Ноемврийчетата наши слагат коледни украси - 23 тема

  • 16 462
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 828
Здравейте и от нас!  Hug

Честито момченце на Бели Ружи!!    bouquet Да расте здрав и щастлив за радост на мама, тате и кака!

Ние са завърнахме от ските на вилата, аз разбира се не съм се качвала, отдадох се на мързелуване и похапване. Но за Юлиана беше прекрасно! Много съм доволна, тя също беше много щастлива, справя се чудесно и определено от нея ще стане скиорка, върши нещата интуитивно и схваща бързо. Снегът се поразтопи сега, времето беше страхотно, постоянно слънце, мазахме се даже и се чудихме на студовете, за които съобщаваха. Февруари-март може да отидем пак за 1-2 седмици. Първите 2 дни слагахме и махаме ските по 10-тина пъти на ден и разнообразявахме в паузите с шейната (освен с нейната, няколко пъти я вози и едно прекрасно куче, специално обучено за целта), тичане и въргаляне в снега, снежни топки и човеци и хайде пак на ските, а накрая въобще не искаше да ги сваля и само да се спуска от високо. Въобще никакъв страх няма това дете, иска на най-големите писти да отива, на "влеката", както сама си членува, чувайки ни, че ние говорим за влека.. ама тя и с водата е така, чак страх да те хване, че няма страх от нищо.. Simple Smile Но то малко ли екстремисти има в семейството. И от животни няма - в зоологическата преди време като започнахме да гледаме змиите и тя - "А, червейче!".

маик, мен още от началото на зимата ме сърбяха ръцете да купя истински екип и ски, но Георги ме разубеди да изчакам да видим дали ще има въобще интерес. Все пак бях купила подходящ гащеризон и яке, а там и взимахме под наем ски, обувки, щеки (но основно без щеки си действаше и треньора каза, че така е по-добре), използвахме очилата от лятото. Сега пак ми иде да хукна да й купя, но не знам дали въобще ще се качи пак.
В кое училище ще водите Пипа, че и аз ги разглеждах? Иначе в нашата детска градина организират, но не и за 1-ва група.
Имали сте доста тревоги, радвам се, че вече всичко е наред!

Елспет, дано Калинка Малинка се оправи напълно! И всички други дечица! Юлиана не е боледувала още тази зима, днес я пратих на детска градина и дано остане все така здравичка!  Praynig
Поля, радвам се да те видя тук!  Hug И аз в другата темичка не влизам особено, в началото ми беше ентусиазма. Страхотно е, че ще си имате момиченце! И при нас това се вижда засега. Wink
Милейди, Hug Добре съм, ходих вече в "Токуда", но нещо не съм очарована цялостно, все пак ще продължа там засега.
Сердика, как сте вие и прекрасният Малик?
Юка, радвам се, че си тук пак! Пиши как сте с Кейти, ходи ли на детска градина? Страхотна е на аватара!
aneleto, вероятно е от кивито, дано не се повтаря и се установи все пак точно от какво е!
Sissa, и при вас!
Деси, вие как сте?
nikiki, много хубави снимки! И не бързай толкова с въпросите, че никак не са лесни и обикновено след 1 идват поне още 2-3. Simple Smile
микки, успех в новото начинание, звучи интересно, може и аз да надникна! Успех и в приготовленията на р.д., колко бързо минава времето!
тити, аз също намирам Деян за нормален, много интересни примери са ти дали и момичетата, аз също имам доста, но няма да ги изброявам, защото са идентични! Не трябва да се пренебрегват и обстоятелствата по преместването ви, нормално е разбира се да се тревожиш.  Hug

Добре дошла на Ивелина!

Исках още.. но е време да се спра засега... Wink

# 286
  • Мнения: 100
Здравейте днес малкатами пакосница стана на 7 месеца

# 287
  • Мнения: 911
Здравейте, момичета!
Отдавна не съм писала тук, но от Коледа до сега имахме ужасна поредица от болести. След като се оправихме тримата от грип, Малик иzведнъж вдигна 40,5 градуса температура, която не успяхме да свалим цели 9 дена. Диагностицираха му мононуклеоzа с усложнения (в случая гнойна ангина), не ми се раzкаzва просто колко беше гадно. От вчера най после е беz температура, утре пак сме на тестове и се надявам вече лека полека да върви към подобрение, zащото просто се побърках от притеснение.

# 288
  • Мнения: 100
Здравейте върнах ме се от консултаци я и така малката красавица тежи на 7 месеца 7,150 кг и е висока 67 см. Питах за пореден път педито за говоренето на баткото каза да му пеем повече песнички и да го стимулираме да говори, но това си го правим по принцип - ще продължим. Каза ще е рано да ни праща на психиатър може би защото в момента не можа да ни даде направление има мн болни деца.
Здрави сме за сега.

