® E-bay - тема 18

  • 35 869
  • 851
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 346
и всички оставили оценка са с по 2-3 такива,много странно newsm78

# 796
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Всички оценки поставени на една и съща дата Joy явно хората са си получилинещата в един ден...
Нашите пощи да вземат да се засрамят Crossing Arms

# 797
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
и всички оставили оценка са с по 2-3 такива,много странно newsm78

Мда  Shocked

илонитка, и аз те съветвам да си намериш друг продавач!

# 798
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Аз съм го зарязала веднага
Ама поне да се посмеем.До сега никога така детайлно не съм обръщала внимание на фийтбека , но това тука просто ти вади очите Shocked

# 799
  • Sofia
  • Мнения: 277
Момичета, и аз да се оплача, че чакам от Китай едни бижута-3а 6 паунда са, но тъпото китайче, беше написало, че нещата са в Англия, а не в Китай-аз затова и поръчах, но чак после по фийдбек видях, че всъщност става вапрос за Китай и ми стана лошо- вече си чакам 1 месец и нищо-повече от Китай, кълна се-НИЩООООО #Cussing out

# 800
  • Мнения: 251
Искам да попитам има ли някой получил си покупката от Китай,Тайланд,Хонг Конг.............Масова практика ли са измамите от там,или в повечето случаи има надежда да си получиш платеното?
Харесах шапка за малката за £6.00 с доставката от Хонг Конг,та много се чудя.Не ми е за парите,нищо не са,но защо пък трябва да пълня нечия гуша......... Crossing Arms

# 801
  • Мнения: 434
Искам да попитам има ли някой получил си покупката от Китай,Тайланд,Хонг Конг.............Масова практика ли са измамите от там,или в повечето случаи има надежда да си получиш платеното?
Харесах шапка за малката за £6.00 с доставката от Хонг Конг,та много се чудя.Не ми е за парите,нищо не са,но защо пък трябва да пълня нечия гуша......... Crossing Arms

Аз миналата седмица си получих една пратка от Хонг Конг. Peace Но чаках  около месец.

# 802
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
и аз съм получавала 2 пратки от среброто Mr. Green

# 803
  • София
  • Мнения: 940
Момичета, помагайте имам един проблем с един диспут. Значи върнах стоката на продавача, пратила съм номер на препоръчания пакет. Вече повече от месец не ми дават решение от paypal. Пишат ми че имат проблем да ми проследят пратката, а продавача се прави на ударен.
Има ли вариант да изкарам документ от пощата, че продавача си е получил стоката?

# 804
  • Мнения: 1 030
Момичета, помагайте имам един проблем с един диспут. Значи върнах стоката на продавача, пратила съм номер на препоръчания пакет. Вече повече от месец не ми дават решение от paypal. Пишат ми че имат проблем да ми проследят пратката, а продавача се прави на ударен.
Има ли вариант да изкарам документ от пощата, че продавача си е получил стоката?
Имам същия проблем! Услугите на бг пощи са направо #2gunfire
И аз съм им изпратила тракинг номера, но в пощата ми обясниха, че все още не предлагат услуга проследяване #Crazy. Пратката ми е за Англия, а в сайта на Роял мейл пише, че не могат да бъдат проследявани пратки, изпратени от чужбина...В сайта на бг пощи има данни, кога пратката е напуснала БГ, нищо повече...Звънях по телефона, ходих лично в пощата, подадох жалба, че пратката не е получена / всъщност не знам дали е получена, защото продавачът няма сметка да каже, че я е получил, защото трябва да ми върне парите!/ и сега имам входящ номер на жалбата, а времето за отговор от страна на бг пощи било....3 месеца!!! Изумена съм, ядосана, но ...какво да се прави! Чакам вече месец и половина ПП да се произнесат, но и те не могат да направят нищо, при положение че нямат доказателство, че продавачът си е получил пратката обратно! За капак на всичко, не стига, че си платих за изпращането, а и паундът падна толкова много, че вече съм на загуба 10 лв за изпращането + 16 лв от разликата в курса при плащането!

# 805
  • София
  • Мнения: 940
Моята пратка е за Китай и при мен само се появява пратката само кога е приета в офиса на пощата. На всичко отгоре имаше проблем в сайта на пощата за проследяване на пратката и искаше парола  #Cussing out . Незнам коя им е пощата в Китай да видя дали мога да проверя, но ме съмнява че ще мога. Пък и китайски не разбирам още. И аз ще отида след празниците да подам жалба  ooooh! . И на мен трябва да ми връщат в лири и аз съм на загуба, но ... какво да се прави.

# 806
  • на пистата
  • Мнения: 5 873
чакам 7 пакетчета и ни едно няма Sadедното беше костюмченадядо коледа което вече не ми трябва а е от 30.11.ще си искам парите за него Crossing Arms

# 807
  • София
  • Мнения: 588
И аз чаках едно костюмче на дядо Коледа и едни коледни лепенки за нокти от САЩ Sad Платени са съответно на 23.11 и 27.11. Писах преди десетина дни и на двамата продавачи, отговориха, че нещата са пратени в деня след плащането. Само че така и не ги получих Naughty
Сега се чудя дали да пускам диспути - това са ми първите неща от щатите и не знам колко пътуват нормално и дали проблемът не е в нашите пощи... А и хората твърдят, че са ги пратили... Въобще не знам какво да правя ooooh!

# 808
  • Мнения: 4 215
И аз чаках едно костюмче на дядо Коледа и едни коледни лепенки за нокти от САЩ Sad Платени са съответно на 23.11 и 27.11. Писах преди десетина дни и на двамата продавачи, отговориха, че нещата са пратени в деня след плащането. Само че така и не ги получих Naughty
Сега се чудя дали да пускам диспути - това са ми първите неща от щатите и не знам колко пътуват нормално и дали проблемът не е в нашите пощи... А и хората твърдят, че са ги пратили... Въобще не знам какво да правя ooooh!

Аз чакам до 42-43 ден и пускам  диспут. Защото може да не получа нито пакета, нито парите. Така поне ми възстановяват парите, а ако дойде и пакета, ги плащам отново.

# 809
  • Мнения: 8 242
Възстановяват ли цялата сума, вкл. пощенските  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт