AVON само за представители - КАМПАНИЯ 2 -Тема 39

  • 14 294
  • 387
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 573
Оказа се, че са ми превели и 1 лев такса-тази, която преди не ми взеха...Служителката се усетила и я е внесла 1 час по-късно. Е, днес ходих да й дам парите, но виждам, че това не е отбелязано в баланса ми. Дано нещата се оправят, че ще трябва да ходя в друга банка и да си довнасям 1 лев.

# 316
  • София
  • Мнения: 4 051
Здравейте момичета, къде мога да видя № на товарителница. Имам пусната фактура с фактуриран К04, дали го има в кашона незнам.
Звънни на "Телефон за Интернет подкрепа (02) 9765 852" и с № на представител, ще ти го кажат. Peace

Днес трябваше да си взема кашона, но нямах време ooooh!, дано клиентките не ми се разсърдят...

# 317
  • Мнения: 774
Да предупредя,не ставам за фотограф Grinning
Каталог 4   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=335786
Мари благодаря за Каталога. Кажи ни моля те само каква ще е цената на дълготрайното червило ( новото ) че не се вижда добре цената ...
То ще е подарък към сенките или очната линя 12 лв.
А редовната цена на червилото е 11.50

# 318
  • Мнения: 14 001
Мерси за каталога. Искам да попитам о4ната линия на Колор тренд от 4,50 лв. хубава ли е?
Дъщеря ми има таква очна линия но от цвета който излезе от произдводство - сребриста. Доволна е, верно че не можаш да си в опаковката, но е икономично.

# 319
  • Мнения: 23
Момичета извенете ме за глупавия въпрос но къде се гледат фактурите в Итерет. newsm78 newsm12 newsm12
Благодаря предварително!!!

# 320
  • Мнения: 3
Като отидеш на "Последни поръчки" номера на фактурата ти е линк (в синьо, подчертан) - натискаш и ти се отваря. Формата е pdf - отваря се с Adobe.  Peace

# 321
  • Мнения: 14 001
Момичета извенете ме за глупавия въпрос но къде се гледат фактурите в Итерет. newsm78 newsm12 newsm12
Благодаря предварително!!!
На сайта на Ейвън , влизаш в твоята страница с номер на представител и отдясно се появяват полета с възможност за избор. Отиваш на последни поръчки. Появява се една таблица, една от колоните й е фактура номер. Кликваш на нея и се появява фактурата.

Момичета и от мен един негърски въпрос.
Имам поръчани от продуктите за коса които са с оферта 2 за 9.50. Като ги набера като кодове ми излизат с нормалните си цени. Какъв е трикът ?

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 21:16 от _re_ge

# 322
  • Мнения: 23
Момичета извенете ме за глупавия въпрос но къде се гледат фактурите в Итерет. newsm78 newsm12 newsm12
Благодаря предварително!!!
На сайта на Ейвън , влизаш в твоята страница с номер на представител и отдясно се появяват полета с възможност за избор. Отиваш на последни поръчки. Появява се една таблица, една от колоните й е фактура номер. Кликваш на нея и се появява фактурата.
Много благодаря  bouquet

# 323
  • Мнения: 3
Имам поръчани от продуктите за коса които са с оферта 2 за 9.50. Като ги набера като кодове ми излизат с нормалните си цени. Какъв е трикът ?

Така излизат, но във фактурата ще бъдат на 9.50 за 2бр. Няма трик - така са го заложили, защото имаш възможност да поръчаш и само един продукт за 6.90 и да не се възползваш от предложението 2 за 9.50. Просто трябва да го имаш предвид, когато изчисляваш сумата за отстъпка - не се подвеждай по "сума на поръчката", която ти дава сайта.

# 324
  • Мнения: 14 001
Много. много много благодаря  bouquet

# 325
  • Мнения: 95


Момичета и от мен един негърски въпрос.
Имам поръчани от продуктите за коса които са с оферта 2 за 9.50. Като ги набера като кодове ми излизат с нормалните си цени. Какъв е трикът ?
[/quote]

като ти ги фактуритат ще са ти 2 за 9.50

# 326
  • Мнения: 95
.

Момичета и от мен един негърски въпрос.
Имам поръчани от продуктите за коса които са с оферта 2 за 9.50. Като ги набера като кодове ми излизат с нормалните си цени. Какъв е трикът ?
]



като ти фактурират ще са ти 2 за 9.50  и на мен рол-оните ми излизаха с редовната им цена но във фактурата са ми за 5.20

# 327
  • София
  • Мнения: 1 914
подаръците ми са налице, основата за грим е доста миниатюрна, за сметка на това спирала е страхотна.

Някой писа, че спиралата е Midnight. Какъв цвят е това?  Thinking

# 328
  • София
  • Мнения: 504
Някой писа, че спиралата е Midnight. Какъв цвят е това?  Thinking
Аз го писах,преди да я отворя.Черна е,колкото и да е странно.Просто спирала Супершок с цветенца на опаковката.Днес бях с нея,никаква разлика със другата,т.е страхотна Heart Eyes

П.С. Кой знае защо,мислех,че ще е тъмносиня,такива асоциации ми идваха от надписа midnight Laughing

# 329
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Здравейте момичета,
тъкмо се връщам от конференция на Ейвън.Отново на входа ни дадоха една торбичка пълна с мостри,листовки и един от новите продукти на Солушънс-крем за лице.
Няма да повярвате тези жени какви печалби имат, а приличат на  Sick.Една бабка пред мен си плетеше чорапче...Съвсем сериозна съм...Даже понеже ние с мъж ми седим зад нея и коментираме разни неща на Бг и тя ни се скара, че нищо не чувала и мъж ми "Плети си там" и един смях от двойката зад нас.Някак не мога да повярвам, че тези жени всъщност продават козметика.Като се сетя ние за конференцията или за събития свързани с Ейвън как се гласим и обличаме...незнам.
Отново награждаваха добре продаващите-аз получих 3 бижута.
Хахах, още нещо смешно се сетих...Накрая на конференцията исках да говоря със зоналната за едно нещо но я бяха обкръжили лешоядите и си чаках реда... та дочувам аз една как се оплаква, че кашона и е дошъл с ден закъснение и иска парична компенсация.. И само като се сетих тази ако е в Бг колко луда ще стане със Спиди  Joy...
Парфюмчето за което писах вчера вече е продадено... Остана серума... той е от серияата Режуванте и се води wrinkle filler...В нета няма много инфо за него,но съм снимала брошурката и имам инфо-пишете на лична Simple Smile
Не искам да го разопаковам, че е с целофан иначе мога да го снимам как изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт