Лек против скука?

  • 4 450
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
изневяра

# 16
  • Мнения: 2 448
Може да си купиш уеб кам за офиса и да правиш виртуален секс, тъкмо и на колегите край теб, ако им е скучно ще се забавляват.  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 759
Почни да работиш, че няма да има 13-та заплата  Wink
                     Това са пълни измишльотини, не се подлъгвай  Stop. Аз се скъсвам от работа, и каквооооооо? - да не би да има 13-та заплата   Twisted Evil?

# 18
  • Мнения: 843
    На този акъл сега,  бих понаучила  някоя допълнителна програмка,  бих доусъвършенствала език, че току виж, работата на която скучая  - стане излишна.  Случвало ми се е да стане излишна  и да се псувам за пропиляното време.
      МНОООго  отдавна ми се е случвало да скучая...   Сега, когато имам паузи от  по 5-10 минути/ само лятото/  просто си рисувам с инструментите в "Уиндоус"   проектирам некролози/ Whistling/ , картички, просто си тренирам ръката на елементарно ниво, без всякъкъв смисъл  и със задължително идиотски и смешни послания!  Хем разведрява.


  Иначе ти препоръчвам  "Спайдър солитер", судоку.    Не зная на колко години си,  но пък може и да правиш прически на Барби,  нещо което и мен ме кефи,барабар с детето / в къщи /

# 19
  • Мнения: 25 619
Хм, четенето на книги откога отпадна от списъка с лековете против скука?  Rolling Eyes

Иначе има професии, за които важи правилото, че всички са доволни, когато упражняващите ги не си заработват заплатите с труд. Трябва ли да уточнявам кои?
Искрено се надявам професията на авторката да е от тях. Но така или иначе, най-гадното, което може да ти се случи на работното място е, да нямаш работа. Ако не вярвате - пробвайте! Наистина е гадно!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 989
Ей че хубава работа работиш Simple Smile

Хем скучаеш, хем ти плащат.

Браво!

Да бе, тя се прави че работи, те се правят че й плащат!

# 21
  • Мнения: 2 759
...Но така или иначе, най-гадното, което може да ти се случи на работното място е, да нямаш работа...
                       Ако позволиш да те поправя: да нямаш работа и интернет  Twisted Evil.

# 22
  • Мнения: 2 448
...Но така или иначе, най-гадното, което може да ти се случи на работното място е, да нямаш работа...
                       Ако позволиш да те поправя: да нямаш работа и интернет  Twisted Evil.

Ако имаш много работа и интернет тогава е по гадно. Никаква не можеш да я свършиш.  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 395
най-гадното, което може да ти се случи на работното място е, да нямаш работа. Ако не вярвате - пробвайте! Наистина е гадно!

Часовете не минават,заседяваш се ,надебеляваш и получаваш запек

# 24
  • Мнения: 2 030


 Ако досега имах съмнения защо сме на този хал, вече нямам.  Joy
[/quote]

# 25
  • Мнения: 604
Определено с шефа ще ти стане интересно и край на скукатаааааааааа!!!

# 26
  • Мнения: 81
..................
Определено с шефа ще ти стане интересно и край на скукатаааааааааа!!!
Освен ако шефа не е (евтино) копие на Джаба... тогава ще трябва да миже...

# 27
  • Мнения: 385
Ееее, какви сте гадни значи  Whistling случва понякога човек да няма много работа и да му доскучае. При такава ситуация аз лично влизам тук във форума, или си чистя стаята  Grinning защото чистачките не си дават много зор.

# 28
  • Мнения: 81
Ееее, какви сте гадни значи  Whistling случва понякога човек да няма много работа и да му доскучае. При такава ситуация аз лично влизам тук във форума, или си чистя стаята  Grinning защото чистачките не си дават много зор.
Права си, гадни сме...  Flushed
Аз скуката в работата я морЯ с ... работа!  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 395
При такава ситуация аз лично влизам тук във форума, или си чистя стаята  Grinning защото чистачките не си дават много зор.

Щом и чистачките не си дават зор може и на тях да има е скучно.
И аз предпочитам да чистя сама.

Общи условия

Активация на акаунт