# 289
  • Мнения: 100
Имам уеб сайт на децата в bgbaby имам го изписан най отдолу под Моята прекрасна ети.

# 290
  • Мнения: 592
Привет дружина! Слънчева и успешна седмица!

Сердика  - имам чувството че последно време само за болести слушам. Вече ми става доста тягостно. Същата диагноза сложиха и на племенника на мъжът ми. Той е по-голям, но е доста сериозно и що годе имам представа за какво иде реч, така че стискам палци бързо да се оправите.
Сиси ♥♥  - толкова хубаво разказваш как сте прекарали, че ми се прииска и аз да отида на ски, въпреки че за мен това е толкова далечно, че не е за вярване, но нали съм морско чедо, та планината нещо ми се губи Wink
клара вчера даваха в новините кадри от задръстванията за които говориш ooooh! май наистина цяла София отпуска. Като говориш за Нур, все едно описваш Ники Peace същата история е и при нас.
ivelina80  - ами честито!

# 291
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Маик, заинтригуваме със ски екипировката за Пипа. Ние имаме приятели в Смолян, единият от които е ски-учител и в план-графика ни за следващата зима е и двамата да ги започва с обучението. Аз също не мога да карам ски, но мисля че е страхотно, затова децата ще ги научим. Жалко само, че нашата планина не е подходяща за тъкав спорт, та ще трябва да отскачаме до Родопите, напр.
Честит син на Бели Ружи! Много щастлив да расте!

# 292
  • Мнения: 9 911
какъв психиатър, ивелина, това тя ли го каза, или твоя е грешката, педи може на детски психолог да ви прати....а каква е належащата нужда от това, не разбирам?
а при нас песнички Деян се съгласи да слуша едва вчера - две на брой. другите не ги ще. От приказките също иска само две аудио, една видео...повече стихчета се съгласява да му казвам. 

Сердика, много страшно! дори не мога да си представя 9 дни да не можеш да свалиш такава температура  ooooh!
при положение, че знам какво е дори за час-два.....пиши когато можеш повече за това.

# 293
  • Мнения: 100
В какъв смисъл тити е моя е грешката като неще да говори не мога да го накарам. Просто исках консултация със специалист за да опитам по др начин да го стимулирам да говори. И по томчно да прави цели изречения. Смятам че нетрябва да се закрепостени в това отношение щом е нужно човек трябва да се поинтересува как да помогне на детето си.
А в къщи покрай малката песнички пеем.
Лек и усмихнат ден на всички.

# 294
  • Мнения: 9 911
грешка в смисъл езикова, не психиатър - а психолог. Кой нормален лекар ще те прати на психиатър.... и по-добре го заведи на логопед, те наблюдават детето за различни проблеми.

# 295
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Честито на Бели Ружи! Да и е здраво и добро момченцето! И каката също  Laughing

Днес ме е обхванала грозна завист. На Сиси завидях за почивката и ските, на Филков на ентусиазма и възможностите (пак за ските) .... а дори не съм скиор  Grinning Ваньо тази година сам поиска да кара ски, за това ще опитам да го организирам, но за следващата година. Аз си мислех, че деца по-малки от 4 г. не ги искат за ски ученици.

Юка, моля те, намери малко време да ни попиеш за вас, затъжила съм се   bouquet


# 296
  • Мнения: 3 089
честото на ружа. да са здрави целокупно!

диди - не знам за ски-училищата, но в нашата ДГ вземат от 1ва група. всъщност, за сега 5 майки отнашата група сме се надушили, че ще пускаме децата си. важно е, според мен, да можеш да кажеш на детето си, че няма да е само и ще се търкаля в снега с някое свое близко другарче. а аз точно това казвам - че ще ходят в планината да си играят в снега, че може и да ги качат на ски и че следобед задължително ще се връщат в градината и аз ще си я прибирам. нарочно не говоря за ски-училище, защото за пипа съм забелязала, че се страхува от новите неща. ако кажа, че ще я учатна нещо ново, тя ще откаже да иде. ако й кажа,ч е ще се търкалят в снега и ако е послушна, може и да й разрешат да кара ски, ще тръгне с удоволствие и настървение  Wink

# 297
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Минавам набързо да почерпя за първия рожден ден на Ангел



и да ви покажа как растеше през изминалата едно година моето момче

# 298
  • Мнения: 9 911
микки, страхотно е това, което си направила  Heart Eyes честит рожден ден на Ангел!

# 299

Общи условия

Активация на акаунт