Първата Коледа

  • 2 832
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 103
Ами аз правя всяка Коледа снимки на децата ,а тази година ми подариха камера  ще правим и клипчета  Blush.
Весели празници  Hug

# 16
  • Мнения: 3 929
Украсихме елхата, направихме си снимки около елхата и на масата и това ще ни остане като спомен.

# 17
# 18
  • Мнения: 6 713
Маскирахме се   Grinning
.......... и .......  hahaha не казвайте на мъжа ми, че съм го изтипосала пред цяла България така в Мафията, както нарича той форума  Laughing

Няма! hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 2 111
Ето тук има такива отпечатъци за ръчичка и краче.Има и място за снимка.
http://shop.danet.bg/advanced_search_result.php?keywords=baby+art
Миналата Коледа дъщеря ми беше на 2 месеца,снимахме я изправена до елхата,направихме си семейни снимки,подредих подаръците около нея и я снимах.
Блонди,много хубави снимки  hahaha

# 20
  • Мнения: 4 434
Украси навсякъде,лампички много ги гледа и им се радва...снимчици и така Wink


Блонди страхотни сте  bouquet

# 21
  • Мнения: 121
На нас също ни предстои първа Коледа с бебчо. Благодаря за идеите които давате. За сега само сме украсили елхата.И сме по накичили лампички. Страхотно изкарване на празниците. И много усмивки!   Joy

# 22
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Идеята с маскирането ми допада.И аз мислех да направим нещо подобно.И много снимки разбира се.

# 23
  • Мнения: 11 004
Освен обичайните коледни украси, елхата и подаръците под нея, друго по-специално не сме правили. На Нова Година се изплаши от гърмежите и светлините, и цяла нощ почти не е спала, а и ние покрай нея. Tired
Един ден ще си спомня от снимките как е посрещнала първата си Коледа.
Блонди, страхотни сте Hug

# 24
  • Мнения: 4 292
И аз искам да организирам нещо специално тази Коледа. Идеята на Блонди за костюмите ми хареса.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 8 999
Коледа като всяка Коледа. Елха, лампички, гирлянди... Гости в хола, а малкият човек - в 8 часа  в леглото. Дъщеря ми посрещна първата си Коледа, когато беше на 6 м., а синът ми, на следващата година, беше на 3 мес. Не сме правили нищо особено. Сложихме шапка на джудже и направихме няколко снимки.
Мен Коледата не ме трогва много.

# 26
  • Мнения: 1 006
Първата Коледа на  дъщерята   Mr. Green мина в спокоен сън за нея и бурен купон за нас Hug
Беше на 6 месеца , спеше си, независимо от зарята и пиратките навън Joy
Втората и коледа мина с лек рев  Crossing Arms много се изплаши  от пиратките навън.
За тази Коледа   все още не съм го измислила Laughing

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не сме правили нищо специално-наслаждавахме се на празничния момент

# 28
  • Мнения: 4 335
Блонди,червеното ти ходи Hug
Нашия тати само,ако знае какво му намислих туку що Mr. Green

# 29
  • Мнения: 494
Аз събирам идеи за следващата Коледа Heart Eyes

Блонди,страхотни снимки,ама и  много готина Снежанка сте имали Joy

Общи условия

Активация на акаунт