Ovulacia *Б*

  • 15 940
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
Теста за бременност е положителен, дори когато втората чертичка е едва забележима. За тови за ову трябва да са еднакви - така пише.

Зъхи - според мен щом два дни подред са ти почти еднакви - значи ову-то е около тези дни. Лекарите са ми казвали че тестовете не са най-сигурния метод, защото не винаги отчитат точния ден на ову-то. Според мен можеш да направиш още един тест (но честно си признавам че ако бях на тове място щях да правя тестове докато не почне отново да избледнява втората чертичка)

При всички положения задължително да бебеправите всичките тия дни и да има по 24 часа разлика между "близките срещи" (за да се ъпгрейтнат плувците). Хайде стискам всичките палци за добра новина сле 20-тина дни.


Абе аз така и смятам - ще си купувам още няколко дни тестове, най-малкото ми е любопитно какво ще покажат. Wink  Ама този месец се разорих с тия тестове!  Imp  
То точно около 24 часа се пада, защото все по едно и също време се случва - вечер, като се приберем от работа и сложим отрочето да спи!  Laughing Мисля обаче дали 24 часа са им достатъчни...Нали пишеше някъде, че трябва през ден, ама като ни е шубе, че можем да изпуснем ДЕНЯ!   Rolling Eyes  Embarassed  Imp

# 16
  • Мнения: 3 634
Ooо Зъхи, и крачетата да вдигаш нагоре, ей...!!!  Grinning  Wink

# 17
  • Мнения: 920
Зъхи питала съм чичо доктор....той каза че 24 часа им стигат....така че....дерзайтееееееее

 hug +:2kiss2:  =  ylinfant

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Мама от Финландия
Ooо Зъхи, и крачетата да вдигаш нагоре, ей...!!!  Grinning  Wink


Оле, знам че трябва, ама ме е срам!  Embarassed  Laughing Много такова...некомфортно ми става!  Stuck Out Tongue Гледам да ги вдигна за малко, като мъжото е до банята!  Laughing Това с лежането по корем по ми харесва!  Wink

# 19
  • Мнения: 920
Цитат на: Зъхи
Оле, знам че трябва, ама ме е срам!  Embarassed  Laughing Много такова...некомфортно ми става!  Stuck Out Tongue Гледам да ги вдигна за малко, като мъжото е до банята!  Laughing Това с лежането по корем по ми харесва!  Wink


Зъхи изчети това :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1981

и вярвай срама ти ще изчезне!

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ох, посмях се пак!  Laughing  Laughing  Laughing Аз съм го чела и преди, ама това е направо за аналите на форума!  Wink  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 567
Men izobshto ne me beshe sram da si vdigam krakata i dvatama s muja mi samo se smeehme...sediala sum po polovin 4as taka, napravo se shvashtah cialata zimata.. Grinning

# 22
  • Мнения: 3 634
А аз смея ли да си призная, че веднъж дори и заспах така. Събудих се час по- късно (трябваше да ставам и да ходя на работа) цялата схваната. Едвам се отлепих от стената и се раздвижих... Та внимавайте да не заспите.

# 23
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Мама от Финландия
А аз смея ли да си призная, че веднъж дори и заспах така. Събудих се час по- късно (трябваше да ставам и да ходя на работа) цялата схваната. Едвам се отлепих от стената и се раздвижих... Та внимавайте да не заспите.


 Laughing  Joy  Joy  Joy   Hands Clap  Laughing   Hands Thumbsup

# 24
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tia
по някога има такива единични случаи на безовулационни месеци (има си медицински термин ама ми избяга от главата).


Цикъл без овулация се нарича ановулаторен  цикъл. Напълно нормално е на всеки 13 цикъла да има по един такъв.

# 25
Ne se pritesniavai.Moiat cikal sashto e neredoven i mnogo se chudeh koga tochno sam v ovulacia. Nakraia otidoh na lekar (na 15 den ot nachaloto na poslednata menstruacia) i mi kazaha, che prednia den (14-ia) sam bila v ovulacia.Taka, che za drugia mesec shte znam.Otidi i ti na lekar.S goliama tochnost shte ti opredeliat ovulaciata i niama da imash poveche samnenia i pritesnenia.Uspeh! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт