СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"VI

  • 19 065
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Бих се радвала да видя обещаните снимки от празненството...

# 286
  • варна
  • Мнения: 193
За 12,05- вторник плануваме посещение на домовете в Бързица и Провадия. Ще тръгнем от Варна след обяд.
Всички които имат желание и възможност са добре дошли с нас Hug

# 287
  • Варна
  • Мнения: 777
Момичета,отделила съм малко дрехи,които никога повече няма да ми станат(след раждането).Къде биха ги приели,горе долу ще станат на момичета до 1,60м и до 50кг?

# 288
  • Мнения: 748
Големите момичета в Провадия и Бързица отговарят на тези критерии Simple Smile

# 289
  • Варна
  • Мнения: 777
В момента нямам възможност да отида до там...Чувала съм,че има някакъв дом във Варна,зад техникума по облекло,или информацията ми е грешна?

# 290
  • варна
  • Мнения: 193
В момента нямам възможност да отида до там...Чувала съм,че има някакъв дом във Варна,зад техникума по облекло,или информацията ми е грешна?
не е грешна. има дом, но е за малки деца. за над 7години има дом само за момчета във Варна. във вторник ще ходим до Бързица, но моя багажник ще е пълне с чехлите които обещахме. ако някой друг ще идва с кола бихме могли да ги вземем, но още никой не е казал

# 291
  • Мнения: 748
Днес купихме обувките и тоалетите за изпращане на двете абитюриентки от Провадия. Благодаря на Тони Генова за помощта Simple Smile

# 292
  • Мнения: 13 512
Днес купихме обувките и тоалетите за изпращане на двете абитюриентки от Провадия. Благодаря на Тони Генова за помощта Simple Smile
Браво, Поли и Тони!
Кога е изпращането?

# 293
ВЪЗХИЩАВАМ ВИ СЕ!!!

# 294
  • Мнения: 748
22-ри и 23-ти за Провадия, момчетата от Дъга не знам точно на коя датата са. Те ще бъдат на бала, организиран от президента. Раданов ни е поканил да отидем на изпращането, но още не знам кога ще е

# 295
  • Мнения: 748
Някой май беше споменал, че може да даде преса и сушоар? И шахове да напомня ...

# 296
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ластици и фиби дали искат?

# 297
  • Мнения: 748
В Бързица ли? Ами не са казвали, ако съдя по големите - не, но малките надали ще откажат Simple Smile

# 298
  • варна
  • Мнения: 193
утре 12.05 ще се ходи в домовете в Провадия и Бързица. ако има желаещи да казват

# 299
  • Мнения: 695
Ние с Емо този път за съжаление не можем да се включим, но при първа възможност пак ще дойдем с вас.

Общи условия

Активация на акаунт