Как се справяте с никненето на зъбите?

  • 6 551
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
Панадол и Нурофен давах като ги редувах..голям зор, голям рев беше..на 1 г. и 1 м.-има 16 зъба  ooooh! чак неща да се сещам какво беще.

# 16
  • Мнения: 332
И при нас е ужас, но главно нощем. Буди се през половин- един час, мрънка, неспокоен, вечно гледа какво да набута в устата. А са му излязли само 6 зъба, тепърва предстоят кътниците и кучешките, а те най-трудно излизат  ooooh! Не съм вярвала, че е толкова мъчен момент.

# 17
  • София
  • Мнения: 521
Търпение, гелчета, гушкане...

# 18
  • Мнения: 422
мале като 4ета 4е някой не усетили първите......на нас сега запо4наха отдолу,много реве и хлен4и и даже като и дам да су4е,след малко запо4ва да пла4е,тъкмо я успокоя давам пак да су4е и така се повтаря същото,докато се нахраним Rolling Eyesпомагат ли тези гел4ета да взема да и купя и аз едно newsm78даже ми се слу4ва нощно време спи и мрънка

# 19
  • Мнения: 1 512
Когато пробиваха долните си мислех,че с останалите зъбчета нещата ще са по-розови.Но уви.С горните е направо кошмар, оставям настрана реването,безсънните нощи и лигавенето и прибавям вирусната инфекция която се лепна на бебчо предполагам вследствие намаленият имунитет по време на зъбоникнене.А относно гелчетата всички са с временен ефект,за масажиране и дума не може да става тъй като не дава да се докоснеш до устичката.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 777
 Давала съм на дъщеря ми,като последен вариант(след гелове и сиропи), да смукне резенче студена ябълка,много ни помогна.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Давам хомеопатично преди сън- Chamomilla.

# 22
  • Мнения: 789
Въоръжавах се с търпение и Дентанокс Peace.

# 23
  • Мнения: 544
Видях че на някои са помогнали студен морков и студена ябълка и се сетих, че има едни играчки - чесалки за венци, пълни с вода. Дали няма да помогне ако се сложи това в камерата да замръзне и после да се даде на детето. Мисля си че като го лапа студено ще му облекчи болката.

# 24
  • Мнения: 317
Това може и да помогне, стига детето да го ползва по предназначение. И все пак става само за първите зъбки според мен. После не може да го захапе. newsm78

# 25
  • Мнения: 5 026
Панадол съм давала, мазане с гелчета разни....

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм мазала с нищо-на малката и изникнаха  без никакъв проблем

# 27
  • Мнения: 512
Аз май съм късметлийка!
Нямала съм никакви проблеми с никненето на зъбките нито при голямата, нито при малката ми дъщеря.

# 28
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Твоята история ми е до болка позната...До навършването на година на детето, аз не съм спала повече от два часа без прекъсване  ooooh! Не знам как ще се отразят при вас, но на мен ми помогнаха Дентокинд, хомеопатични хапченца за проблема със зъбите. В момента е 9.30 и мойта беба още си спи спокойно, а до преди месец това беше немисмлимо.....Успех.

# 29
  • Мнения: 4 335
Давам Дентокинд и мажа венеца с гел Пансорал,за сега добре се справяме.Дано всички излизат така лесно Praynig

Общи условия

Активация на акаунт