След 8 месеца се оказва,че пак съм бременна!

  • 7 176
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 363
Забравих да ти кажа да не се вслушваш в чужди мнения,а само в твоето и в това на мъжа ти ,това касае само семейството Peace

# 31
  • Мнения: 5 026
Хубава новина е това! Успешно и правилно решение  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 5 758
Забравих да ти кажа да не се вслушваш в чужди мнения,а само в твоето и в това на мъжа ти ,това касае само семейството Peace
съгласна съм  Peace
успех, каквото и да решите!  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 23 097
Каквото и да решиш - изборът е лично твой!
Не бих осъдила никой за решение за аборт... Ти най-добре можеш да прецениш дали искаш второ дете, дали си готова, дали имате финансовата възможност. Причините са комплексни, а отговорът е само в теб и съпруга ти!
Лично аз няма да имам повече деца и въобще не би ми повлияло мнението и съветите на околните, затова не ги и търся  Peace

# 34
  • Мнения: 31 204
Радвай се. помисли добре със семейството си и вземи най-правилното за вас решение.

# 35
  • Мнения: 9 973
надничам да видя дали ще задържат бебето  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 236
и като е родила какво....може да не иска повече...може да не иска точно сега...всеки си има правото.... кофти, че не са се пазили...но и при пазилите се понякога стават гафове....
Ако го роди и след още 8 месеца е пак бременна - пак ли да ражда...и до кога така.....????

Ако не им е сега момента, има решения....няма защо да се правят трагедии от това....
ако го задържи  - хубаво...

Абсолютно съм съгласна  Peace
Peace

# 37
  • Мнения: 1 629
и като е родила какво....може да не иска повече...може да не иска точно сега...всеки си има правото.... кофти, че не са се пазили...но и при пазилите се понякога стават гафове....
Ако го роди и след още 8 месеца е пак бременна - пак ли да ражда...и до кога така.....????

Ако не им е сега момента, има решения....няма защо да се правят трагедии от това....
ако го задържи  - хубаво...

Абсолютно съм съгласна  Peace

 
Peace и аз в кюпа. Разходите по едно бебе са големи. Аз лично събирах пари всичките месеци и едвам успях за първите да съм подготвена. Това е, защото не рабоех и разчитам на себе си и на таткото! Сега ако дойде друго, не мисля, че ще се справя и с него. Сама помисли!

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 22:49 от ~Dai4eto~

# 38
  • Мнения: 411
Главата ми е каша.
Днес бебчо се събуди рано и сега клепача ми пада,но не мога да заспя.
Мъжа ми спинка,милия,а аз плача на моменти и все си мисля,че каквото и да реша няма
да е правилно.Никога не съм мислила,че ще посрещна така втората си бременност и толкова рано.
Много са минусите за оставяне на бременността,но най-големия плюс е,че в мен е започнало да расте
бебче и вярвайте ми ще полудея!Болят ме очите от плач и ... незнам!
В сряда съм на лекар с мъжа.Предполагам след това ще вземем окончателно решение.

# 39
  • Мнения: 4 496
А сегашното мнение на мъжа ти какво е? Rolling Eyes

Ако в сряда сте на ехограф и видиш тупкащото сърчице....иска ми се да съм на твое място... Heart Eyes
П.С. Имам три деца. Казаха ми да не забременявам повече. Sad

# 40
  • Мнения: 374
Решението е ваше - твое и на съпруга ти. Едва ли е лесно да се грижиш за две деца с малка разлика, но човек се справя с всяка ситуация. Единствената причина, която мене би ме спряла е финансова. Ако имам възможност да се грижа за две деца, без да лишавам едното от нещо, за сметка на другото, няма проблем!
Пожелавам ти да вземеш правилното решене! Не се тревожи и не плачи! Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 7 673
като не сте искали,трябвало е да се пазите и да не става както сега,да се чудиш какво да правиш.

Е, това е ужасно грубо.  Twisted Evil
Към авторката - разбирам те, че си объркана и предполагам, всеки би бил така на твое място. Дано да вземете най-правилното решение. Успех!

# 42
  • Мнения: 4 434
като не сте искали,трябвало е да се пазите и да не става както сега,да се чудиш какво да правиш.

Е, това е ужасно грубо.  Twisted Evil
Към авторката - разбирам те, че си объркана и предполагам, всеки би бил така на твое място. Дано да вземете най-правилното решение. Успех!
кое му е грубото да съм обидила,не..казвам това което е наяве..

# 43
  • Мнения: 411
Пазим се!
Точно за това казвам,че е наистина неочаквано...
За сега мисли да се премахне,ако не,трябвало да набива гората (това го казва на шега)
Както писах,искам да говоря с лекаря и тогава ще видим...Просто ми се иска каквото и да реша
да го приема без съмнения...Сега си налагам спокойствие и спрях да цивря.Преди малко прострях дрехите,а сега ще лягам да си почивам,че по някое време ме чака и нощно хранене на бебчо.
Ще пиша след прегледа.

# 44
  • Мнения: 4 434
Пазим се!
Точно за това казвам,че е наистина неочаквано...
За сега мисли да се премахне,ако не,трябвало да набива гората (това го казва на шега)
Както писах,искам да говоря с лекаря и тогава ще видим...Просто ми се иска каквото и да реша
да го приема без съмнения...Сега си налагам спокойствие и спрях да цивря.Преди малко прострях дрехите,а сега ще лягам да си почивам,че по някое време ме чака и нощно хранене на бебчо.
Ще пиша след прегледа.
каквото и  да предприемеш успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт