1001 нощи

  • 67 012
  • 442
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 67
Еее, що почна с лошо тоя човек. личи си че я харесва, можеше да се постарае да я спечели по друг начин.
Ще стане голямо мазало със съдружника, пък и колежката. Дано не се изпокарат накрая.
И аз така си мисля , че ще стане . Напрежението вече се усеща , и двамата я харесват Шехерезада, а колежаката(с кояято са и приятелки) харесва единия Crazy

# 61
  • Мнения: 566
Да ще има голяяяямммм скандал за Шехерезада
Ама само как й предложи 300 000, направо не повярвах.
Много лошо направи че не му каза че парите са за датето й, нямаше да я мисли за жена която търси само изгода от мъжете
Ама нали е филм

# 62
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Мдаааа, доста рев ще падне. Две прителки, двама приятели  - карето е готово. Дотук филмът е много интересен.
Честно казано се изненадвам на реакциите на дядото. Очаквах да е по-строг и консервативен.

# 63
  • Мнения: 67
Строг но справедлив към всички в неговото обкръжение (но за съжаление не към всички към момента, имайки предвид малкото внуче ) Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 92
някой може ли да им напише на всички имената,ч е само на унур и шехерезада помня Blush

Тук има няколко:
http://binbirgece.gen.tr/kim-kimdir/binbir-gece-oyunculari/

# 65
  • Мнения: 327
Хайде няма ли да качат днешната серия  Praynig

# 66
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Бабата и дядото изглеждат много интелигентни хора.
Защо са се отказали от първия си син?
Тя втората снаха също е бедна като църковна мишка.
Явно не е заради парите. Thinking

# 67
  • Мнения: 67
Бабата и дядото изглеждат много интелигентни хора.
Защо са се отказали от първия си син?
Тя втората снаха също е бедна като църковна мишка.
Явно не е заради парите. Thinking
Дядото се е отказал от сина си , защото се е оженил за Шехерезада без съгласието и благословията на баща си, и не е зачел мнението на по- възрастния, главата на семейството.  Crazy Бабата не е , но и нищо не може да каже на мъжа си , защото по техен обичай явно не може да се противопоставя на мъжа си и трябва да става така както той каже. Поне така го разбирам аз .

# 68
  • Мнения: 7 914
мисля да направя една заглавна страница и да я пратя на някой модератор да ни я сложи.... ако иска някой да помага с инфо да пуска линкове! Hug

някой да каже как се казва снахата , която живее при свекъра си, че не знам как да и прочета името Blush

# 69
  • sofia
  • Мнения: 56
nemam bg w kyshti. samo da kaja ima q wece dneshnata seriq
http://www.vbox7.com/tag:gece?&ord=date
eto tuk tyrsete

# 70
  • Мнения: 7 914
Кажете с две думи ,че съм изпуснала Praynig

в темата има линкове за първите две серии, а скоро, ще има и заглавна страница Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 15 469
Утрешната серия ,но на турски.Не отваряй,ако не искаш да знаеш предварително!!!

http://www.diziizle.net/index.php?kategori=Dizi&id=1102&id1=65

# 72
  • Мнения: 802
 и аз да се разпиша -  филма наистина е много добър

 някой знае ли от къде може  ДА СЕ СВАЛИ филма със субтитри ?!

# 73
  • варна
  • Мнения: 262
Записвам се тук, че и аз го гледам

# 74
  • Мнения: 143
Хопа тропа и аз  при вас .Вчера гледах серията и даже си поплаках малко,обаче днес не можах да гледам от дребната.Ще следя темата с интерес .

Общи условия

Активация на акаунт