СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"VI

  • 19 078
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 748
За априлските рожденници имам само годинки

Селда - 7 г. voltage13
Радостина - 4 г. - SVU_D
Марин - 4 г. подарък Ели (Лилибон), дрешки - Боланд
Станко - 5 г. - Десика
Назар - 5 г. - Тони
Айджан - 5 г. - йоанна

Желаещи? Simple Smile

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 16:15 от scorpionche

# 256
  • Мнения: 68
Кога ще се празнуват тези РД? Може ли вече дрешките да са летни? Пишете ме за дрешки за Марин!

# 257
  • Мнения: 748
24-ти април

# 258
  • Мнения: 1 045
Останаха само дрешките за Станко

Дрешките са при мен но исках да питам има ли предпочитания за подарък младежа  Grinning

# 259
  • Мнения: 748
Деси, не сме ги питали

# 260
  • Мнения: 68
В сряда ще ги оставя в Етно  Peace

# 261
  • Мнения: 748
Нека всеки, който ще идва в петък, да се разпише, за да се преоброим колко с коли колко без. Който няма да идва и не е оставил дрешките и подаръците, моля да го направи най-късно утре.

# 262
  • Мнения: 748
Чехлите, които искат за Бързица са от този тип http://turbobulgaria.com/user/gimage/Tama_bmp_355_350.png Ако някой знае откъде могат да се намерят, с някакви отстъпки ... Номера от 30 до 42

# 263
  • Мнения: 695
Ние с Емо (мъжът ми) ще дойдем, можем да сме с нашата кола, освен нас можем да вземем още трима души. Само не знам ще имам ли време да мина през автомивката;)
Знае ли се вече горе-долу в колко часа тръгваме?
А, исках да питам и за подаръчето, да го надписвам ли или лично ще го дадем на детенцето? Заедно ли да сложа дрешките и играчката?

# 264
  • Мнения: 748
Задължително надпис за кого е. Предполагам че някои от нас ще тръгнат в 8 - 8:30 от Етно, защото трявба да се отиде до Овчарово, да се преоблекат рожденниците и така да се отиде в ресторанта в 11. Дано Спинки се включи с обяснение къде точно е ресторанта в Добрич и как да стигнем до него

# 265
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Рестотрантът, където ще се проведат рожденните дни се казва "Летен театър". За влизащите от Варна е най-лесно да го намерят. Карат само по булеварда, докато стигнат до Центъра на Добрич. Там се завива на ляво по бул."3-ти март". Самият ресторант се намира  вляво на булеварда и затова трябва да се направи обратен завой, за да се влезе в паркинга. Срещу ресторанта се намира Полицията на Добрич. На фасадата има голяма реклама с надпис Летен театър.
на пътуващите от Овчарово ми е невъзможно да им обясня, защото незнам откъде ще влзат в града, но персонала позанава града, така че няма как да се объркат.

Уговорката е за 11ч.

# 266
  • Мнения: 748
Благодаря за обясненията Simple Smile За идващите от Овчарово слизаме до главния път и пак така Simple Smile

# 267
  • Мнения: 35
Привет момичета !
За сега съм планирала петък да дойда с вас, ако разбира се няма нещо извънредно , което да ми попречи.
За тръгващите от Варна директно за Добрич ,каква е уговорката ?
Аз ще съм сама в колата си , така ,че мога да взема още 3-4 човека.
Ще носим ли почерпка за децата?

# 268
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Идвам без кола.

# 269
  • Мнения: 230
 и аз идвам без кола, 8.30 съм в Етно

Общи условия

Активация на акаунт