Отговори
# 105
  • Мнения: 2 422
Хаха-кафенцето на Розичка се киндилка.. Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy

Относно за колите японките са здрави много но гният това им е проблема, а Ауди и всичко що е немско няма грешка но е скъпо за подръжка Peace

Миле честита ви кола Hug

# 106
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug
Зюмбюлче,късмет мила Praynig Praynig Praynig
Мира,липсваш ни Hug
Днес ще ходя да си пусна малко хормончета Sad

# 107
  • Мнения: 3 294
Добро утро и честит ви петък , свърши се и тази седмица  Tired

Ели благодарско за кафенцето , стискам палци за хормоните  Praynig Praynig

Зюмбюлче  Praynig Praynig

# 108
  • Мнения: 1 062

Желая Ви хубав, макар и дъждовен ден !
Гледам все още има от закуската и кафето на Ели,
затова няма да трупам още на масата, особено кандилкащи
се кафенца  Joy макар че кандилкащото какао го изпихте  Joy hahaha  Crazy Mr. Green

Ели, стискам палци за резултатите  Hug Praynig Heart Eyes

# 109
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро и от мен!
Ели,мерсаж за кафенцето и закуската!Много стиснати палчета и от мен имаш! Praynig
Мира,липсваше ни  Hug ,но напълно те разбирам и аз изпадам в такива състояния и моменти понякога  Sad ,но то си е абсолютно нормално–падаме,ставаме,поотупваме се и ПРОДЪЛЖАВАМЕ! Simple Smile
Зюмбюлче, Praynig Praynig Praynig
Рози,напрви ми прИмоция и добра оферта  Laughing за снежните топки,че тук нещо не мога да се настроя коледно без сняг newsm78 ...

# 110
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета  Grinning
Аз напоследък рядко пиша в темичката, но съм на друга вълна. Скоро, съвсем скоро ще ставам леля и чакам с нетърпение двете сладурчета. Вече гледам по магазините за сини дрешки и се вълнувам много!
Зюмбюлче, стискам ти палци и занапред всичко да е наред и най-вече - един хубав двучертичков резултат  Peace
Розичка, мерси за хубавата почерпка и пожеланията!
Вие тука обсъждате коли - какво да ви кажа  newsm78 Важното е да вози  Wink и да се чувствате комфортно в нея. А ако питате моя Боби - него не го впечатляват коли  Naughty...виж - автобус - става! Голям, с много фарове и много седалки! Той беше разочарован като купихме новата кола. Каза ни7 "Другия път, тате, да купиш автобус!" Ами това - шест-пет няма  Laughing
Приятен петъчен ден, момичета!  Hug

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 11:16 от lea

# 111
  • Мнения: 1 062

Рози,напрви ми прИмоция и добра оферта  Laughing за снежните топки,че тук нещо не мога да се настроя коледно без сняг newsm78 ...
То да не мислиш, че аз мога да се настроя.
Когато живеех в София, си знаех - зимата има сняг  Laughing
В Плевен - същата работа....то там зимата пукаш от студ, а лятото от жега  Mr. Green
Във Варна обаче.....снега винаги ни изненадва.....я го има, я не  Joy

# 112
  • Мнения: 3 246
хе привет и от мен петъчно Hug
Лея, много хубави трепети са те обзели, ха дано всичко е наред и скоро се похвалиш с племенничета Hug  и да поздравиш малкия юнак  Hug, хм радвай се че не е поискал хиликоптер Wink
Мира Hug
Зюмбюлче Praynig Praynig Praynig
Ели стиснати палци за резултатите и от мен

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 16:35 от kali 7

# 113
  • Мнения: 1 768
Ох , стигнах до компа да драсна два реда.Уж съм свободна , ама хич не съм се спряла.Днес станах в 6 закарах мъжов на работа , ходих до Пазарджик и се върнах , разходих кучо и ей ме на  Laughing
Петък било днес , ден на майстора или майсторицата  Joy

Хайде от мен по едно чайче с коняче за затопляне , нооооо да се разберем за бременелките само чайче  Joy
Гуш на всички и хубава петъчна вечер  Hug Hug Hug

# 114
  • Мнения: 3 246
marinex, спри се бе душа - нали уж щеше да си почиваш Hug аз ще си пийна от чайчето, че съм още на работа и  ще ми се замота главата. Слънце как е котешкото и кучешко царство

# 115
  • Мнения: 491
Hug Благодаря ви мили, че ме подкрепяте от първият ден. Аз сега се върнах от инжекция, нищо работа ама пътя много нещо, аз сама си ходя с колата, че и двамата си губим деня, а времето в България е златно Wink
Миле, честит ви лек автомобил, с здраве да си го карате!
Маринексче мерси за чайчето имам нужда!
Мира Hug Hug Hug
HugЕли нямам търпение да те видя през почивните, така и така си пътувам ще се видим след толкова време Simple Smile
Пожелавам ви много късмет приятен уикенд и не забравяйте Коледа наближава  Close-mas:

# 116
  • Мнения: 4 589
Привет мацки,

аз днес нямах време за кафето на Ели и за коняка на Маринекс, от 9ч. съм в Токуда. Милото ми мишле голям герой се оказа, да стискаме палци всичко да е наред с очето.

Аз утре отивам на Коледно парти в Банско и нямам търпение да се поглезя малко със СПА, плуване, масажи и разни такива глезотии.

Така че ви желая хубава и слънчева събота и неделя и до скиф.

# 117
  • Мнения: 1 284
Ники,браво на Алекс HugДано скоро си я гушкате у дома Praynig Praynig Praynig
Зюмбюлче,и аз нямам търпение да те видя слънчице златно Heart Eyes Hug Hug Hug
Маринекс,аз ще си пийна от конячето за загряване,определено имам нужда Blush
Днес ме боднаха,резултатите чак в сряда.Благодаря за палците момичета Hug

# 118
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Лея, аз минах по тоя път в очакване да бъда леля. Сега съм леля на един сладък бонбон на 3 месеца и е страхотно , да знаеш.

# 119
  • Мнения: 4 589
Ох, аз ако ви кажа от кога съм леля, племенницата е на 21 год., а племенника мина 18 год. да са ми живи и здрави.

Сега наши бебчета трябва да гушкаме.

Общи условия

Активация на акаунт