Ноемврийчетата наши слагат коледни украси - 23 тема

  • 16 475
  • 308
  •   1
Отговори
# 60
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Олгарита, ще се справят, хич не ги мисли. И аз имах същите опасения, когато влизах да раждам Ангел, за първи път оставях Мартина на нечии други грижи. Добре, че тя си знаеше къде й са дрешките и какво да облича, че Mr. Green А Севима е и по-голяма, всичко ще е наред, бъди сигурна! Леко раждане!

# 61
  • Мнения: 592
От утре излизам във ваканция. Багажа е стегнат и остава само да се лакирам..
Ако не успея да се добера до нет, искам да ви пожелая щур купон на общото събиране. С нетърпение после ще гледам снимки Hug
На всички мами и техните дечковци желая топла и пълна с чудеса коледна вечер!

# 62
  • Мнения: 453
Здравейте от нас!

Приятно изкарваме на купона на Ноемврийчетата, наистина, много съжалявам, че няма да можем да дойдем. Да пуснете снимки после!

И трите сме болни.
Днес писахме/рисувахме писмо на Дядо Мраз. Мина иска: кълвач на пръчка, който се плъзга надолу и издава звук, видя го я магазин Пъзел; Барби с каляска, пушка (все пак). Ще посетя магазинчето на маик за нея, дано да съм схванала къде се намира. А също иска и пнаталон, щот свеки и обяснила, че панталоните са и грозни.  ooooh! Не са никак грозни, а са с ниска талия и не се загащват до ушите. Ама-ха! Но това са екстрите от кооперирането със свекърви при гледането на децата...

Много са готини феите на Клара. И много си приличат двете сестрички!

В тая връзка -ето я Мина със синята ролкя, която и бях обещала отдавна. Аз за рождения ден май само това и подарих и крилата. А тя засия направо, каза :" УАУ (хехе), супер, мамо, благодаря ти!".
http://farm4.static.flickr.com/3246/3100667678_3170510118.jpg?v=0
http://www.flickr.com/photos/26331149@N03/3100667570/in/photostream/ - тва на врата и бижу от филц, уникат, но не мое дело, а на мама от форума.
http://www.flickr.com/photos/26331149@N03/3099831943/
Галка:
http://farm4.static.flickr.com/3026/3100667480_29d3c4096b.jpg?v=0

Леко раждане на olgarita!

# 63
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Искам да се похваля какво ми дадоха днес сутринта в градината на Ваньо -

Това са го сътворили в кръжока по приложни изкуства.
Освен това детето си знаело стихчето за коледното тържество и за това не са ни давали да учим нищо заедно за домашно  Mr. Green, а аз се бях принеснила, че няма да участва в тържеството...

# 64
  • Мнения: 9 914
хубаво е  Hug

# 65
  • Мнения: 1 541
diddi, мноооого мило  Heart Eyes Какво ви е отредено стихче?

Ей...сега хем се върнах в детството си и си спомних трепетите около стихчетата за тържествата и прочие, хем се почувствах гузна, че лишавам Яна от тези приятни емоции, като не ходи на детска.....много съм засрамена  Confused

кукла, две кукли пак си показала  Hug Много, много красиви момичета си имате!

И да използвам момента да попитам- за събирането в събота някакви парички предварително трябва ли да се дават? Ако да- на кого и колко?

Аз тези дни съм потънала дълбоко в предколедните подготовки, а и нали и РД на майка ми имаше, та не излизам от кухнята май.
Да се отчета, понеже имаше запитвания със сътвореното до тук Ето - там са и тортата и част от сладките и къщичката.

# 66
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
И ние сме болни.Цяла седмица кашлица и сополи и в понеделник вече имаше ушна инфекция и фарингит.Едита е залепена за мен като гербова марка и я мъкна по мероприятията,които бях запланувала.Ама поне слуша засега.Доволна съм.Включвам я активно в акциите на фондацията,да свиква от малка.Базара на местна почва е успешен,днес е последен ден,всяка следваща година по-добре се случват нещата.

# 67
  • Мнения: 9 914
записахме Деян на градина, иншалла, от февруари Simple Smile ходихме да видим неговата група - води я англичанка, мисис Марси  Mr. Green изглежда малко строга. И май само арабчета са в групата. Деян пак го изнасяхме насила на ръце от градината, не ще да си ходи, не вярва, че пак ще дойдем  ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 830
Довечера ще пека блатовете за тортата в неделя, колко деца имаме (аз знам колко имам, вие кажете колко имате  Crazy)?

В неделя в колко часа казахте?  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 100
тити - звучи интересно. ще чакам отчета, считано от февруари натам  Peace

елспет - моите са 2 + 2 на клара + 2 твои + 2 деситкини + 1 милейди + 1 диди + 2 на котка + 1 юка = 13
аз поне толкова изкарвам. но бих заложила на 16 парчета, които могат да се нарежат на до 20 броя, ако се наложи  Peace
и естествено, ще събираме парички за мат'риална на тортата /и за усилията/ Peace

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 21:47 от маик

# 70
  • Мнения: 1 608
Ще дойда само с Гошко аз. Ванко бойкотира всички подобни мероприятия тази година. Ходел на състезания и концерт и му стигало.

# 71
  • Мнения: 3 100
ок - начи са 12  Mr. Green
между другото, днес сабахлянта мернахме през колата мъжа ти с гошко на врата му бодро да крачи в посока ДГ  Wink

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 21:48 от маик

# 72
  • Мнения: 941
имате ли нещо против да взема с мен една приятелка с две дечица, едното малко по голямо другото по малко,

# 73
  • Мнения: 3 100
тая вечер дядо ви коледа мина за 2ри път покрай пипа и камен под формата на поредното детско парти и преоблечен приятел. т.е. маймуните пак имат подаръци. децата все повече не обръщат внимание на торбичките. грабливо отнасят полагащото им се и после се заиграват с чуждите неща без изобщо да погледнат в пликчетата. и с коледните чорапи забелязвам подобна тенденция - всяка вечер буквално връхлитат върху тях, награбват каквото там има вътре и после го отсвирват по пода на някоя стая. добре че не се престаравам със скъпи и луксозни неща, че яко ще вляза в преразход без особен смисъл  Mr. Green
пп - утре е тържеството в ДГ, на което пипа ще получи дългоочакваната пушка и книжка с котенца  Laughing

# 74
  • Мнения: 506
И нашето тържество е утре! Laughing Чудих се ли чудих и реших да пусна Криста на градина тази седмица заради тържеството и от понеделник си ходим редовно!Все пак тя е напълно възстановена от операцията за сливицата!Ама пуст късмет  Crazy от днес групата й е в карантина (Варицела), ем значи сега е трябвало да я изкараме (ако изобщо се е заразила за три дена)! Peace
       

пп. Искам да пожелая голяма веселба на коледната!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт