"Март дойде ли веднъж- ще видим кой е мацка, кой е с мъж"

  • 17 713
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
Привет!  Simple Smile Слънце, мерси за темата!  Hug Страхотна е!  Heart Eyes
Изчетох ви накрая  Crazy
Добре дошли на новите мами!   bouquet
Аз имам въпросче към счетоводителите - какво се случва с тези като мен, които са забременели след майчинството точно  Rolling Eyes Няма да ми се смята никакъв доход ли за тогава? Аз до началото на август съм била по майчинство, сестра ми ми извади лист за осигуровките от НОИ - пише, че за тези месеци осиг. доход ми е 0  Rolling Eyes , а съм си получавала майчинството - то не се ли смята за доход, макар и мижав.  newsm78 Не вярвам да има шашма, защото тогава бях служител в БАН. Благодаря предварително!

# 16
  • Мнения: 107
Здравейте и от мен! Пропуснала съм цяла тема,но си имам причина! Мъжо си дойде на 1-ви и имахме 4 дни за сватбата от вчера вече съм госпожа!!! После ще кача и снимки да ви покажа!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
red_girl8602 , честито и горчиво!  Hug  bouquet Hug  bouquet Дълъг и щастлив семеен живот, огласян от много детски смях!  Hug Heart Eyes
Пропуснах преди малко - Дез, пази се и почивай повече!  Praynig
Едит:  red_girl8602 , много сте хубави!  Hug

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 19:45 от Elwing

# 18
  • Мнения: 107
Ето ви и малко снимки!http://www.snimka.bg/album.php?album_id=286137&pid=9249818

# 19
  • Мнения: 0
Добър вечер и от мен и бебчо.Честито на всички които празнуват и които не.Да са живи и здрави.Поздравления за новата тема Hug.Тези дни не писах.Бебчо ме постреснал малко.Два дни не го усещах и бях направо откачила.Ходих на преглед и се оказа фалшива тревога и слава богу.Дано не ви се налага да го изпитате тоя ужас.Честито на вече госпожата.Желая ви много семейно щастие.  bouquet За сега лека и спокоина вечер.

# 20
  • Мнения: 105
red_girl8602, честито   bouquet Дълги години семейно щастие и любов ви желая. Големи сладури сте с малката с еднаквите рокли Simple Smile
Дез, пази се и повече почивка.
Нефертити, все забравям да ти честитя синята новина  Hug
Така преядох на обяд при майка, че едвам дишам сега.

# 21
  • София
  • Мнения: 659
 Чак сега успямвам да седна и да ви попрочета.
 Първо да честитя именния ден на Белла. Много здраве , щастие и пари, за да си купиш всичко останало, което ти е нужно.
 Честити имен ден и на дъщеричката на Nikita. Щастливо и безгрижно детство и желая имного да слуша мама.
 Честито момченце на Nefertity
 Добре дошли на новите мами. Колко ли ще станем до края? newsm78
 Red_girl8602, дълъг и щастлив семеен живот ви желая. Малката е голяма сладурана  Hug
 Пазете се всички и не си давайте зор, да не тръгнат да излизат по-рано бебоците, че и за двете страни е кофти после.
 Накрая да почерпя за малкия ми именник (да ми е жив и здрав) с една домашно приготвена тортичка

 Лека нощ на всички и само приятни сънища да ви спохождат.
 

# 22
  • София
  • Мнения: 5 758
veroniki, да ти е жив и здрав сладура! И евала за тортата!  Peace
 vesi_petrovska , и при нас има дни, в които е по-слабо активен бебчо, ама като легна - хващам по някое движение и се успокоявам.

# 23
  • София
  • Мнения: 1
 Добро утро, сладурки!
 Мислех от днес да започна с Коледното почистване, че вкъщи, ако не са празниците, ще се зарием в тийнейджърски боклуци, ама май ще го пиша дъждовен и ще отида на Витоша, пък да става каквото ще. Ако трябва, преди раждането ще викна един багер да изрине боклуците, че да има къде да настаним бебока. Grinning В този ред на мисли, знаете ли някъде да продават свестни уреди за почистване на прозорци, че вече три купувам и са все с такива твърди гуми, че нищо не чистят. Имам и едно, което е само гумичка и то мека, ама пък няма дръжка и не мога да стигам ъглите на тези прозорци, които не се отварят.
 Вчера, както обикновено, шаранчето ми беше много вкусно и си понаруших диетата, ама от утре пак ще се стягам, че с тези килограми няма да мога и едно хоро да изиграя по купоните, дето се задават, а това ще ми е крайно неприсъщо.
 Бебокът ми вчера се опитваша да изкара някакъв крайник навън през пъпа, та Дъртия маймун без малко да използва идеята на оня момък с фенерчето, за да му помага да се разположи правилно в пространството. Grinning
 Честито на новата булка с многото цифри в името! Идеята за двуцветните рокли е супер, а дребосъкът е да му изядеш бузите и после дупето под роклята Laughing, пу-пу! Живи и здрави да сте всички! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 222


Хайде на по кафенца, дами!
Аз отново имам проблеми със съня...Станала съм още в 5.45. развихрих се по кухнята - сложих  един бобец да къкри, да зарадвам мъжа, че за бобец умира милия ми  Laughing

Маймунке - аз ползвам микрофибърна кърпа за прозорците. Само с вода, после с обикновенно парцалче. И прозорците светят. Кърпата е  3лв. от Кауфланд съм я купувала. Но с тоя шкембак все още не съм пробвала да мия прозорците - да се кикеря по столове за да стигна до горе-още не съм я правила тази гимнастика  newsm78

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 07:18 от cvetka-koketka

# 25
  • София
  • Мнения: 1
 Кърпата не помага. Трябва нещо с дръжка, щото става дума за прозорец в кухнята, който се мие като се возкачиш връз него, а крайните му две крила не се отварят. Последният път карах щерката, ама тя толкова страх бра, че накрая пак аз се возкачих със все тумбака и правих еквилибристиките. Сега съм измислила и нов начин за миене на под. Понеже гъбите с дръжките не измиват хубаво старите ни мраморни плочки, а не мога да се навеждам с парцала, затова мия с крака, танцувайки туист. Изключително упражнение за талия. Вследствие на това прекрасно упражнение, талията ми гони прекрасните 105 см. Grinning Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 659
 Добро утро мили мами,
 Elwing, благодаря за пожеланията. И твоя дечко много да те радва и слушка и да се научи да спи повечко, че и ти покрай него да намажеш  Laughing
 Хайде аз пък да ви нахраня виртуално с любимите триъгълни банички на Ники. Да ви е сладко.

 Нали сме си вкъщи (като никога за уикенда), та се правя на примерна домакиня пред свеки и правя закуски  Grinning
 Дърта маймуна, както винаги успя да ме разсмее. Много цветно си те представих как действаш с парцала. Аз проблема с търкането с парцалите го реших като преди месец си купих Steam Mop и с него ми е доста лесно. Не полагам повече усилия, отколкото когато чистя с прахосмукачка. Само го бутам напред назад и той си чисти, а и мъжо понякога ме отменя.

# 27
  • Мнения: 1 734
Аз нещо съм пропуснала, че вече има нова тема  ooooh!
ами здравейте и от мен. Честит празник с вчерашна дата и честито на имениците, да сте живи и здрави   bouquet
На новите мами добре дошли!

Честито Red_girl8602, да сте цял живот щастливи и влюбени и в любов да отгледате децата си!!!  Laughing Много ми хареса, че малкото шаферче е с рокля като твоята, много хубаво изглежда така и много мило.

Аз да ви попитам, решили ли сте как ще нагласите бебоците в деня на изписването ?  newsm78 аз съм в голямо чудене, оглеждам комплектите за изписване, но ми се виждат тънки за сезона, все пак зимно време ще е може и сняг да вали, нищо че отгоре ще има одеало (а и това с овиването на бебето в одеало не ми харесва особено - изглежда като един голям вързоп). За космонавт си мисля, но те все са по-големи от едно новородено и то милото вътре ще изглежда смешно... знам ли  newsm78 В голямо чудене съм, вие решили ли сте вече? Помагайте със съвети ...

# 28
  • Мнения: 143
Добро утро момичета!
Честито Red_girl8602.
Сиа относно дрешките за изписването живот и здраве,съм казала че задължително ще е с рокличка  Laughing
Аз и мъжа ми толкова много искахме да е момиче,че нямаме търпение да почваме да купуваме полички и роклички!
Лек ден от мен   bouquet

# 29
  • Мнения: 361
добро утро мамчета Hug
Честито Red_girl8602.
  bouquet много сте хубави. Да сте все така щастливи.

При нас всичко е ок- вчера много ядох и днес ме чака същото (отиваме на гости на мама и после на РД).

от нас с бебка много  Hug и хубав ден

Общи условия

Активация на акаунт