Коледа идва,зиматa е тук,а подарък имаме най-голям-Май ще се роди Беборан!№11

  • 16 585
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Мнения: 1
какво ще рече в заварено положение ще получават 90% от заплатата с 6 месечен осигурителен стаж!тези които са родили вече или тези които са бременни?????

# 227
  • София
  • Мнения: 6 212
Аз мисля, че значи тези, които сега имат бебета, по-малки от 9 месеца.
И един страничен въпрос - някой има ли представа каква е марката на количката от снимката в статията? Много ми хареса  Simple Smile
П.П.Една приятелка сега ме осведоми, че била Маг Ингланд Принцес  Wink, но била тежка.

# 228
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
П.П.Една приятелка сега ме осведоми, че била Маг Ингланд Принцес  Wink, но била тежка.
Много тежка, поне по моя преценка.

# 229
  • Варна
  • Мнения: 618
                                                ОБРЪЩАМ СЕ СПЕЦИАЛНО КЪМ DAVE 86 
 МОЛЯ, ИЗПОЛЗВАЙ БУТОНА "РЕДАКТИРАЙ" И НЕ ПУСКАЙ ПОСТОВЕ С ПО ЕДНО ИЗРЕЧЕНИЕ. СЪЩО ТАКА ИМА ТЪРСАЧКА, С КОЯТО МОЖЕ ДА НАМЕРИШ ДОСТА ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСИ, КОИТО ТЕ ВЪЛНУВАТ. НЯМА НУЖДА ТЕМАТА ДА СЕ ЗАТОРМОЗЯВА С МНОГОБРОЙНИ ПОСТОВЕ С ПО ЕДНА ДУМА ИЛИ ЕДНО ИЗРЕЧЕНИЕ!


Извинявам се за отклонението!
Момичета, не съм ви забравила щъркелчетата, в новата тема ще ви ги сложа, ако някого изтърва, моля да ме извините, драснете ми на ЛС и ще го сложа. тези дни бях малко заета с работа, но вече съм свободна.
Бебата доста ме рита, нямам тъпение да отида на 22,12 да я видя и дано отново ми потвърдят, че е момиченце Heart Eyes
Утре заминавам за Поморие, на купонче от службата на мъжа ми, в неделя се връщам, надявам се да не надхвърлите много страничките на темата  Laughing Mr. Green

# 230
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
pystroo4ka да ти е жив и здрав тинейджъра! да те слуша много и да помага за беб4ето!   bdbaloni
 dido4ka направо не знам как ще удържим темата до 20 страници щом те няма Simple Smile весело и безаварийно изкарване !   bouquet
аз пак съм с болки и ще се постарая да полежавам, ама как ще стане мъж ми като го няма не знам. Rolling Eyes

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 4 553
Момичета, това моето бебе или е много спокойно или аз съм дебелокожа. След като чаках с нерви да го усетя за първи път, това стана минлатаседмица Пъвите 2-3 дни често го усещах и силно. Последните обаче най-много по веднъж на ден с по 2-3 ритника и толкова. Днес пък изобщо не съм. Не знам вече да се притеснявам ли, да чакам спокойно ли..... Като слушам повечето от вас разказват за цели серии ритници. Tired

# 232
  • Мнения: 10
pystroo4ka  newsm59 на синчето.Да расте живо,здраво и много щастливо.
На мен до сега само веднъж са ми взимали кръв и то беше още в 12г.с.Другата седмица съм на консултация и ще видим какво ще стане.
 desive78  и аз се притеснявам за тези ритничета.В началото го усещах много по често,но от 2-3 дни нещо не иска да ме безпокои често.Чувствам го много рядко,но пък малко по-силно.Незнам какво да си мисля.
Лека вечер на всички....и много целувки.

# 233
  • Мнения: 1
 Simple Smile здравейте Май-ски мамчета,прескачам от Априлките,където ми е мястото Wink само за  интересно инфо за тази неделя,забелязах,че Бубчето    Hug  се е постарала но ето и сайта да хвърлите по един поглед!!  newsm03 ...  леко бременеене и много положителни емоции!!!...  smile3503

# 234
# 235
  • София
  • Мнения: 6 212
За усещането на бебето - моята лекарка каза вчера, че отначало може да го усещам на 1-2 седмици, така че споко, момичета! Е, дано да е по-честичко де!  Wink

# 236
  • Мнения: 488
pystroo4ka  Честит Рожден ден на детенцето ти. Да помага на мама за бебето като се роди.  bowuu

Момичета нещо аз не съм в ред. Втори ден ми се гади, много позиви за повръщане и една отпаднала се чувствам. Случва ми се изведнъж през деня. Минава ми, после пак и така. Не съм болна, хремава или нещо от тоя род. Няма никаква основателна причина. И у дома и в офиса ми е топличко, хубаво.
Някой има ли някаква идея за това ми положение с гаденето в този месец. Ужас отвратително се чувствам. Точно все едно съм в 2-3 месец от бременността.

Аз също усещам бебето непрекъснато и повече следобяд и вечер. Рано сутринта никакво го няма.
Другата седмица съм при Марков и ще видиме какво ще е, за да знам как да се обръщам като говора за него.  Mr. Green

# 237
  • Мнения: 219
Здравейте момичета, моля погледнете тази тема, мисля, че ще има такива от вас, който ще ги интересува http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356507.new#new - става въпрос да поискаме пред НС да се включат и бременните майки към 31.12.2008 г в заварено положение

# 238
  • Мнения: 5
Здравейте сладуранки!
Благодаря за пожеланията отправени към моето синче Hug Hug

С това майчинство пак сме май от към страната на булката (хванати за палците )но да са живи и здрави

Лек и приятен уикенд на всички и БЕЗ НИКАКВИ БОЛЕЖКИ

# 239
  • Мнения: 825
Здравейте Майчета.
Много сте изписали, и докато ви изчета.
Аз също от 1-2 седмици се чувствам ужасно. Постоянно ми се гади, и почти през ден-два повръщам. А как ми се вие свят и ми става лошо  ooooh!
Точно като като в първите 3 месеца. Ама знам, че някои бременни могат да се чувстват така и през цялата бременност и не се притеснявам.
ЗАпочнах да пия витамини, защото реших че може да е от това, но няма промяна.
Обаче като хапна нещо, ми отминава, така че може и от глад да е.
Раличка, опитай да хапваш нещо в такива моменти, може да се почувстваш по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт