много съм притеснена

  • 3 540
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
Доколкото знам можеш да пиеш парацетамол, но не и аналгин. Затова, по време на бременност преди да пиеш каквото и да е се пита първо лекаря. Фармацевтът не е лекар, за да изписва лекарства Naughty

 Peace

# 16
  • Мнения: 1 103
Спокойно нищо не може да му стане ,но следващия път се консултирай с педито.

# 17
  • Мнения: 4 433
аналгина не е много за препоръчване,винаги се консултирвай с лекаря си Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 220
За да се успокоиш поговори с лекар. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 280
От един аналгин няма да стане нищо ,но все пак се консултирай с лекаря си в такива случай какви обезболяващи да взимаш  Peace

Peace
Аз пих аналгин и то няколко дни под ред, но не знаех, че съм бременна за щастие нямаше проблеми.

# 20
  • Мнения: 95
Аз бях в 7 седмица и не знаех че съм бременна и пих аналгин,доктора ме успокой че няма нищо на бебко.ВИНАГИ СЕ КОНСОЛТИРАЙ С ДОКТОР понякога е безобидно но ние се страхуваме и с този стрес повече вредим на бебоците.Късмет

# 21
  • София
  • Мнения: 23 096
Въобще не се притеснявай за един аналгин! На бременни жени понякога им се налага да пият какви ли не силни лекарства, така че не се обременявай излишно!

# 22
  • Мнения: 2 013
Имах проблеми с два зъба..... newsm78 всъщност 3 бяха.
Само единият ме боля много няколко поредни нощи.Доки ми каза да пия само парацетамол-по едно,макс 2 таблетки дневно (разтворими).
След това си отидох като бял човек на зъболекар и той ми направи 3та зъба,като на единя дори ми вадиха нерви.И трита  ми ги правиха с упойка!  Peace
Няма страшно,отиди и си оправи зъбите,по-опасно е да имаш болки.
А за лекарствата само доки може да ти каже какво и колко!

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нищо му няма на бебо, но ти бягай на зъболекър Naughty

# 24
  • Мнения: 641
Нищо му няма на бебо, но ти бягай на зъболекър Naughty
newsm10

# 25
  • Мнения: 31 195
Не се притеснявай, но вече не прави нищо на своя глава докато си бременна.

# 26
  • Мнения: 1 674
Не се притеснявай, но вече не прави нищо на своя глава докато си бременна.
това дати е за урок

# 27
  • Мнения: 1 629
 Не знам за аналгина дали се пие!  Но май и аз пих ама по в края вече. Главно гледай Парацетамола да си пиеш! А с тези зъби е ужасно... преди да разбера, че съм бременна си правих корнка и имах и упойка, да съм била във втора-трета седмица бременна. После правих и още един в края на бременеенето, но той без. Хапвай кисело мляко Peace

# 28
  • Мнения: 961
Питай първо лекаря си какви лекарства можеш да взимаш по време на бременност. Самолечението в такава ситуация е крайно нежелателно и безотговорно.

# 29
  • Мнения: 105
Няма му нищо на малкия зародиш  Laughing

От малка страдам от мигрена и докато разбера, че съм бременна толкова хапчета бях изгълтала... Но сега всичко е наред.
От личен опит знам, че можеш да взимаш само парацетамол и витамини  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт