Къде в Пловдив? - 44 тема

  • 53 952
  • 746
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 43"

Предишни теми


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Аз ли ще се нацеля първа? И да не е само запис - в Дика дали имат вече намаление?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Запис!След малко ще кача снимка на едни обувчици силиконови с цвете и камъни,продават ги във Фабиано.Сега ги няма вече.Дали някъде другаде сте ги виждали....

# 3
# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Останаха ли някъде магазини за дамаски? Искам да претапицирам само част от дивана и се чудя къде да ходя да търся същата дамаска  ooooh!

# 5
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
За съжаление от мен един гол запис.  Blush

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Вещице, на "Марин Дринов" има такова магазинче - точно отстрани на Бирената фабрика. Мисля, че все още работи, но не съм минавала оттам вече два месеца.

# 7
  • Мнения: 41
Вещице, на "Марин Дринов" има такова магазинче - точно отстрани на Бирената фабрика. Мисля, че все още работи, но не съм минавала оттам вече два месеца.

Maгaзинът си работи. Peace

Момичета къде в Пловдив има магазин Зара?  bouquet за отзовалите се  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 053
♥Elfita♥    bouquet

Доколкото разбрах магазин на "Зара" ще правят в МОЛ -Пловдив  Laughing Laughing

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вещице, на "Марин Дринов" има такова магазинче - точно отстрани на Бирената фабрика. Мисля, че все още работи, но не съм минавала оттам вече два месеца.

Точно от там купувах и нашата, когато ни правиха дивана по поръчка. Цените са поносими, а и майсторът ни работеше с тях, та ползвахме и малка отстъпка.
Вече младите /брат и сестра или мъж и жена бяха ... не помня връзката/ се занимават с магазинчето и са много отзивчиви.

Магазинът се намира много лесно. Ако се кара по бул. "Източен" от кръстовището с "Мария Луиза", посока бирената фабрика, на първия пешеходен светофар се завива надясно и се плъзгаш по самата ограда на фабриката. От ляво ти се пада тя, от дясно почват жилищни блокове и следиш в основата на един от тях е магазинът за дамаски. Горе-долу 50 метра по улицата надолу е.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Останаха ли някъде магазини за дамаски? Искам да претапицирам само част от дивана и се чудя къде да ходя да търся същата дамаска  ooooh!

Срещу МОЛ Пловдив в една нова кооперация. Мисля, че и на "Отец Паисий", след Ситела Голд, е същият магазин, но къде има по-голям избор.  Thinking Може да питаш и в мебелен магазин, там обикновено имат мостри и може пък да се съгласят да ти дадат координати на доставчици или при тях да поръчаш.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
 Hug

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
tonitabrandtner, unique-alna, razel_dazel, благодаря   bouquet

# 13
  • Мнения: 812
Аз ли ще се нацеля първа? И да не е само запис - в Дика дали имат вече намаление?
Да,вече имат намаление в Дика и  в още няколко магазина на главната

# 14
  • Мнения: 1 203
Повтарям се, но не получих отговор Embarassed

Бихте ли ми казали къде в Пловдив има продукти на Korres и Institut Arnaud ? Предварително мерси bouquet 
 

 
 
 

Общи условия

Активация на акаунт