Как ще разбера че това бебе е моето?

  • 8 815
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 757
Нямала съм този проблем, защото секциото ми беше със спинална упойка. Нещо налага ли при теб поставяне на пълна?  Rolling Eyes

Ако притесненията са ти толкова големи, раждай нормално и проблемът ти ще отпадне  Peace

Налага ми се със сигурност секцио.Без моите си "проблеми" и "притеснения" да повлиаят да решението.А за упойката е по препоръка на лекаря ми.Щом гинеколог с многогодишна практика преценя че е по добра от спиналната................Пук и не мога да си представя че ще лежа и ще знам че коремът ми е отворен и някой бърка вътре.
ами, той така или иначе ще е отворен  Simple Smile  Wink
за упойката - на моята кума в прав текст й бяха казали, че в б-цата, в която ражда нямало дастатъчно опитен анестезиолог в поставянето на спинална и затова я накараха да е с пълна  Shocked
но по принцип мисля, че спиналната е по-добра  Rolling Eyes , така съм чувала

# 16
  • Мнения: 6 713
не се тревожи излишно! Hug

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Никога не са ми минавали подобни помисли Crazy

# 18
  • Мнения: 165
Аз притесненията ти ги разбирам идиално,но това със смяната е вече фантазия!И аз съм чувала подобни истории,но е лудост да си внушаваш това!  Naughty
Наистина звучиш все едно си прекалила с филмите  Grinning
Според мен ако имаш финансовата възможност и страховете ти са по-силни от теб самата-плати си мъжо да е с теб!  Hug
Успех ти желая и по-кротко с внушенията  Peace


Не смятам че упасенията ми са по различни от твоите,до колкото си спомням ти предстои раждане.Не сам се вманиачила в този въпрос че някой ще ми смени бебето.Просто скоро си бъбрех с една приятелка и и заказ как ще раждам...........................А тя ми каза:"Няма ли да има някой да види всичко ли е на ре.......На нейна роднина мъжа и е ходил но преди години и ми обясни.Не се бях замисляла за тези неща но в момента в който тя ми каза това се замислих.За това пуснах тази тема за да разбера вие имали ли сте такива мисли.А не защото съм гледала някакви си розови филмчета в които свеки втори е със сменено дете и най-накрая се оказват братя и сестри.И в крайна сметка съм написала"искаме неискаме ще им се доверяваме"което едва ли означава че сам чак толкова вманиачена.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 101
И при двете ми раждания, веднага след появата на детето ни поставиха лентички с един и същи номер, която е невъзможно да бъде разкопачна и да остане здрава след това. Не съм се притеснявала, и двата пъти се случи така, че бях сама в родилната зала.

# 20
  • Мнения: 9 973
ако искат да го сменят,ще го направят дори и да си будна  Wink

# 21
  • Мнения: 31 184
Намери си друго за какво да мислиш. Така се стресираш много, а не ти трябва. Намери си лекар  на когото да вярваш.

# 22
  • Мнения: 2 013

Не смятам че упасенията ми са по различни от твоите,до колкото си спомням ти предстои раждане.Не сам се вманиачила в този въпрос че някой ще ми смени бебето.Просто скоро си бъбрех с една приятелка и и заказ как ще раждам...........................А тя ми каза:"Няма ли да има някой да види всичко ли е на ре.......На нейна роднина мъжа и е ходил но преди години и ми обясни.Не се бях замисляла за тези неща но в момента в който тя ми каза това се замислих.За това пуснах тази тема за да разбера вие имали ли сте такива мисли.А не защото съм гледала някакви си розови филмчета в които свеки втори е със сменено дете и най-накрая се оказват братя и сестри.И в крайна сметка съм написала"искаме неискаме ще им се доверяваме"което едва ли означава че сам чак толкова вманиачена.


Всички бременни си имаме страхове и паранои това е напълно нормално,и при всички са за различни неща.Искам да ти кажа да не си втълпяваш такива неща защото ми звучи като филм.Мен ме гони ужасен страх от болката (това е моята параноя) и не мога да се преборя,колкото и да се успокоявам,че не е толкова страшно!!!
 Hug

# 23
  • Мнения: 264
Не мисля, че имаш повод за притеснения. Всичко ще бъде наред.

# 24
  • Мнения: 4 433
не мисли за глупости Peace

# 25
  • Мнения: 1 674
malkata_iv  май те е обзела параноята.Нормално,всеки има някакви страхове. Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
ами...в някои болници може и да му дадат да гледа през стъклото....
иначе като се роди бебето му слагат и на теб гривничка с номер...еднкви номера...тя се маха само с рязане....та по нея ви индетифицират Simple Smile))
Иначе моят толкова приличаше на баща си...че нямаше съмнение чие е Simple Smile))

пък като излезете винаги можеш да направиш съответните лабораторни тестове, ако толкова те тревожи това...
и да ако се решили да подменят бебетата...ще го направят както и да родиш...нормално, секцио - все тая....така или иначе след раждането поне известно време в повечето случаи сте разделени....

# 27
  • Мнения: 2 005
Раждах със секцио с пълна упойка , но виж за това съм нямала притеснения ... newsm78 После като го видях - просто е умалено копие на съпруга ми  Wink

# 28
  • Мнения: 629
За да разбереш има само два начина. Единият е бебето да прилича на някой от родата - теб, баща му, баба, дядо, леля..., а другият е да направиш съответните ДНК-тестове.
Иначе практиката е при раждането на майката и на бебето да се поставят гривнички с един и същи номер. Когато майката е в съзнание съответно показват детето, после слагат гривна на майката, показват тази на бебето (за да видиш че е със същия номер) и я слагат на детето. Начина на раждане няма значение, просто майката трябва да е в съзнание. Което не значи че след това (ако някой толкова си е наумил да вземе точно твоето дете) бебето не може да се подмени.
Успешно раждане ти пожелавам, по-малко страхове, и съм сигурна, че когато видиш детенцето си сърцето ти веднага ще го познае  Hug

# 29
  • Мнения: 961
Никога не може да си сигурна,че това е твоето бебе.Дори да гледа някой.После ги отвеждат при другите бебета и пак могат да го сменят.

Извода е да не се притесняваш за независещи от теб неща.

Точно същото исках да ти кажа и аз.

Общи условия

Активация на акаунт