Кое "отключва" гадняра във Вас?

  • 4 923
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 736
Ако някой го твърди, просто е гадняр Crossing Arms
Темата си е напълно средноседмична и реалистична даже Laughing

# 16
  • Мнения: 2 032
Ако се смята за гаднярство това, да реагираш на глупост, повърхност и ограниченост- отговорът ми е в първата част на изречението. Но аз не смятам, че това ме прави гаднярка, пък и самата дума е една такава странна и двуимзмерна, като от детската площадка.

Иначе, не знам за другите, не мога да давам обобщена диагноза, свят шарен. Истински гаднярски подмятания са се ръсели, например, от златните устици на Борис, на Лабрадор, на Мишона, на Холограма; обаче не мисля, че са им сходни проблемите.

# 17
  • Мнения: 984
Алис, сега остава диагнозите да споменеш и си готова.... Wink Придържай се към пояснения за собствения си характер, по-полезно е.

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 18:29 от Мишона

# 18
  • Мнения: 516
Не знам, за какво говориш. Аз винаги съм бяла и добра.  Flutter

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мишон, аз ти се чудя на ниския праг на търпимост, казвам го съвършено незаядливо.
Наистина ли чак толкова те пали ставащото в нета?
От сеирджийска гледна точка това е ОК, но ми се струва чак нереално на моменти.

# 20
  • Мнения: 2 401
Какво да ти кажа..като погледне човек малините, ще реши, че при мен се отключва от самото  зареждаме на страницата на бгмама. Само, че всеки вижда това, което иска да види и което си вижда по принцип навсякъде.  
А ти за форума ли питаш или за реалния живот?

Малко офф,  интересно ми е какво точно накара някои позабравени потребителки да изпълзят и да се наизложат така..

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
В крайна сметка ще излезе, че всички ние сме едни чудесни позитивни същества, а това в нета е някакво недоразумение  Grinning

# 22
  • Мнения: 4 300
Добре, че някои сме се и виждали, та знаем кой дух в какво тяло е напъхан Laughing

# 23
  • Мнения: 4 736
 Минзухар, за тук конкретно говоря. Иначе е ясно ,че всеки може да се прави на какъвто си поиска. И все пак форумските образи съществуват такива, каквито си ги изграждаме сами.

# 24
  • Мнения: 2 032
Сега остава диагнозите да споменеш и си готова.... Wink

Нямам необходимата информация, пък и не ми е работата.
Ако желаеш, можеш да си кажеш какво те мори, за да се държиш така; ако пък не - и това е ОК, на мен не ми пречиш; обикновено прескачам.

# 25
  • Мнения: 1 629
По темата - във форума може би скуката или  просто мирисът на жертвите, страхът се долавя отдалеч. Касиди помни, навярно, с нея съм изгаднявала. Нищо лично.
Разбира се, ясно е че на живо съм лъчезарен човек, без помен от сарказъм. Нетът пречупва хората, ей това е.

пп обмислям Анонимни Гаднярки, срещи в подходяща тема, да не полазваме по чуждите светли постинги.

пп2  минзухаре, или се научи поинменно или ще си останеш с оцетения приз доживот, бъди истинска киселина, знам че го можеш.

# 26
  • Мнения: 2 448
До сега нищо не е отключило гаднярката в мен във форума. Точно обратното, тук съм доста по ведра и толерантна отколкото в реалния живот. Може би защото тук "проблемите" не ме засягат. Винаги мога да цъкна на едно копче изход докато ми мине раздразнението, за разлика от живия живот, където такова копче липсва.
Ако на някой някога случайно съм му се сторила гадна тук, по добре да не ме среща в реалността тогава, защото съм човек на полюсите - супер мила и точно обратното.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 533
...интересно ми е какво точно накара някои позабравени потребителки да изпълзят и да се наизложат така..

Мензухар, тя визираше набъбналите топки на целия клюкарник, не конкретно топките от аватара ти.

# 28
  • Мнения: 984
Даф, прагът ми си е ОК. Flutter Това, че не търпя някой да ми скача по лицето ли те тревожи? Благодаря за загрижеността, но не я възприемам нормално, защото ти си падаш сеирджийка, както сама каза, едно доста неприятно качество и в реалността, и във форума. Simple Smile

Алиса, как се държа? Възроптавам срещу грозното поведение спрямо себе си - какво странно има? Спирам до тук, пожелавам ти да го изпиташ на гърба си. Така ще схванеш по-добре.

# 29
  • Мнения: 2 577
Хората, които на всяка цена държат да те поучават  могат да отключат не само гадното в мен. #Cussing out
Разбирам ако държа на тях или им искам съвет, но просто, защото са сметнали, че те са прави...

Специално тук в този сайт много неща ми отключват второто амплоа - гаднярка Laughing


Все по-често гледам да не забелязвам дразнежа...

 

Общи условия

Активация на акаунт