Чирпански мами и деца чакат с радост Коледа!4

  • 16 226
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7
Inka2005, знаеш ли, че от известно време ме мъчеше съмнение, че си снаха на моята колежка - Пепа Христова, само че се бърках, мислех, че детенцето се казва Илиана и че е по-голямо. На 23-ти ми хрумна да питам нейната колежка, с която са в една стая за тези неща и се оказа, че наистина ти си снаха й. Тази втората колежка (Мима) силно се заинтригува и поиска веднага да идват да гледат снимки (аз споменах, че имате). Тъй като бяхме заети в момента й отказах, но сигурно ще дойдат все някой ден.
Та мисълта ми е - надявам се, че нямаш нищо против да им покажа снимките, които си качила в интернет. Свекървата ти е много точен и приятен човек, поне такива са моите впечатления от нея.

# 211
  • Мнения: 50
Диде,за подаръците не съм споменала пък и снимков материал нямаме да покажа Simple SmileИначе Мирослав получи все практични подаръци(подсказани от мен на бабите)-ново олекотено юрганче,шейна(въпреки,че няма сняг още,но с нашия тати се надяваме,че ще направим една зимна пързалка поне с новата придобивка Laughing)ново шалче и ръкавички,парички и една играчка,в която се нареждат разни формички....това са на мъника подаръците общо взето.Тази година решихме да са неща от който има нужда,а не знае...А за догодина,ще са вече неща от който няма нужда Laughing а иска Joy
Айде оставям ви за сега,че отново ме зоват,и 5 мин не мога да стоя на компа,вече......но напролет,кой ще е на ясла Hugи мама ще има време малко за себе си Naughty

# 212
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Veselina_3,разбира се,че може да покажеш снимките на свекърва ми и на Мима!!То няма нещо за криене,ние почти само детето снимаме.А за свекърва ми си права-и за мен е много хубав човек,винаги помага(макар и от разстояние),винаги можем да разчитаме на нея,абе....разбираме се!!Има го и това,че никога не сме живяли заедно,виждаме се радко,но то един човек си личи,колкото и рядко да го виждаш Wink
silvadge,хубаво е детето да получава практични неща,но колкото растат,толкова по-непрактични ще стават подаръците,използай докато е малък.И ние имаме 1-2 практични подаръка,леля и Диди и подари халат(по моя препоръка),а сестра ми беше съчетала практичното с приятното за детето-дрехи + играчка(сешоар),майка ми беше купила така желания лаптоп,с който почти не се заигра,а свекърите нов конструктор,много интересна книжка и парички!!
Ами това са нашите подаръци!!!
Ето и малко коледни снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=85610&pid=9645812

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 20:25 от inka2005

# 213
  • Мнения: 286
Здравейте момичета
Танче,много сте сладки на коледната трапеза,само дето не видях моята съученичка и леля на Инка ама нищо друг път ще я покажеш Winkиначе малката много се кипри да я снимате и много хубави подаръци,явно е заслужило детето Hug

Ето ви сега малко и от нашата трапеза на бъдни вечер и когато децата си видяха подаръцитеhttp://danijoro.multiply.com/photos/album/14/Badni_vecher-2008g#1
Момичета как върви подготовката за новогодишната нощ,хайде споделете не се срамувайте,къде ще празнувате  Naughty


На мен ми се беше зародила нова концепция за тоалет и визия но нещо не се справих и се отказах т е неуспях да си купя ултра къса пола и затова ще сам сигурно с една по официална рокля,само едни нови обици дълги висящи си купих много си падам по такива неща Blush
Децата ме подлудиха докато заспят а сега скокнаха на бързо е няма мира от тези хора,лудницата започва на ново,изобщо неискат да си събират играчките само разхвърлят направо полудявам Twisted Evil

# 214
  • Мнения: 50
Весело посрещане на Новата година bigdance2 newsm18 Tada

# 215
  • софия
  • Мнения: 757
Добро утро на всички!
ЧЕСТИТА НОВА 2009 Г.
Пожелавам на всички вас, вашите близки най- доброто от старата година, да  енай- лошото през новата!
Бъдете здрави !

Ние бяхме в едни братовчеди тука в София, понеже аз бях шофьор  през нощта си пийнах малко шампанско, но какво да се прави.
По- късмо ще пусна някоя снимка.

# 216
  • Мнения: 800
Честита Нова Година момичета.Да сте живи,здрави и все така весели.Нека новата година ви донесе само хубави моменти.

# 217
  • Мнения: 15
Честита нова година!Успех във всичко което умеем,късмет във всичко,което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!!!

# 218
  • Мнения: 286
Честита нова година мили момичета,желая на всички от сърце здраве щастие любов и всички ваши мечти да се превърнат в реалност,бъдете усмихнати,позитивни,и успяващи приз новата година!

Ние си изкарахме страхотно,имам мускулна треска от кръста на долу на всякъде,брей много танци много хора много нещо,нека така на веселба и купон да ни върви през новата година,забавлявахме се много,имаше томбола,пита с късмети на мен не се падна нова работа но се падна къща от класа което значи че ще довършим ремонта поне предполагам hahahaна мъжа се падна да е шеф но пак да работи от сутрин до здрач Joyе няма разминаване с работата Peaceще пусна снимки и аз като направя албум че нали ме знаете имам доста матерял за качване Mr. Green

# 219
  • Мнения: 172
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА!!!!
Желая на всички ви най-вече здраве,защото смятам че е най-важното.Другото ще си го набавим..А сега да ви почерпя с остатъците от новогодишната нощ newsm62/имаше в изобилие/,че аз от вчера съм на плодове,чай и мед.Честит имен ден  на всички Силвии




НАЗДРАВЕ!!!!

# 220
  • Мнения: 50
newsm03 да почерпя,че днес съм именничка.да ви е сладко Hug

# 221
  • софия
  • Мнения: 757
silvadge , Честит празник! Много здарве и късмет да ти носи името. А ти си ми малко позната сякаш...къде живееш в Чирпан?

Ето и малкото снимки, които си направихме в нов. нощ. Снимахме повече с камерата...
http://media.snimka.bg/1733/009722228-big.jpg
http://media.snimka.bg/1733/009722225.jpg
http://media.snimka.bg/1733/009722220.jpg
http://media.snimka.bg/1733/009722216.jpg
http://media.snimka.bg/1733/009722230.jpg

# 222
  • Мнения: 286
silvadge ,честит имен ден,да си жива и здрава,обичана и любяща,името да си славиш и купон да си направиш!

# 223
  • Мнения: 286
Леле,момичета изпаднала е темата ни чак на 3 страница Naughtyкъде сте се скрили newsm78
стига софри и купони дайте отчет тука разкажете,споделете,как изкарахте празниците Hug

Незнам в Чирпан как е но в Благоевград има много сняг и децата така му се радват и вчера и днес като ги изведа по 1 час се борим в снега а аз направих вече към 400снимки сигурно на снега,ще направя албум и ще ви покажа,нямаме шейна но едни комшийски деца ги повозиха вчера,а днес направо затъваха до коремчетата в снега много беше готино Laughing
И форумска тукашна среща проведохме пред моята камина на по винце,сега качвам снимки ще ви покажа,и от новогодишният купон също Wink
Ето форумската среща у нас
Ето и Новогодишният купон

# 224
  • Мнения: 0
ЧНГ!!!
Тук има много сняг,откакто е завалял не е спирал.Има почти 20 см.Като в бяла приказка е ...Само черните съграждани се мяркат тук и там и не остават незабелязани.... Joy
Аз съм още с корем ама кои знае до кога ,засега няма нишани за излизане....нека да стои на топличко  ,да не бърза още Heart Eyes
Аиде лека вечер на топлички и с чашка винце и мезенце.....  love001

Общи условия

Активация на акаунт