кихане на бебето

  • 2 811
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 457
Нормално е,не се притеснявай Peace.Ако мислиш,че му е студено,пипни му нослето,ако е топло-няма проблем Peace

# 16
  • Мнения: 9 776
Киха, хълца, пръска....
Ами и то е човек Laughing

 Peace, ..., пръцка и какво ли още не. Щом всички го правят, значи не е нещо необичайно. Мен лично това не ме тревожи.

# 17
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Нормално е!  Hug

# 18
  • Мнения: 1 512
Напълно нормално си е.По този начин си чистят нослетата.Това че киха и хълца не означава,че е настинало.Кихането става проблем когато вади и сополи.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 185
Нормално е! Както са ти казали чисти си нослето!

# 20
  • Мнения: 544
Напълно нормално е.

# 21
  • Мнения: 1 103
Естественно че е нормално .

# 22
  • София
  • Мнения: 39 768
Хората кихат, когато нещо ги дразни.
Почиствай нослето. Попитай педиатърът дали можеш да слагаш физиологичен р-р, след това - с аспиратора.
не съм фен на клечките за нос. Според мен с тях може да се почисти течен секрет, а ако има твърд - да влезе по навътре.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 101
Нормално е да кихат бебетата.Ако няма сополи, температура и кашлица, всичко си му е наред.

# 24
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да,напълно нормално.

# 25
  • Мнения: 2 960
Нормално е да кихат бебетата.Ако няма сополи, температура и кашлица, всичко си му е наред.
така е!!!

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нормално е, нямаш повод за притеснение.

# 27
  • София
  • Мнения: 23 097
Моята дъщеричка никога не киха само по веднъж, а изкарва серии по 3-4, а понякога и по 5 кихания едно след друго. Въобще не съм се притеснявала  Peace

# 28
  • Мнения: 1 674
Не виждам защо се притесняваш?Ами ако не киха-тогава ще си притеснена защо не киха.

# 29
  • Мнения: 10
blagodarq mam4eta sa trahotni steeeeeeeee kak otgovarqte burzo.az za purvi put vlizam v forum no e strahotno

Общи условия

Активация на акаунт