Чирпански мами и деца чакат с радост Коледа!4

  • 16 200
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Ей,jinjer_78,голям купон,голямо чудо!! HugБраво на вас,много весело сте изкарали! Peace
И тук има голям сняг,днес Инка 2 пъти излиза да играе вън,ама сутринта така се беше овъргаляла,цялата беше мокра,държеше така,все едно е на плажа и се рови в пясъка GrinningСега се каним да влизаме в банята,започва се пак всичко по старому след дългата почивка Cry
Добре,че вчера се прибрахме,че като гледам вън какво чудо е,не ми се пътува в тая обстановка.
Ние изкарахме новогодишната нощ в Хасково,при кумувете ни!!Изкарахме си мноооого добре,той кума беше на мисия и 6 м.не се бяхме виждали,така че имаше какво да си кажем,а и не само да си кажем. cheers newsm68Ние като се съберем заедно,много се веселим,това са ни най-добрите прители,много ги обичам!!!  love001
После изкарахме и Васильовден,баща ми е Васил,напразнувахме се едно хубаво!!!
И аз направих доста зимни снимки,но няма време да ги качвам,като го направя веднага ще пускам да гледате как се веслим!!
Хайде чао за сега и успешна нова година!!!

# 226
  • Мнения: 1 898
Честита нова 2009-а и от мен!
Нека е успешна, щастлива и изпълнена с много положителни събития и емоции!  bouquet
Останах без компютър тези дни, съответно и без интернет, така че сега се връщам назад в темата да прочета пропуснатото.

# 227
  • Мнения: 286
Добро утро момичета
сипвам по едно кафенце че и аз сега ще си го сръбна на две на три,защото разбойниците са около мен

Аз реших сутринта да не ги водя,защото през нощта кашляха и двамата Криси по зверски,но и Аси кашля в някакъв момент,а и като си помислих как ще е студено в детската а и в този сняг да ги водя направо ми дожаля,сега съм ги сложила на малка масичка и закусват единият филия препечена със сирене другият с мед и чай пият и само надзъртат при мен на компа,по късно Жоро ще ни заведе при докторката че незнам вече много кашля лошо Криси особено като легне Tired
Желая успешна седмица и година по принцип на всички работари а на тези които не са в други области Peace

# 228
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!Дано от сега нататък активността е по-голяма.Има мами,които отдавна не са влизали.Дани,новогодишния ви купон е бил супер.Поне си се изпразнувала и заради нас WinkА дано юнаците се оправят по-бързичко и да яхват шейните,че тоя сняг вън не е за изпускане.И аз все още съм си с корем.Още малко остава.Жалко че в такова време трябва да стоя в къщи-не ме пускат да излизам,че ако недай си боже падна и ще се пръсна Joy.Целувки от мен.Лека и успешна седмица на всички!!!

# 229
  • Мнения: 286
Ех Светле,ще стискаш зъби още малко пък после ще си гушкаш малко сладко бебче Hugа вън не е толкова много за разходки,от вътре на топличко по-добре изглежда,е че не естрахотно да се бориш в снега и замеряш с топки но одеве като ходихме до доки пълен ужас мъжа ми кара едва едва,само улиците и те не достатъчно разринати а пешехотците да летят,няма къде да остави колата,а бе ужас,изписа ни сиропче и капки за нос и да продължавам с противоалергичните капки и да пръскам вентолин и това е  Sickдано му помине на Криската тази лоша кашлица която го мъчи най-вече като легне или тича Sadа Аската само сополки от време на време,да се надяваме че неговата е била инцидентна Praynig
Ох само крещя като ненормална чак главата ме заболя от тях и не слушат и това си е ,сега не искат да спят борят се в едното легло играят си на бебета и майки  и луда работа,тъкмо им сложих да ядът сандвичи на обед уж по-на бързо и айрян като се разлигавиха Асен с едно движение разля айряна по килима- Twisted Evil Rolling Eyes #Crazyнаправо полудях,,,,,,,,,,,,
Довечера ще пропусна английският че в това лошо време,каде ще хода Crossing Arms

# 230
  • Мнения: 58
*Честита Нова Година!*



Най-искрени благопожелания за здраве и сили,

за ползотворни дела,

за топлота и доброта - дарявани и получавани,

за дни на радост с усмивки и веселие,

за мигове на сбъднати мечти.

отново на работа, нямахме интернет по празниците и не можах да бъда активна
Диде дано се оправят малчуганите по скоро, не сме се чували и с теб
а бъдещите мами за сега да си стоят в къщи има кога да излизат, чакаме с нетърпение и техните бебчета/нали ще ми давате да ги гушкам-аз малко съм си объркала професията ,обожавам бебчета/

# 231
  • Мнения: 15
Цитат
аз малко съм си объркала професията ,обожавам бебчета/
JoyАми Доре то не е късно още.Стига да ти се учи.Аз ще ти помагам  WinkА за гушкането-живи и здравички да се родят напролет ще ги гушнеш и ти.Тъкмо тогава ще са за гушкане.Дани да гушнеш юнаците заради нас.И няма да им се караш. Hug за всички.И пишете къде- се загубихте???

# 232
  • Мнения: 11
ЗА много години!!!!!Мили мами,бъдете живи и здрави и все така усмихнати.
Много други работи  исках да ви пожелая,но ...вие си го знаете.
Весело сте си изкарали всички и това е най-важното.
На Дидка дечицата да се оправят,че снегът ги чака.
Ние сме добре горе долу.Нямаме и снимки,изобщо голям застой.Не харесвам зимата и ми действа подтискащо.

На бременните мами,пожелавам леко и бързо раждане,да не се страхуват и много радост.Бъдете силни и смели,не остана. Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 286
Павлинче,как работи лаптопа newsm78доволна ли си от готиният подарък Mr. Green,а на твоята кухня не видяхме май снимки Thinking
Ние като цял ден си стоим в къщи и се чудя какво да ги занимавам между готвенето прането простирането и т,н, та беше ни се развалила бравата на вратата на хола и Жоро се накани днес да я смени и децата много впечатлени искат и те да поправят,пък аз бях скрила едни детски инструменти които бяха комплект с камиончетата които им изпрати Дорето за нова година и сега им ги дадох-по 2 отверки и един ключ,ехе те като се разпоправяха тези деца hahahaспаха в всяка ръка с отверка без да ги пускат hahahaмного бяха сладки Mr. Greenи като станаха им нарисурахме на един дълъг картон от ламината писта и гараж за малките колички Laughingголямо шофиране пада,ту до Чирпан идват ту до Банско ходят(на ушким де) Joy
Утре смятам да ги водя на детска,вече не кашля Криската така лошо и ще продължа с елачите Tiredтам си е друго по-разнообразно у нас едно и също Naughty
Пък и аз да поуча малко утре по английски всичко забравих и в понеделник пропуснах ами много трудно наваксвям после Rolling Eyes
Лека вечер ви желая и по-голяма активност утре моля Hug

# 234
  • Мнения: 286
Добро утро
Честит имен ден на Ивановците и Иваните,живи здрави  и успяващи в живота!Весел празник на всички празнуващи!  bouquet
Аз блаженно си пийнах кафенцето сега пред компа след като заведох децата на детска Mr. Greenтолкова съм нервна за сто човека а искам още деца това не го разбирам #Crazy Rolling Eyes
Желая на всички един хубав зимен ден!

# 235
  • Мнения: 15
Честит празник на всички именици!
Много здраве,късмет и усмивки!

# 236
  • Мнения: 286
Я да ви покажа една коледна фотосесия по пижами на моите момчета Wink
http://danijoro.multiply.com/photos/album/17/Fotosesia_po_pijami … novogodishna-2009

# 237
  • Мнения: 50
Честит имен ден на всички именници!Да сте живи,здрави и все усмихнати! newsm51
jinjer,абе много хубави тея вашите момчета,и как само единия прилича на теб ,не е истина.Знам им имената,ама кой кой  е незная GrinningПодсказвай!

# 238
  • Мнения: 286
Добро утро,ох изпих си бозата и си изядох геврека,но сега ще сложа и по кафе Joyама че съм пордот hahaha
Ох да ви се оплача като водих децата към 8,30 така се изтрясках на земята че сега много ме боли опашката Cryмного се натъртих Sickне съм падала от непомня колко години и сега за секунди биях на земята на един лед ужас,толкова силно ме боля имах чувството 2-3 минути и като станах направо ми прилоша всичко ми се размаза повръщаше ми се абе кошмар ви казвам,пазете се много и внимавайте,постоях малко и се взех в ръце защото трябваше да заведа децата до градината все пак,ох ужас и сега ме боли и сигурно ще ме боли поне 1 седмица Tired
Силве,този дето ти прилича на мен е Кристиан на моята майка съм го кръстила,а другият е Асен на свекъра и той пък много прилича на моя мъж,и благодаря ти за комплиментите,за мен са сладури нали са си мои Mr. Green
Ох ще си охкам и ще си пия кафето какво да правя,а на курса по английски умирачка от студ,работи някакъв климатик ама е толкова студено че не ни се учи чак ужас,и като пропусна веднъж докато вляза в час #Crazy
Днес ще си стоя на топличко до каменката,а вие внивайте с пътната обстановка Naughty

# 239
  • варна
  • Мнения: 90
Здравейте, чирпански мами Simple Smile Много се радвам , че виждам познати хора Simple Smile И аз се присъединявам към вас . Дидо , виждам ,че си имаш две прекрасно момченца - браво , изненадах се приятно . За Таня -знам , даниела ми каза ,че е станала леля Simple Smile. Незнам , може би и с други мами се познавам , но така само по име , не се сещам . За протокола : Антонина , 78 година ( с дида бяхме съученички ) имам си момче -Калоян Simple Smile. Ще се разписвам отвреме на време тук
На всички , честита нова година , много здраве и любов да има в къщите ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт