Допълнителна стипендия за студентки-отличнички

  • 1 757
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 395
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ СТУДЕНТИ.
КАКВОТО СТЕ ПОСАДИЛИ - ДВА ПЪТИ ПОВЕЧЕ ДА ПОЖЪНЕТЕ

# 16
  • Мнения: 2 448
Марадона, бива ли така лесно и бързо да си развалиш имиджа на плейбой. Тц тц тц , до какви оферти си стигнал да те интересуват. Кажи поне, че е от добро сърце и искаш да направиш услуга на беден стар приятел да замажеш положението.  Laughing

# 17
  • Мнения: 274
Ама какво им е на  студентките бе, ПАси? Млади, още стегнати, интелигентни...

# 18
  • Мнения: 1 533
А, много паднала възрастовата граница за чичовци, готови да разкешат в брой за голо дупе. Що така?

Марадоне, 30 кинта е наемът, къде са тия 100. 5-6 кутии цигари, нищо не е.

# 19
  • Мнения: 12 667
Да беше уточнил какви отличнички търсиш. А аз простата го взех на сирьозно.

# 20
  • Мнения: 1 813
Знаете ли,ако това е истина - на мен никак не ми е смешно.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Знаете ли,ако това е истина - на мен никак не ми е смешно.
Ами не е смешно, разбира се. Нито е някаква новост някаква (т.е. подобни практики не са от вчера, както се изразяват чичковци и лелки по телевизора по всякакви въпроси Joy).
А Студентски град е бил и ще бъде една хм, клоака.
П.П. Ха честит празник.  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 448
Ама какво им е на  студентките бе, ПАси? Млади, още стегнати, интелигентни...

А, при такива ниски тарифи, кой знае каква е използваемостта, то куцо и кьораво ще се е нахвърлило да "спонсорира".Че са млади млади, айде да речем че са и интелигентни, ама стегнати .... не знам където трябва колко са стегнати.  Laughing

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
на нова кола семирингите са здрави ....

# 24
  • Мнения: 2 448
на нова кола семирингите са здрави ....

Щом казваш, аз все пак съм жена , но се радвам, че не съм влизала в чак такава употреба.  Laughing
Щото и коли на 5 години съм гледала навъртели повече км от 15 годишни и лопат доста.  Laughing

# 25
  • Мнения: 274
А, много паднала възрастовата граница за чичовци, готови да разкешат в брой за голо дупе. Що така?

Марадоне, 30 кинта е наемът, къде са тия 100. 5-6 кутии цигари, нищо не е.

Верно ли 30 кинта....?! То наистина без пари....По-малко от уискито ми до обяд.
Това трябва да се промотира в световен мащаб...Може да бием Тайланд по брой секс-туристи.

# 26
  • Мнения: 274
А вижте какво правят в съседна Франция...

# 27
  • Мнения: 516
Марадона, до там ли  го докара? Да ти се налага да плащаш за секс... тцъ, тцъ. Е съвсем ли никой не ти се връзва вече? Горканчо!

# 28
  • Мнения: 274
Тва плащане ли е бе.....?! Това са подаяния. А аз съм благородник.

# 29
  • Мнения: 984
Аз пък като си помисля за онова момче, което е лежало пред дискотеката два часа непогледнато и непотърсено.... Confused
Също се сещам за моя колежка от Дупница, която се прибираше на автостоп, защото в онези бедни години /96-та и 97-ма/ нямаше пари за автобуса. Накрая я издирваха три дни из околностите на Дупница. Намериха я, но какво от това....
И за една моя приятелка, която рисуваше страхотно и започна за следва "Костюми и декори" в НБУ. След края на първата година следване вече проституираше и танцуваше по баровете, за да се издържа, защото с малко не искаше да се задоволи....

Общи условия

Активация на акаунт