ЗИМАТА НА ПРАГОВЕТЕ ЧУКА,ВСЯКА С ДВЕ ЧЕРТИ СЕ ФУКА...(08.12-14.12)

  • 13 257
  • 215
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 270
Аз се включвам да опровергая суеверията:
ейнджъл - не ми е ставало лошо от нищо и съм се хранила, както преди да забременея;
иси - носих бебето си много високо;
бебето ми беше момченце
Момичета, най-важното е да родим здрави дечица, а не от какъв пол са, нали?!
Жаки - да ти е живо и здраво майчето и пак баба да я направиш Hug Praynig

# 76
  • Мнения: 674
Здравейте и от мен Hug

Стеф честито сърчице Heart Eyes

Жаки да ти е жива и здрава майчицата Hug

Честит празник на всички празнуващи  bouquet

# 77
  • Мнения: 7 201
Здравейте!Честит празник!

Нека св. Ана ни закриля и скоро да има още похвалили се двучертичкови! Praynig Praynig
Жаки,да ти е жива и здрава майчето!  bouquet
Стефи-честито сърчице!Ето виждаш ли,че е точно където трябва и всичко си идва на мястото. Hug Heart Eyes
Подкрепям Прити за суеверията,важното е да ги имаме,живи и здрави рожбичките си! Peace

# 78
  • Мнения: 2 617
Здравейте и от мен!  Hug

Честито на всички празнуващи днес  (Жаки, специално за мама   bouquet)- а денят на св. Анна е особено важен за всички нас тук, защото според легендата тя се е молила много, много дълго време за рожба. И я е получила - дано и ние да имаме мечтаните си дечица!  Praynig

Аз да ви се оплача - малко ми е мъчно днес, защото това беше името, което си бях заплюла за момиченце (макар че - да се включа по темата за суеверията - всички бабини деветини казваха, че ще е момче, но така и не се стигна до това да разберем)  Sad... нищо, другия път.

Хубав ден на всички ви!  Hug

# 79
  • Видин
  • Мнения: 961
 HugБлагодаря за поздравите, момичета!Да ви се връщат! Hug

Аз сина ми го носих високо, не съм повърнала нито един път и не ми се е гадило изобщо.
Моя приятелка беше бременна по същото време, също така не е имала никакви проблеми и си роди дъщеричка.
Така че от симптомите не зависи пола на бебето Peace

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Честит имен ден на майката на Жаки!Да е жива и зрава!
Момичета.честит празник!Аз си пожелах днес нещо на този празник.
За суеверията не им вярвам!Сладко солено.Божа работа си е!
Илианка ние май по едно и сащо време дебнем яйцето!
Милейди.как си?

# 81
  • Мнения: 33
Здравейте момичета,
Тази тема е пълна с позитивизъм и мисля зарежда всеки като мен, който е надникнал вътре. Благодаря за нея!
Пожелавам на всички да се случи това, което биха искали, и ако може, нека е по-скоро  newsm10
На празнуващите днес пожелавам да са много щастливи    bouquet
Мен не ме познавате, но от това, което чета, спадам към графа нечакаща Wink
Закъснява ми само с ден, но снощи си направих два теста, които показаха розова втора чертичка. Дори изчаках мъжът ми да ги види, за да съм сигурна, че желанието ми не ме подвежда  smile3506
Ще изчакам още някой ден и ще си направя пак, за да не се самонавивам предварително  newsm17

# 82
  • Мнения: 1 165
Добър ден момичета!
Иринка мила ние от няколко месеца насам сме все по едно и също време и в гонитбата на яйцето и в НЕ чакането.Но ние този месец нямаме никакви шансове за успех,защото правихме секс само до 11 ден включително.Но на теб ти скискам палци да сте успели.
А по темата за определяне пола на бебето по симптомите...на мен ми се гадеше постоянно,но въпреки това съм повръщала само веднъж /незнам как успявах да се овладея/.А бебчето ми беше момиченце.Така че за мен това са си точно бабини деветини.Това обаче не означава,че никой не трябва да си вярва на суеверия,аз лично не вярвам
Честито на всички именници днес и на тези,които имат повод за празнуване.Бъдете живи и здрави момичета и не се отказвайте от мечтите си-те са смисъла на живота ни  Hug Hug Hug

# 83
  • Мнения: 141
Перпето тихичко честито! Praynig
Момичета аз още се лутам за ендокринолог. можете ли да ми препоръчате някой в Пловдив или региона?
Искам да Ви попитам дали може гинекологът ми да ми изпише лекарствата за висок пролактин, или трябва да е ендокринолог? При Вас как беше в такъв случай?
Вчера личната ми каза, че никой ендокринолог няма да ми даде направление за ЯМР в края на годината!? Ами аз какво съм виновна, че точно сега ми трябва това!  Нали затова плащам здравно!

# 84
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Здравейте,явно и този месец няма да видя  двете чертички  Cry Лелката  ме навести тази сутрин .Искам да кажа на тези момичета на които им предстои да си правят тест за бременност да не вярват на двете чертички след посоченото време в листовката,защото като ти дойде след това е много разочароващо Sad Sad Sad  .
Благодаря на всички,които ми стискаха палци.

# 85
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Perpeto тихичко честито,много да се пазиш. Praynig
divinence много съжалявам :hug:Nadejdata 08 лекарствата за висок пролактин,се изписват от личния гинеколог.

# 86
  • Мнения: 9 120
Съкровища, много сте мили, както винаги, благодаря ви от сърце!!!
Аз съм малко по-добре сега с лекарствата, макар че пак ми е лошо, но е някак си контрoлируемо. Наистина е адаки неприятно и не мога да се насладя на щастието - не мрънкам, не ме разбирайте погрешно, обаче когато тялото агонизира, трудно може да се успокои умът...ама се изказах и аз ooooh!

Наде - настоявай даскалов да ти изпише нещо за пролактина, за да си спестиш ходене до ендокринолог, но ако все пак те прати, има страхотен специалист във ВМИ, Павлов му беше фамилията, потърси координати в нета Hug

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 17:41 от .:.Stef.:.

# 87
  • Мнения: 33
divanence мила, не се разочаровай. Може би мънико иска да е "изненада" за Новата Година  newsm51

# 88
  • Мнения: 1 001
момичета благодаря ви за пожеланията Hug
Perpeto,добре дошла и тихичко честито
divanenceсъжалявам за лелката мила ще стискам палци за другия месец.
Стефне мрънкаш  Hug много добре те разбирам и знам за какво говориш.Като бях бременна с сина ми толкова много повръщах до третия месец че бях заприличала на зомби.но всичко отмина в края на 3 месец и се насладих на бременността си.желая ти скоро да се насладиш напълно на твоята Hug Hug

# 89
  • Мнения: 304
Диваненце, много съжалявам за лелката. Толкова много ти стисках палци...  Hug Вдигай бързо нослето и с нови сили напред, няма да се предаваме!

Общи условия

Активация на акаунт