"Март дойде ли веднъж- ще видим кой е мацка, кой е с мъж"

  • 17 748
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 660
Здравейте и от мен - чак сега имам 3 мин. да се включа и аз.

ЧРД на *Nikita*. Много здраве, усмивки и най-прекрасни моменти през март.  bouquet

ЧИД на патерица на именяците от вчера - да не ги израждам, че сигурно ще забравя някоя мама... Embarassed

Лекцията вчера, поне частта на която и аз бях, ми се стори много добра.
Tony_st надявам се че следващия път ще можеш да останеш повече. Peace
И аз се надявам, ама мисля след празниците да съм вече в болнични, та ще имаме време и за лекции - всякакви. Laughing Wink

А иначе нямам търпение да се наприказваме в неделя. Ние ще сме двама пак... Аз ни записвам, ама с уговорка, защото родителите ми ще идват в събота за "големяяям пазар" и ако не успеем да ги изгоним вечерта да си пътуват за Пловдив, не знам как ще се получат нещата в неделя. Ама съм твърдо решила да се справям с тях и да се видим. Grinning

От вас научавам за януарската мама и тъжната новина... Ужасно е така да се случва, дано никоя мама не го преживява. Cry

# 241
  • Мнения: 2 495
Белла, понеже са ти казали, че с обувки може да си тръгне и ще му взимаш колан, за да го вържеш за теб, а  Joy?

Бреее, за това хич не ми беше дошло на ума, но виж...идеята не е лоша  Joy

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 4 036


Мила Никита,
Честит Рожден Ден!!!
От сърце ти пожелавам
крепко здраве,
семейно щастие,
споделена любов
и ... ... ... ... ... ... ...
най-хубавият Дар
през месец Март догодина!!!

# 243
  • Мнения: 4 428
НИКИТА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   bouquet   bouquet   bouquet

И аз съм се ориентирала към БамбиноМио  Peace За жалост в Бг само тях продават  Tired Ще взема един пробен комплект пък ще видим  Rolling Eyes
Е, и без памперси няма да минем.
Вероники, аз не го знаех това, че не трябва да се перат с омекотител, за да попиват по-добре  newsm78

Много гадно това с януарската мама  Cry Точно на финала  Cry Дано скоро се възтанови и пак да има добри новини.

# 244
  • Мнения: 242
Честит рожден ден Никита -  newsm59 newsm59 - нека твоите желания са мои пожелания.

Аз също съм се ориентирала към пелените за многократна употреба. Дори от 2 часа се ровя из темите за този вид пелени и вече имам някаква представа. Един приятел ще си идва от САЩ и вече му приготвям поръчка  Wink. А за подарък на половинката съм се спряла на една чанта за документи, още повече, че точно преди празниците ще получи повишение. 

Съжалявам за януарската майка. Пожелавам и бързо възтановяване. А на всички вас желая лек ден и се пазете и почивайте.

# 245
  • Мнения: 267
veroniki, тоновете ги следях, но нямах представа, че толкова рано се започва със записа. Мислех, че е в последния месец. Аз имам време до 30-та седмица де, но ще питам утре и мен кога ще ме почват, мен по-скоро, заради контракциите ме интересува.

krisi99, без да те шашкам излишно, но имам някакъв спомен, че и при стрептококи е добре да се изследваш като си бременна и, че е хубаво да се лекува. Дано не всявам излишна паника - направи едно търсене за бременност и стрептококи за всеки случай.

# 246
  • Мнения: 819
Привет!  Заповядайте една почерпка по случай 30-я ми рожден ден!


Благодаря на всички за пожеланията   bouquet Вихрогонче, мерси и на теб, упражних си скоростното четене с този движещ се поздрав  Laughing
Аз, вместо първа да стана и да ви почерпя  Embarassed, чак сега имам време да седна и ставам, че ще правя торта  Simple Smile

# 247
  • Мнения: 105
*Nikita*  честит рожден ден   bouquet Бъди здрава, щастлива и много обичана  nbirthday
Хм, Белла и аз бях решила зимни обувки за подарък на половинката.
И на мен първия запис на тоновете ще ми е на 18.12.08 преди празниците.

# 248
# 249
  • Мнения: 222
За подаръци на половинките гледам си говориме... Аз още не съм се пънала да го мисля  newsm78 Ама моя се впечатлява най-много на разни инструменти и машинарии, с които да си шушня в свободното време...не че много му остава...ама си се кефи човека...
Миналата Коледа му подарих...шмиргел (май така се казваше-една джаджа с два въртящи се диска отстрани, дето се точат разни неща на тях  Laughing) И то голям смях бях, като го купувах - влизам аз натокана в Практикер - с лачената чантичка, на токчета, с пухено палтенце и ги питам консултантите важно-важно  "Какви модели шмиргели продавате?" - типичен въпрос за жена... И те едни очи, като плочи  кат облещиха - смях  Joy Ама мъжО доволен. Радва се като дете, като му го подарих.

# 250
  • Мнения: 361
Цветка ме кефи Joy и аз такива подаръци обичам да правя. Моя е фен на БМВ и за една месечинка му поръчах от щатите часовник на БМВ, то бяха едни лъжи, едни истории, че съм си поръчала гримове (защото дойде на негово име колета и той трябваше да го вземе от митницата), та после една седмица ходеше с навити ръкави - сладур. Искаше ми се за тази Коледа (че ни е първата заедно) да му направя няколко малки подаръчета и да са под елхата. Но ще взема да си купя една малка елха и да си я спретна набързо и там да му сложа разни неща. Но със сигурност ще е нещо пракнично.
Аз понеже съм си заплес днес, а и съм леко уморена, та забравих да ви се похваля, че вчера за първи път си видях коремчето как подскочи от ритниче. Днес още повече подскача- направо си умирам от кеф.

# 251
  • Мнения: 698
За подаръци на половинките гледам си говориме... Аз още не съм се пънала да го мисля  newsm78 Ама моя се впечатлява най-много на разни инструменти и машинарии, с които да си шушня в свободното време...не че много му остава...ама си се кефи човека...
Миналата Коледа му подарих...шмиргел (май така се казваше-една джаджа с два въртящи се диска отстрани, дето се точат разни неща на тях  Laughing) И то голям смях бях, като го купувах - влизам аз натокана в Практикер - с лачената чантичка, на токчета, с пухено палтенце и ги питам консултантите важно-важно  "Какви модели шмиргели продавате?" - типичен въпрос за жена... И те едни очи, като плочи  кат облещиха - смях  Joy Ама мъжО доволен. Радва се като дете, като му го подарих.
Цветке Кокетке все едно ми говориш за моя. Трябва да постойм нова барачка за инструментите му. Ама да ти кажа аз си му се радвам. Един ми е такъв сръчен и оправен, само дето до сега не съм му купувала сама. Само като сме заедно и си хареса нещо дето няма и ме погледне жално, жално Laughing
Ние тая година май само на къщето подъръце ще правим. Здраве да е. Пък ще чакаме добри хора да се сетят за нас  santa2

# 252
  • София
  • Мнения: 673
Май е присъщо за всички мъже да се радват на всякакви странни нищица:))) Моичкият за миналия рожден ден искаше нов модел перфоратор или телоподаваща нещо си....накрая му подарих колан и няколко блузи, беше доволен....
Тази година като разбрах, че съм бременна, а аз от много рано го разбрах, таткото беше много щастлив, че ще си имаме бебе и беше убеден, че ще е момък. Щял по цял ден да си играес детето с количките с дистанционно. Беше леко разочарован, когато доки каза, че сме мома. Затова го компенсирах за рождения ден миналата седмица: купих му количка с дистанционно, отгоре на всичкито и свети истерично, абе типична полицейска кола. По-щастлив единствено е бил, когато му казах, че ще става татко. Веднага погна кучето с количката. Горкото животинче се чудеше как да си спаси паницата с храната, щото го напада нещо святкащо и блъскащо се.  Joy Голям смях падна.
Еля, аз имах късмета да видя това движение на корема преди месец може би:))))) таткото умря да ми се хили, защото имах много стресната физиономия. Joy

# 253
Здравейте!
Моя мъж кой знае какво не може да го впечатли ,само мачове го вълнуват,ама няма как от фен магазина на левски да му купя оригинален анцунг на тях.Он лайн имат но чрез й-пей ,което няма да стане.Аз искам с куриера и наложен платеж.
Та му купувам по принцип практични неща ,от каквото реша че има нужда.Сега съм харесала едно зимно яке на Бенетон и едни зимни боти .

Днес Бургазлийки се видяхме на лекцията на 9месеца.Лекцията си заслужаваше!

# 254
  • Мнения: 980
Здравейте

Гледам за подаръци за татковците говорите- и аз съм в шах. Моят иска джип, флаш памет 16 ГБ, робот трансформърс с дистанционно и мощна въздушна пушка на Келер и Кох, която и сърна можела да простреля.  Shocked Сега съм в чуденка  newsm78 Ама може и с едни чорапи да се размине ако наистина стане това с колата...  hahaha А аз си пожелах само нови перденца в хола и пътечки в кухнята и спалнята  Blush

На срещата сте супер да знаете.  Peace сладурани!  Hug

ЧЕСТИТО НА НИКИТА - да си щастлива, обичана и невероятна мама и съпруга   bouquet

Заралийки, тоз вашият доктор много компетентен беее  hahaha Все едно той ви е правил децата  Joy Не му се връзвайте. Когато и да се родят бебоците, аг-то ще ви изравни дните и болничните  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт