Нова година 2009 в Малта и Сицилия

  • 5 353
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Е, стига де-дай още малко! Моля! Аз, честно казано също се оглаждах за там около празниците, но лек финансов срив ни остави в Бг.Сега разбирам, че лятото е по-добре да се отиде там.Много ми се иска да видя Малта.Доста попрочетох за дестинацията и все хубави неща.Има и много туристически забележителности.Сицилия също влиза в евентуалните ми пътешествия...

# 16
  • Мнения: 80
Съветвам те да отидеш началота на август PeaceТогава започват яки намаления по магазините,топло е идеално за плаж и всички места за забавления са отворени!Като плуване с делфини  Hug ,огромен аквапарк-уникален ,селцето на Попай /Попай вилидж/ включ. и остров Гозо ,който е уникално красив.Кухнята наистина е отвратителна според мен,но е въпрос на вкус все пак.Препоръчвам хотел в Слима ,защото е много готино там -има къде да се разхождаш по магазините и покрай морето и е оживено.А... забравих-не ходи до Сицилия за един ден-поне за два ,три..  bouquet
Тези хора които ми уредиха екскурзията са много свестни и коректни-българи са и живеят от 11г. в Малта.Препоръчвам ги!
Ами това е.....ако искаш да знаеш нещо друго-питай! Hug

# 17
  • Мнения: 3 094
хайде и снимки! Grinning
Ти с фирмата на Мариана ли беше в Малта?

Те бяха препоръчали (от самата фирма) някакви хотели,които са преправени стари аристократически къщи и вили и били по-приятни за отсядане отколкото големите хотели....не знам дали е така - нека някой ходи да сподели.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 16:32 от Bastet

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз моля за снимки! За колко дни общо бяхте и колко пари ви излезе- самата екскурзия и отделно за харчене колко е приемливо на ден?
Ние мислим да идем май месец.

# 19
  • Мнения: 6 301
През август наистина има страхотни намаления и можеш да се сдобиеш с дрехи от известни марки на смешни цени, но е много горещо. Ако няма да съчетавате екскурзията с шопинг препоръчвам да посетите Малта през май или септември.

# 20
  • Мнения: 934
Жегата през лятото не е шега работа.
Ние бяхме в Сицилия цяла седмица в края на август и температурите бяха около 45 градуса.
Край морето е добре, но е много тежко посещението на археологическите места.

# 21
  • Мнения: 1 243
Момичета, моля за малко разяснения  Praynig
Рабрах, че е най-добре да си организарам почивката с мариана травел. Ок, ама в сайта им няма предложения за почивки, а само възможните хотели. Вие как процедирахте? Лично с тях ли говорихте по телефона или? Нещо не мога да се ориентирам.
magarence wie si kupihte ot tuk samoletnite bileti i te tam wi nastaniha w hotel , taka li?

# 22
  • Мнения: 3 094
пиши им мейл, на марианна травъл, ге имат и скайп и ай си кю, ако не се лъжа и всичко можеш да си уговориш - целия пакет имам предвид.

# 23
  • Мнения: 2 175
Момичета, моля за малко разяснения  Praynig
Рабрах, че е най-добре да си организарам почивката с мариана травел. Ок, ама в сайта им няма предложения за почивки, а само възможните хотели. Вие как процедирахте? Лично с тях ли говорихте по телефона или? Нещо не мога да се ориентирам.
magarence wie si kupihte ot tuk samoletnite bileti i te tam wi nastaniha w hotel , taka li?

Цвете,

"Мариана" предлагат само хотелите, защото са си там и нямат лиценз за продажба на билети.
Но директния полет до Малта е само един - и няма значение дали ще го купиш директно от Еър Малта или тук, от агенция.
Същото важи и за хотелите - всички, до един предлагат екскурзиите..Т.е - можеш да си избереш и закупиш на място..

Принципно изобщо не намирам за смислено да се ползва "пакет" в тези случаи..най-много да заплатиш предварително нещо, което после да не искаш или да не можеш да използваш..

# 24
  • Мнения: 1 243
Bastet, magarence много ви благодаря за отговорите   bouquet Ще пиша мейл и ще чакам отговор. Последното ни хрумване е да е поразходим до Малта средата на февруари. Ще съчетаем малко тработа с малко почивка Wink. Предполагам, че няма да се печем на слънчице, но поне ще е по-приятно от тук.

# 25
  • Мнения: 3 094
моля Hug
относно пакетите - нямах предвид , нито препоръчвам да се купуват допълнителните екскурзии оттук. Естествено по-добре на място да се прецени според възможности от всякакъв вид - времеви, финансови, здравни и т.н. Под пакет имах предвид хотел, самолетен билет, задължителни такси, евентуално визи и поне закуска. За мен поотделно да си уреждам нещата е времеемко. Работя по 10 часа на ден, плюс допълнителен бизнес и ми идва времето кът. По-удобно ми е да си платя да ме отмени някой поне за по-дребните детайли. Peace

# 26
  • Мнения: 187
 Grinning Запис! Мислехме за НГ да ходим, но вятърът ни отвя на изток и сега Малта си остава в плановете и за бъдещи пътвания.

Общи условия

Активация на акаунт