушно дете Деница, да слуша и папка много!

# 276
  • Мнения: 656
Виолета.... много съжалявам...  smile3518 smile3518 smile3518
Дори не знам какво да ти кажа... кураж, мила...  Praynig  Praynig  Praynig

# 277
  • Мнения: 656
Добре дошла на белия свят на Деница на Невенчето!!! Бъдете живи и здрави!!!  newsm51

# 278
  • Мнения: 30
Наминавам само да ви кажа че ни изписаха от болницата, вече сме си вкъщи, но нямах време да ви изчета.
После ще пиша по-подробно и ще разказвам.
Целувки на всички!

# 279
  • Мнения: 52
Вайлет, това което ти се е случило е ужасно... Дано да успееш по- скоро да го преодолееш!  Cry Cry Cry

# 280
  • Мнения: 147
Вайлет, кураж мила  Hug и Бог да ти дава сили  Praynig!!! Искрено съжалявам  Cry

# 281
  • Мнения: 656
Ей, Калина, добре си се завърнала!!!! Ти не се тревожи, че нямаш време да ни четеш - ние сме хора без работа  Laughing Пък ти сега си имаш важни ангажименти - когато намираш време драсвай по ред Wink

Ей сега ми хрумна заглавие за новата тема: Никола и Деница поведоха смело ЯНУАРСКАТА редица!

Ако ви аресва ще го сложим Wink Ако пък аз пускам темата сигурно пак ще го сложа  Wink
Mr. Green

# 282
  • Мнения: 147
Невенче, честита радост  Heart Eyes Да растете здрави, усмихнати и палави!!! А на теб бързо възстановяване  Hug

Сладурчеста, добре дошли у дома с малкия принц Hug

# 283
  • Мнения: 140
Честита ти девойка, Невенче- много да ви радва и слуша  bouquet
Сладурчеста, чакаме да ни разказваш как е минало всичко и как се гледате вече удома Simple Smile
Ирко, Честит рожден ден!!! Бъди много щастлива, усмихната и обичана съпруга и майка Hug
Вайлет, много съжалявам за случилото се Cry Дано по-бъезо преодолееш болката и загубата. Не губи надежда и смело напред Hug

# 284
  • Мнения: 104
Мила Вайлет много съжалявам за това, което ви е сполетяло. Наиситна думите са излишни и нищо, казано от нас няма как да смекчи болката. Единственото, което мога да кажа в този момент е да се подкрепяте с таткото и да си бъдете опора един друг в този момент.  smile3518  Това е просто ужасно нещо. Нямам думи. Кураж миличка.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт